Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA + MIRTAZAPINA (California Rocket Fuel)


Lord Cappuccino

Co sądzisz o CRF?  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o CRF?

    • Genialny mix
      23
    • Nie urywa d*py
      29
    • Ćpuński wynalazek
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się w ogóle nie chce spać po mircie. Nic nie czuję po wzięciu tabletki. Może 30mg to za mało.
Mnie nawet 15mg upierdala konkretnie, mirta to ciężki kaliber, dobry lek, ale ta zamuła i tycie jest zbyt duże, delikatnie mówiąc, z czasem mirta pobudza i efekt nasenny się zmniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę ci by nie wróciła, ale w cuda nie wierze, leki robią tylko burdel w bani, z czasem przestają działać i depresja wraca, czesto gorsza niż przed lekiem, no ale twoja depresja nie wróci. :mrgreen:8)

 

Nie musisz wierzyć w cuda, wystarczy ośli upór i świadomość, że jesteś Panem swojej podświadomości i możesz przemeblować sobie ją jak chcesz :P A leki robią burdel w bani po to, żeby było Ci łatwiej poradzić sobie z bzdurami, które nagromadziły się w głowie i nie dają żyć normalnie. Dlatego mimo, że powoli dochodzę do siebie, to nie odstawię tak szybko CRF'a, bo wiem, że potrzebuję jeszcze leków na uporanie się z tym całym syfem. Ale przyjdzie i na Ciebie czas, wiem to ;)

 

Mi się w ogóle nie chce spać po mircie. Nic nie czuję po wzięciu tabletki. Może 30mg to za mało.

 

A może spróbuj mianserynę? Z tego co pamiętam to to jest prawie to samo co mirta, tylko nowsze albo starsze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się w ogóle nie chce spać po mircie. Nic nie czuję po wzięciu tabletki. Może 30mg to za mało.

 

A może spróbuj mianserynę? Z tego co pamiętam to to jest prawie to samo co mirta, tylko nowsze albo starsze :P

Z tego co wiem to mianseryna jest starsza i ma więcej skutków ubocznych. Zapytam się lekarza o zwiększenie dawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się w ogóle nie chce spać po mircie. Nic nie czuję po wzięciu tabletki. Może 30mg to za mało.

 

A może spróbuj mianserynę? Z tego co pamiętam to to jest prawie to samo co mirta, tylko nowsze albo starsze :P

Z tego co wiem to mianseryna jest starsza i ma więcej skutków ubocznych. Zapytam się lekarza o zwiększenie dawki.

 

Zwiększenie dawki raczej może Cię pobudzić, prędzej zmniejszenie. Ja po 15 mg spałam 15 godzin :P potem po omacku opróżnić lodówkę i dalej lulu. A co do mianseryny, to może i ma więcej skutków ubocznych, ale może na ciebie zadziała tak jak chcesz i nie będziesz miał tylu skutków ubocznych, bo pamiętaj że równoważy je wenla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym :

Wenflaksyna 150mg / rano

Mianseryna 30mg / wieczór/ na spanie

 

Ciut łatwiej zasnać, potem koszmary senne każdej nocy a jakoś nie działa na zmniejszenie lęków oraz nie ma napędu do życia.

Połączenie dobre, ile czasu bierzesz??, można zwiększyć dawkę, bądz zmienić na mirtazapine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym :

Wenflaksyna 150mg / rano

Mianseryna 30mg / wieczór/ na spanie

 

Ciut łatwiej zasnać, potem koszmary senne każdej nocy a jakoś nie działa na zmniejszenie lęków oraz nie ma napędu do życia.

Połączenie dobre, ile czasu bierzesz??, można zwiększyć dawkę, bądz zmienić na mirtazapine.

 

Zwiększyć dawkę Wenflaksyny czy Mianseryny ?

Ciekaw jestem co mój lekarz na to powie jak mu wspomnę.

