Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zabieram się za robienie domowych krówek...Przepisy różne w necie, ciężko na oko wybrać dobry... A jak wyjdą ulepy i wyrwizęby? :zonk: Zobaczymy...

 

A tak to byłam po zakupy i pooglądałam ciuszki z kolekcji Gosi Baczyńskiej.

Podoba mi się ta kurtka:

http://www.rossmann.pl/Produkt/G-by-Baczynska-kurtka-ze-skory-ekologicznej-szara-rozm-S-M-1-szt,393534,6925

 

Zrobiło się bardzo ponuro, ale nie szkodzi i tak szaleję dziś w domu.

 

cyklopka, Jeśli chodzi o życie forumowe, to zauważyłam u Ciebie ogromny wzrost empatii od czasu, kiedy się znamy. Więc nie jest źle Kochana. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się za robienie domowych krówek...

Dam Ci meila i wyślij mi takie trzy krówki :uklon: Zjadło by się taką krówkę robioną w domowym sposobem :105:

Właśnie jadłem fajne cukierki i tak w miarę jedzenia apetyt rośnie i mam ochotę na krówki domowe :smile:

 

Klon pomógł, jestem teraz spokojniejszy dużo. Jak by tak było zawsze to by było nie najgorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, chcę pomagać ludziom, ale jest to pewien racjonalny proces. Nie mam spontanu, nie umiem mówić o uczuciach względem bliskich osób :bezradny:

 

Polecam granie w gry <3

Zobaczymy czy mój nekruch pokona potężną druidkę, jeśli nie, to wracam do klepania recenzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, chcę pomagać ludziom, ale jest to pewien racjonalny proces. Nie mam spontanu, nie umiem mówić o uczuciach względem bliskich osób

cyklopka, Nad tym chyba można popracować? Bo chyba najważniejsze, że w serduchu się dzieje.

 

J3RZY62, A jeszcze nie wiem, czy są dobre i czy mogę się nimi chwalić, okaże się jak się zestalą. Podobno mają stać w lodówce do jutra. Zrobiłam też wafle z kremem kajmakowym, ale też muszą swoje odstać. A tak bym Ci coś podrzuciła do herbatki. ;)

 

tosia_j, Nie miałam składników na szyszki. ( dmuchany ryż)

Wstawianie linków przez nieboszczyka jest zaraźliwe... :zonk:;) Otworzyłam i nie wysadziło mi komputera... ;)

 

Carica Milica, Jest humorek? :D

 

No dobra, zrobiłam sobie chwilę przerwy, wracam do roboty... Jeszcze skończyć sprzątać i zrobić dwa rodzaje kotlecików - z cukinii i z kurczaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, jak wygląda nekruch, jak byś wkleiła zdjęcie to by było fajnie, zobaczył bym, ciekawi mnie :smile:

 

Nekromanta to zły czarodziej, który ożywia umarłych (duchy, kościotrupy, wampiry), żeby mu służyli i walczyli w jego armiach.

Ten ma na imię Sandro.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, jak wygląda nekruch, jak byś wkleiła zdjęcie to by było fajnie, zobaczył bym, ciekawi mnie :smile:

 

Sandro4.jpg

Nekromanta to zły czarodziej, który ożywia umarłych (duchy, kościotrupy, wampiry), żeby mu służyli i walczyli w jego armiach.

Ten ma na imię Sandro.

 

Nie wyświetla się :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nathaliee, J3RZY62, dałam w załączniki.

 

kosmostrada, chcę pomagać ludziom, ale jest to pewien racjonalny proces. Nie mam spontanu, nie umiem mówić o uczuciach względem bliskich osób

cyklopka, Nad tym chyba można popracować? Bo chyba najważniejsze, że w serduchu się dzieje.

Nie wiem... W serduchu uczucia po prostu są, leżą sobie. Natomiast w głowie się dużo dzieje, więcej wymyślonych uczuć niż prawdziwych, to wywołuje emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana planów kuchennych ( jak to u mnie jak wpadam w amok pichcenia ;) ). :angel:

Po przejrzeniu zawartości lodówki i składników do zużycia ( bo w kuchni nie powinno się nic marnować), nie ma kotlecików z cukinii, jeno zapiekanka, tudzież babka, jak zwał, tak zwał cukiniowa. Kotleciki z kurczaka zostają w menu. :smile: Będzie fajna kolacja i na zimno do zagryzienia jutro dla gości przed tortem. ( przychodzą przedpołudniem, to raczej obiadu serwować nie będę, tylko przekąski).

 

Ciekawe, czy jutro po południu uda się odsapnąć....

 

 

Carica Milica, Baw się dobrze Słońce!

 

J3RZY62, No ba, też lubię do słodkiego herbatkę lub kawę. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, pamiętaj o tym, o czym kiedyś pisaliśmy na pw. To dalej aktualne. :mrgreen:

Pamiętam! :D

 

Słucham Queen

Też słuchałem dziś Queen i nawet prawie o tej samej porze :P

 

rolosz, witaj Bracie w esci :papa: (bo chyba nikt więcej na Spamowej nie bierze). To przymulenie bywa często wybawieniem przy lękach i da się funkcjonować. Na zwolnionych obrotach, ale lepsze to niż telepawka i dziwny niepokój.

Siostrzyczko w esci :) Generalnie to ja bym dalej chciał zmienić lek. Tylko chciałem uniknąć wchodzenia na inny wraz z podjęciem nowej pracy. Za bardzo by mnie to stresowało, nie wiedziałbym jak zareaguję etc.

 

 

rolosz,

To jesteśmy dzisiaj miszcze mopa.... Daj trochę chęci do sprzątania...

szczerze?Straciłem chęci do sprzątania równie szybko jak się pojawiły :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×