Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

żeby w kółko pisać to samo

W sensie ?

 

cyklopka, jeżeli chodzi Ci o jechanie iiwaa - ja jej nie trolluję. Zwyczajnie uważam ją za próżną, przemądrzałą sukę :P O jej mężu, profesurze z bezpieczniackiego nadania, nie będę się wypowiadał ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :*********

U mnie poki co Slonce.Tylko bardzo chlodno ---- 9 stopni.

Wczoraj pojechalam na jedzonko wieczorem , takie po 19 w Olimpie jest tansze i sie oplaca.Ale lęki mnie lapaly bo mam mniejsze zawroty teraz i staram sie odstawiac kolnierz zeby w nim jak najmniej chodzic . Siedzialam wiec cala wylekniona . W nocy zawroty mniejsze tez.

Moze wracam pomalu do pionu?

Wole jednak nie zapeszac.

 

Chcialabym do pracy wrocic ale to chyba niemozlwie jeszcze przynajmniej przez tydzien.Dopadaja mnie znow czarne mysli co pozniej ? Co po pazdzierniku?Nie chce bezczynnosci w domu.

 

Obecnie mam telapawe z nerwow . :roll::roll::roll::roll:

 

Zycze Wam milego dnia!

 

large.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek ;)

 

platek rozy, miłego dzionka, ładny jesienny obrazek, trzymaj się jakoś kochana i oby te zawroty ustępowały.

 

wiejskifilozof, a jak to się można bawić w gestapo samemu? Ciekawe co robiłeś, kogo lub co maltretowałeś? A w lekarza się bawiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, I jak Ty to odbierasz?

Bo po mojemu dobrze że strzelali.....

Kiedyś było zdarzenie że policjant na rondzie zastrzelił złodzieja samochodów,który próbował go przejechać,strzelał z broni długiej-złodziej wyeliminowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek ;)

 

platek rozy, miłego dzionka, ładny jesienny obrazek, trzymaj się jakoś kochana i oby te zawroty ustępowały.

 

wiejskifilozof, a jak to się można bawić w gestapo samemu? Ciekawe co robiłeś, kogo lub co maltretowałeś? A w lekarza się bawiłeś?

 

 

Strzelałem,do Polaków :mrgreen: w doktora nie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J3RZY62, Dziekuje :*********

Staram sie , bylam wlasnie na spacerku bo dzis ladny dzien . Kupilam sobie kapcie:D( bo moje stare juz do kosza sie nadawaly) z takich skorkowych ale ladne czarno - zlote , mam kapcie glamour :D

To smutne ze wyjscie na spacer bez kolnierza jest takim wyczynem jakbym na Mount Everest wychodzila. Lęki mialam oczywscie ze znow zlapie karuzele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I siedzom w tych krzaczorach...

 

 

O Boziu drogi.. chyba sie porycze :cry:

Na pocieszenie mogę napisać tylko że siedziały na skrzyżowaniu dwóch wiejskich ulic na których jest mnóstwo pieszych i cyklistów, więc może ktoś się nimi zajął. :bezradny:

 

pewnie cos je przejechało jak znam zycie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kija nie podchódź... znowu zjebałem sprawę. :bezradny:

Eeee, może Ci się wydaje, a co się stało?

Właściwie to każdy coś pierdosi :-|

Nie mogłem wczoraj tych kotów zabrać do siebie, ze względu na rodziców, ale dzisiaj (ciut za późno) wpadłem na genialny pomysł, że przecież jak niemal codziennie chodzę do lasu na tyłach seminarium, a tam jest otwarta furtka, to postanowiłem że je zgarnę i podrzucę po cichu do seminarium. Im tam niczego nie brakuje, to może chociaż kawałek garażu czy kanciapy im udostępnią i dadzą jeść.

Niestety jednego nigdzie nie było, a drugi

pewnie cos je przejechało jak znam zycie :(

No właśnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×