Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, Kochana a może przyszedł ten czas, kiedy należałoby poprosić kogoś o pomoc? Ja wiem, że to trudne dla Ciebie, ale chyba to ten moment. Niech ktoś z bliskich przyjedzie do Ciebie na weekend i posiedzi z Tobą do poniedziałku. Nie ma co robić z siebie gieroja i Zosi Samosi, my tu z neta Tobie namacalnie nie pomożemy. A może to być wielka przełomowa chwila dla Twojej psychiki - przyznanie się do swojego kiepskiego stanu i sam fakt realnego poproszenia o pomoc. Proszę pomyśl o tym.

 

 

Purpurowy, Nie dopytuję o to bongo, dla kogo, po co, bo bezpiecznie jak najmniej wiedzieć w temacie... ;)

 

mirunia, Też już mam całe pudełko kasztanów, ale takie pięknoty leżały po drodze, że nie mogłam się powstrzymać, żeby nie zbierać... ;)

Taki domowy boczuś to pychota na chlebek. Żałuję, że nikt z nas nie może go jeść, bo też czasami uśmiechają się do mnie takie piękne kawałki... Kiedyś zawsze piekłam na święta.

To fakt, że organizm chce się sobie zbudować warstewkę przed zimą, nawet mój pies domaga się więcej jedzenia. ;)

 

Kawę dobrą wypiłam, teraz zabieram się za obiad. Jestem padnięta. Pewnie ze stresu, z niewyspania, z dziwnej aury ( jakoś duszno jest). Chyba nie zmobilizuję się do niczego poza zalegnięciem pod kocem... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Nie dopytuję o to bongo, dla kogo, po co, bo bezpiecznie jak najmniej wiedzieć w temacie... ;)

Oficjalnie ma być do palenia tytoniu, ale tak jak napisałaś, bezpieczniej jak najmniej wiedzieć na ten temat, więc przekazałem nabywcy i dalej mnie nie interesuje. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, to jak się ma same bongo to nici z uciechy, trzeba mieć jeszcze co do bongo włożyć i płuca żeby pociągnąć :mrgreen:

Bez pośpiechu.

To jak z samochodem. Najpierw kupujesz samochód, później paliwo. ;)

 

Pobrałem drugi odcinek "Złomowisko PL" a teraz pobieram trzeci. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, eee, to tylko takie gadanie, nie po to rzucałem palenie żeby się teraz łapać palenia. Po drugie mój organizm by już tego nie zdzierżył... a szkoda by gdybym się dobrze czuł to bym coś jarnoł... ale przewiduje że czułbym się jak wrak.

 

Purpurowy, ale Cie zbieranie wciągnęło że aż filmy oglądasz.

:D >>> http://www.cda.pl/video/6667853e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na CDA wiem że jest, ale wolę ściągać odcinki, bo później sobie wrzucam na pendrive i oglądam na telewizorze. Mógłbym niby podłączyć komputer do telewizora, ale tak mam rozplanowane kable, że albo komputer jest podłączony do telewizora, albo do internetu, nie da się tego pogodzić. :bezradny:

 

Wbrew pozorom złomowisko to nie tylko menele którzy przynoszą puszki, złomowisko to ogromny przemysł i ogromny biznes. Maszyny i pojazdy które pracują na złomowiskach są warte fortunę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, pół godziny temu dostałem maila, że nie dostałem tego stażu. Z jednej strony jestem trochę rozczarowany. Z drugiej - wiedząc ile mnie ta cała akcja stresu kosztowała - czuję ulgę. Mam wrażenie, że znów szybko bym w szpitalu skończył.

 

Chcę czy nie chcę, pozostaje praca fizyczna. Kierunek Netherlands...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, z CDA też się da ściągnąć filmik w formacie mp4, już tak ściągałem >>>

Potrzeba do tego Mozilla Firefox lub Google Chrome ;)

Dzięki, nie wiedziałem że z CDA można ściągać.

Chociaż z drugiej strony czy to taka wielka różnica czy ściągam z CDA czy stąd co zawsze? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×