Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Karmienie piersią jest naturalne i nie powinno nikogo oburzać a dziecko nie obmacuję po piersiach matki.. jest głodne więc chce jeść. Rodzi się z odruchem ssania...ssie mleko matki bo jesteśmy ssakami. Jedzenie jest zaspokojeniem podstawowych potrzeb człowieka...Przecież dziecko ma nie być kulą u nogi więc niech te matki mają prawo dyskretnie karmić gdzie chcą skoro już wyszły z domu.

Nie mam nic jeśli się przytulają pary ale jak obściskują to mnie trochę mierzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Rzeszowa. Obmacujące się i namiętnie całujące się pary studentów w kinie czy teatrze to standard.

 

Łomatkobosko! Student ze studentką to jeszcze przejdzie. Ale żeby Sodomia i Gomoria w samym sercu Polski B się szerzyła? :hide:

 

Wszystkie matki, które chcą wrzucić fotkę swojego dziecka, powinny zajrzeć na nerwicą i poznać amfce :D Przeszłoby im po 20 sekundach,

 

Kto by pomyślał że nawet taki zjob jak amfce może mieć jakieś prospołeczne zastosowanie :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech te matki mają prawo dyskretnie karmić gdzie chcą skoro już wyszły z domu.

Właśnie o tym cała rozmowa i" dyskretnie " jest tu kluczowym słowem.

 

Łomatkobosko! Student ze studentką to jeszcze przejdzie. Ale żeby Sodomia i Gomoria w samym sercu Polski B się szerzyła? :hide:

No widzisz, tam gdzie bieda tam zero zasad moralnych :mrgreen:

Dzika, dzika "Małopolska Wschodnia".

 

pamfletami na cześć płci żeńskiej.

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że prędzej wyproszą matkę karmiącą niż taką miziającą się parę (obojętne czy hetero czy homo), a w przypadku pary homo jeszcze można dostać łatkę homofoba.

 

nie chcialam wczesniej pytac bo wydajesz sie w miare tolerancyjna ALE

 

serio myslisz ze osoby innej orientacji niz hetero z miejsca beda sie zachowywac jak gimnazjalna parka macajaca sie wszedzie miedzy matma a przyrka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio myslisz ze osoby innej orientacji niz hetero z miejsca beda sie zachowywac jak gimnazjalna parka macajaca sie wszedzie miedzy matma a przyrka?

Parady Równości np. w Berlinie ? Pół -nadzy (często nadzy) geje, ubrani w lateksowe ciuszki, miziający się gdzie popadnie ? :P

 

Michellea chodziło o to, że jak dajmy na to w USA wyjebywują z roboty murzyna, to w mniemaniu lewicy, nie dlatego, że jest chujowym pracownikiem, tylko zawsze dlatego, że jest czarny. Analogicznie z homoseksualistami - nie dlatego, że się publicznie "miziają", gorsząc tym ludzi, tylko dlatego że są gejami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salir,

ale ja nie jestem pierwsza do walki o to, żeby matki wychodziły z domu :D

Mnie to generalnie wisi, czy one wychodzą, czy nie. W pracy nie mamy żadnej matki. Nie mamy nawet żadnej innej mężatki, jestem jedyna (ale zatrudniamy mniej kobiet, więcej mężczyzn). Żaden z pracowników nie jest tatusiem. Tatusiami są wspólnicy, ale to już dorosłe dzieci, przed 30stką.

I szczerze mówiąc - pracuje się idealnie. Nie ma ŻADNYCH FOCHÓW, że trzeba posiedzieć do godziny 19, bo termin na złożenie pisma mija, czy też żadnego marudzenia, kiedy rozprawa może skończyć się po godzinie 15-16.

To nie o jedzenie, a o OBNAŻENIE chodzi - a obnażenie jest zawsze obnażeniem, niezależnie od celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×