Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mundrości o seksie analnym i nie tylko


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3, na pewno sporo tu takich ale się nie chcą wychylać :]

one raczej wolą wytykać palcami takich co się nie boją mówić o swoich fantazjach, a w nocy jak nikt nie widzi to masują swoje odbyty specjalnymi zatyczkami analnymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, na pewno sporo tu takich ale się nie chcą wychylać :]

one raczej wolą wytykać palcami takich co się nie boją mówić o swoich fantazjach, a w nocy jak nikt nie widzi to masują swoje odbyty specjalnymi zatyczkami analnymi.

Jak trafisz na 30-stoparoletnią cnotkę, mieszkającą z mamusią, to co się dziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry rząd zgotuje wszystkim więcej takich okazji poprzez opresyjne prawo w naszym kraiku i do więzienia bedzie można trafić za podniesienie kamyczka.bursztynków,muszelek z plaży(zabytku przyrody) z ziemi,niezaszczepienie się przeciw grypie a tam będzie tyle seksu analnego ile będą chcieli koledzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie co...tak żarty żartami, ale jak chodziłam jeszcze do szkoły i było tak zwane "wychowanie do życia w rodzinie", to tam faktycznie takie brednie były mówione...

 

Tzn. że nieboszczu tam wykładał zanim się całkiem załamał?

 

Fajna nazwa tego tematu. Dzięki niemu określenie "wchodzić komuś w d...ę" nabiera całkiem innego znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być czegoś takiego, że przez 11 stron kręci się bekę z Bonusa, bo pewnie mu się przykro zrobiło i dlatego sobie poszedł, ja bym ten temat skasował, ale i tak by Bonus nie wrócił.

Sam napisałem tu posta niskich lotów :/, ale Bonus pozostanie w sercu mym mundro-ci-o-seksie-analnym-i-nie-tylko-t59690-56.html#p2300168

 

Przyszła mi do głowy iście szatańska myśl :pirate::pirate:

A może by tak zrobić temat o sławnych osobach i z nich się ponabijać? Tak trochę pokąsać, zrobić analizę życia :mrgreen: hehe, co powiecie? Dozwolone jest coś takiego Lilith?

Temat na wzór kiss my kiss?

 

Kłótnie tu czasem wynikaja, ale jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś gnoił jakiegoś miliardera? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś chciałby swój wkurw na którymś polityku wyładować? Mogę zmienić awatar i go popajacować nieco a reszta niech wywala wiadra pomyj, ze swoimi brakami emocjonalnymi nie będę się czuł urażony ;)

 

Bonus dobrze myślał w swoim pierwszym poście, raz gadając z kumplem o zmianach jakie PIS proponuję tym wycofaniem pigułek po stosunku zakpiłem, że jak tak dalej pójdzie to ludzie przygodowo będą głównie analny seks uprawiać, zresztą kurde zarzucanie kontrowersyjnego tematu może wywolać kontrowersyjne wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mi,pigułka.Jak chętniej na sex nie ma.

 

Po co mi siusiek, skoro jestem aseksualny :/

nie ty jeden.mi też obojetne czy odlewam sie PiSiorem czy cewnikiem wbitym w nerki.

zresztą poco seks analny jak są zaparcia u niektórych.niesranie nawet przez kilkanaście dni ,zatkanie jelit kałem tak że mogą pęknąć bo gazy się w nich sprężają,zalegający stolec powoduje silne stany zapalne odbytnicy które mogą przeżreć się na wylot aż do otrzewnej,zalegalący kał w jelitach podlega dalszy procesom fermentacyjno gnilnym co powoduje przerost flory bakteryjnej.przenikanie bakterii kałowych do krwioobiegu i sepse.powstają kamienie z kału które można wydobyć tylko ręcznie lub wyciąć operacyjnie,bóle całego brzucha,mdłości,bóle głowy. dla jednych wieczna rozkosz dla innych śmierć w męczarniach w każdym karniaku,śledczaku(na śledczaku i w karniaku można wierzyć w spermowe poślizgi),psychiatryku w pasach kiedy właśnie bezruch powoduje zaparcia,odleżyny i zakrzepy do czego dążą tego typu instytucje dla miekskich survivalowców w imię spokoju ogółu i przepracowanego personelu..równie dobrze można nażreć się gipsu budowlanego.tylko pedały pasywne i wszelakiej maści zboki i orędowniki seksu analnego nie zmielili by w młynie swoich i tak martwych za życia jelit ze złości.dalej kochacie anal bo wierzycie w im ciaśniej tym milej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A proszę bardzo - celebryci muszą się liczyć z tym, że ktoś Ich może kąsać

Akurat nie chodziło mi o celebrytów, ale takich prawdziwych psychopatów, np. Bibi Netanjahu.

 

Wysłał brata na wojnę i go zabili, ma własne wojsko, broń nuklearną, a ostatnio nawoływał do zamieszek w Iranie. Zrobiłbym mu analizę kina, ale obawiam się, że mógłbym zniknąć w tajemniczych okolicznościach, Bibi szepnie jedno słowo i już po mnie. Przecież on jest zdolny do wszystkiego. Lepiej oficjalnie takich nie tykać :pirate:

 

pierwsze lepsze memy z google

455554679_WITABOEGONARODZENIA2005024.jpg.4f630678730b032ce81a2a79a1536ae5.jpg5.jpg[/attachment]

 

 

 

 

Mogłaby z tego wyniknąć z tego awantura forumowa, społeczność nerwicy zaczęłaby zadawać sobie pytanie - Bibi jest socjopatą czy psychopatą? :roll: a tego byśmy nie chcieli :D Lepiej trzymać się oficjalnej wersji

Jest pierwszym, i jak do tej pory jedynym premierem Izraela, który urodził się w Ziemi Izraela po ogłoszeniu Deklaracji Niepodległości w 1948.

 

Bibi jest zajebisty :D

 

A może ktoś inny? bardziej potężny od bibiego? Mam na oku jednego smoczka :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×