Wenflaksynę biorę już miesiąc, wcześniej był Citalopram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogółem u mnie Wenflaksyna jakoś nie bardzo działa, nie czuje zbytnio różnicy przy zwiększaniu dawki, lekarz zalecił że jak nie czuję żadnej różnicy to mogę zacząć odstawiać Wenflaksynę i potem będzie inny lek z innej grupy leków, w sumie mogę pobrać jeszcze przez jakiś czas, poprosić o dodanie mirty, chociaż mój lekarz jest co do tego połączenia sceptyczny i twierdzi że efektu nie będzie, teraz biorę 225mg Wenflaksyny i już zbytnio dawki bym nie chciał podnosić bo to i tak jest już dużo, poczekam zobaczę może się rozkręci a jak nie to odstawię. Mam pewien trop dlaczego leki nie działają na mnie zbytnio, ale to się dopiero okaże za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogółem u mnie Wenflaksyna jakoś nie bardzo działa, nie czuje zbytnio różnicy przy zwiększaniu dawki, lekarz zalecił że jak nie czuję żadnej różnicy to mogę zacząć odstawiać Wenflaksynę i potem będzie inny lek z innej grupy leków, w sumie mogę pobrać jeszcze przez jakiś czas, poprosić o dodanie mirty, chociaż mój lekarz jest co do tego połączenia sceptyczny i twierdzi że efektu nie będzie, teraz biorę 225mg Wenflaksyny i już zbytnio dawki bym nie chciał podnosić bo to i tak jest już dużo, poczekam zobaczę może się rozkręci a jak nie to odstawię. Mam pewien trop dlaczego leki nie działają na mnie zbytnio, ale to się dopiero okaże za jakiś czas.

 

Dołóż mirty. Zdecydowanie. Może zadziała na Ciebie dopiero 60 mg? I to też nie od razu, ale na Twoim miejscu spróbowałabym. Ja na samą wenle też nie zareagowałam. Jak lekarz będzie kręcił nosem, pokaż mu to forum ;) Ja z moją lekarką razem kilka razy tu wchodziłam, a ponieważ ona załamywała nade mną ręce, bo nic nie chciało działać, to szukałyćmy ciekawych kombinacji tutaj ;) CRF nie poszedł na pierwszy ogień, bo bałam się mirty (15h horroru z którego nie możesz się obudzić troszkę zniechęca :P ), ale e desperacji sięgnęlam po to i zadziałało :)

 

Kur.. wy nie puchniecie od tej mirty??, ja po 2 miechach miałem 10 kg więcej i jadłem nie wiele więcej niż wcześniej, czułem się jak Tołdi z Gumisiów. :mrgreen:

 

Ja mam wrażenie, że to nie tyle tycie w sensie tłuszczyk się zatrzymuje, co tycie przez zatrzymywanie wody organizm nie może się pozbywać tego co normalnie poszło by z moczem. Ja widzę to po twarzy, konkretnie po powiekach, które raczej nie tyją :P No i czuję, że jestem spuchnięta, jak bym miała ciężki okres i kaca stulecia jednocześnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogółem u mnie Wenflaksyna jakoś nie bardzo działa, nie czuje zbytnio różnicy przy zwiększaniu dawki, lekarz zalecił że jak nie czuję żadnej różnicy to mogę zacząć odstawiać Wenflaksynę i potem będzie inny lek z innej grupy leków, w sumie mogę pobrać jeszcze przez jakiś czas, poprosić o dodanie mirty, chociaż mój lekarz jest co do tego połączenia sceptyczny i twierdzi że efektu nie będzie, teraz biorę 225mg Wenflaksyny i już zbytnio dawki bym nie chciał podnosić bo to i tak jest już dużo, poczekam zobaczę może się rozkręci a jak nie to odstawię. Mam pewien trop dlaczego leki nie działają na mnie zbytnio, ale to się dopiero okaże za jakiś czas.

