Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mundrości o seksie analnym i nie tylko


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3, nie muszę czytać, co się przeczytało, to się nie odprzeczyta :P A wisi i przypomina.

 

iiwaa, sama pisałaś o obrzydliwości i jeszcze pytasz dlaczego :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, no ba :P Tak. Myślałam, że ta kwestia jest tak szeroko omawiana, że wszyscy o tym wiedzą (btw nie wiem, co ma do tego użycie/nieużycie prezerwatywy, chyba, że przyjmiemy wersję Bonusa, że przez seks analny też da się zajść w ciążę :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea, no jest ten wątek dla mnie nieco obrzydliwy (zwłaszcza jedna czy dwie wypowiedzi atica), ale nie jedna rzecz w życiu jest obrzydliwa.

Wczoraj mój kot miał sraczkę (już któreś podejście do zmiany karmy na bezzbożówkę) - wiez mi, to było znaczie bardziej obrzydliwe niż ten wątek.

 

Capricorn - to nie był trolling, zachodzi - moim zdaniem - znaczne prawdopodobieństwo, iż Bonus był przekonany o prawdziwości wysnuwanych przez siebie twierdzeń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 piszesz o seksie analnym...no i fajnie... ze 20-25 lat temu moze czytalbym to co piszesz z Ciekawoscia. Ne robie tego , poniewaz niepodoba mi sie nie tresc a forma.

Seks jest sztuka, wszystkie jego rodzaje i odmiany, zeby sie o tym przekonac warto sprobowac jak najwiecej(oczywiscie tego na co sie ma ochote).

Strach nie gra tu duzej roli raczej poziomy obrzydzenia. U mnie nie ma niskiego progu... ale slyszalem o perwersjach, ktorych nie wyprobowalbym nigdy... moze nie z obrzydzenia a raczej ze wzgledu na to iz wywarlyby z cala pewnoscia odwrotny skutek niz czerpanie z nich przyjemnosci.

Wydaje mi sie ze temat zostal dlatego, iz byl tematem edukacyjno-rozweselajacym.

Nie wiem czemu zszedl na zwierzenia doroslego samca...fakt, ze prawdopodobnie nie znajdzie sie tu podobna rozmowa do poczatkowej:)

Widzisz ja swoja kobiete pieszcze(bez wzgledu na to na jaki rodzaj milosci sie nastawiamy) , ty zapychasz jej dziury czym sie da....

Ja piszac .. nie napisalem nic.. Ty opowiadasz ze szczegolami swoje perypetie... oczywiscie nie zabraniam... tylko po co? Edukacyjne nie jest w kazdym razie.

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja swoja kobiete pieszcze(bez wzgledu na to na jaki rodzaj milosci sie nastawiamy) , ty zapychasz jej dziury czym sie da....

Ja piszac .. nie napisalem nic.. Ty opowiadasz ze szczegolami swoje perypetie... oczywiscie nie zabraniam... tylko po co? Edukacyjne nie jest w kazdym razie.

pozdrawiam:)

- masz rację zatykam dziury , albowiem napisane jest w Piśmie ,że Matka natura Próżni nie znosi ,,, tak więc chcąc czy nie chcąc dziurka , dziura , dziureczka musi być wypełniona ;)

 

---szczerze mówiąć -jak się już nam znudzi ów wątek " Kakaowe OKO " - proponuję założyć bardziej zakręcony temat " 69 " , mój ulubieny, ku uciesze Gawiedżi . Miałbym wtedy więcej do-powiedzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kotek em przyznaje sie bez bicia ze moze troche sie czepiam... foty poogladalem dzieki uprzejmosci Arhol-a i nie wywarly na mnie zadnych negatywnych odczuc. Powiedzialbym ze mezczyzna na nich jest i to nawet nie w calej okazalosci... wiec po zapowiedzi oczekiwalem czegos wiecej w sumie. Nie zawiodlem sie coprawda ale zobaczylem normalne zdjecia:)

Poza tym nie chodzi mi o to co robi/sz Kalebx3 zwlaszcza ze ne rozni sie to od tego co ja robie i lubie tylko o sposob mi chodzi... dla mnie seks jest piekny sam w sobie wiec nie "bezczeszcze" go niemilymi zwrotami.

atic mysle ze Kalebx3 adwokata nie potrzebuje i sam sobie swietnie poradzic potrafi... a butelke Ci polecilem bo koniecznie chciales wiedziec co czuje kobieta....poza tym chcialem dopsze ;p bo butelka wydaje mi sie bardziej humanitarna rzecz do zaspokojenia ciekawosci niz proponowanie zaproszenia faceta do lozka(chociaz zdaje sobie sprawe ze nie w kazdym przypadku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Req_,

 

nie działa, a co najwyżej pomyślałem sobie kim ty jesteś anonimie żeby takie teksty do mnie rzucać, twoja sprawa co chciałeś ale co napisałeś do mnie to już nie twoja sprawa i jeszcze bezczelnie brniesz, że tak rada lepsza niż inna, ja mam w kutasie twoje rady jakiekolwiek więc się z nimi nie narzucaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw obrażasz ludzi i to natrętnie (bo te gejowski tekst powtórzyłeś dwukrotnie jak pierwszy olałem) a za chwilkę wielce poczułeś sie obrażony określeniem "anonimie" albo, że mam w kutasie twoje rady, kali nie lubi być obrażany :lol:

szkoda prądu :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---a ja się zastanawiam ile bogobojnych/ i mniej bogobojnych Niewiast na tym Forum jest ciekawa jak to jest prosto w pupcię ;)

Większośc moich Przyjaciół drenowało ciasną dziurke i było to dla nich normalnością .A wy sie tu szczypiecie ,,, jak facet chce , a kobieta nie jest temu przeciwna to co stoi na przeszkodzie . Wystarczy wtedy odpowiednia technika ,żel i jedziem . Ostatnio podczas seksu żona wsadziła mi palca w dupe( tak była podjarana ) i,,, było całkiem całkiem ( beż szału oczywiście , tzw pobudzanie prostaty ). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×