 

Dołóż mirty. Zdecydowanie. Może zadziała na Ciebie dopiero 60 mg? I to też nie od razu, ale na Twoim miejscu spróbowałabym. Ja na samą wenle też nie zareagowałam. Jak lekarz będzie kręcił nosem, pokaż mu to forum ;) Ja z moją lekarką razem kilka razy tu wchodziłam, a ponieważ ona załamywała nade mną ręce, bo nic nie chciało działać, to szukałyćmy ciekawych kombinacji tutaj ;) CRF nie poszedł na pierwszy ogień, bo bałam się mirty (15h horroru z którego nie możesz się obudzić troszkę zniechęca :P ), ale e desperacji sięgnęlam po to i zadziałało :)

 

Kur.. wy nie puchniecie od tej mirty??, ja po 2 miechach miałem 10 kg więcej i jadłem nie wiele więcej niż wcześniej, czułem się jak Tołdi z Gumisiów. :mrgreen:

 

Ja mam wrażenie, że to nie tyle tycie w sensie tłuszczyk się zatrzymuje, co tycie przez zatrzymywanie wody organizm nie może się pozbywać tego co normalnie poszło by z moczem. Ja widzę to po twarzy, konkretnie po powiekach, które raczej nie tyją :P No i czuję, że jestem spuchnięta, jak bym miała ciężki okres i kaca stulecia jednocześnie :P

 

 

Ogółem u mnie Wenflaksyna jakoś nie bardzo działa, nie czuje zbytnio różnicy przy zwiększaniu dawki, lekarz zalecił że jak nie czuję żadnej różnicy to mogę zacząć odstawiać Wenflaksynę i potem będzie inny lek z innej grupy leków, w sumie mogę pobrać jeszcze przez jakiś czas, poprosić o dodanie mirty, chociaż mój lekarz jest co do tego połączenia sceptyczny i twierdzi że efektu nie będzie, teraz biorę 225mg Wenflaksyny i już zbytnio dawki bym nie chciał podnosić bo to i tak jest już dużo, poczekam zobaczę może się rozkręci a jak nie to odstawię. Mam pewien trop dlaczego leki nie działają na mnie zbytnio, ale to się dopiero okaże za jakiś czas.

 

Dołóż mirty. Zdecydowanie. Może zadziała na Ciebie dopiero 60 mg? I to też nie od razu, ale na Twoim miejscu spróbowałabym. Ja na samą wenle też nie zareagowałam. Jak lekarz będzie kręcił nosem, pokaż mu to forum ;) Ja z moją lekarką razem kilka razy tu wchodziłam, a ponieważ ona załamywała nade mną ręce, bo nic nie chciało działać, to szukałyśmy ciekawych kombinacji tutaj ;) CRF nie poszedł na pierwszy ogień, bo bałam się mirty (15h horroru z którego nie możesz się obudzić troszkę zniechęca :P ), ale e desperacji sięgnęłam po to i zadziałało :)

 

Droga Aramino :)

dzięki za radę, myślę że trzeba będzie spróbować, co do koszmarów to mam je każdej nocy obecnie przy 10 lub 30mg mianseryny chociaż nie śpię całym ciągiem tylko 3 razy się wybudzam każdej nocy natomiast to uczucie niemożności wybudzenia się podczas koszmaru też występuje cały czas, do tego zimne poty czyli śpię mając otwarte okno i wybudzając się w nocy jestem cały mokry a ostatnio noce są dość chłodne, także nie wiem co to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na CRF od miesiąca 75 wenlafaksyna i 15 mirtazapina. Pierwszy tydzień wenlafaksyna dużo skutków ubocznych. Po tygodniu minęły całkowicie. Skusiłem się na mirtazapinę i to był strzał w 10, kiedyś brałem miansec brałem wcześnie ,byłem strasznie senny nawet do 12 spałem..Od razu poczułem, że leki działają i czuję dużą poprawę i brak głupich myśli, leków itd.

 

Teraz nawet jeśli wezmę mirtazapinę o 23 to i tak wstaję samoistnie około 7 rano, na miansecu potrafiłem spać do 12. Czuję się na prawdę wyspany i najlepsze, że nie mam senności w ciągu dnia i nie śpię w dzień. Mirtazapina po wzięciu już po godzinie zasypiam. POLECAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×