Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mnie troche dziwi zdecydowane zdanie innych na pewien temat, ze widza tylko jedna strone a drugiej jakby nie dostrzegaja. Zawsze staram sie znalezc srodek...kompromis czy to wyrazny brak wlasnego zdania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salir, to chyba dobrze. Dostrzegać dwie strony i umieć zrozumieć ich argumenty, to dobra umiejętność.

Sama nie uważam, że powinno się kompletnie bez skrępowania odsłaniać piersi do karmienia, bo wszystko mi wolno, ale nie podoba mi się odsyłanie wszystkich matek karmiących piersią do domu. Przecież mogą się zasłonić, komu to przeszkadza? Jest wiele bardziej nieprzyjemnych dla oka widoków na ulicach, tylko nikt nie jest tak odważny, żeby na nie zareagować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kotek em, to chyba jasne, że chodzi mi o to, że w jakiś sposób będą wyrażać swoją seksualność.

Tak samo nie podoba mi się jak stoję w autobusie, jest pełno ludzi, nie mam za bardzo gdzie przejść, a obok stoi migdaląca się (heteroseksualna) para. Możemy wymieniać wiele takich przykładów, to wszystko kwestia kultury osobistej, której brakuje wielu osobom, nie tylko matkom karmiącym piersią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem taką sytuacje, że kobieta karmiła piersią przy mnie, ten widok mi się nie podobał ale odwróciłem głowę w innym kierunku i było po sprawie, więc nie wiem o co takie halo :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea, ja nie porównuję zdjęć erotycznych do zdjęć matek karmiących, bo te pierwsze są dla mnie o niebo bardziej estetyczne. Wolę oglądać ładny biust pani Krupy niż piersi z których coś cieknie, które są obślinione, blade, mają jakieś rozlazłe otoczki i widoczne żylki czy coś tam.

Mnie się piersi karmiących nie kojarzą erotycznie, tylko niesmacznie.

 

Mamy z mężem dylemat, może ktoś nas oświeci :D im cały czas coś cieknie z piersi, czy tylko wtedy jak dzieciak się posila? Bo mąż ma straszny dylemat, jak oni ze sobą sypiają, skoro jej ciągle coś cieknie, bo jego by to obrzydzało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, chodziło o to, że napisałaś, że karmiące krzyczą na widok zdjęć erotycznych, a same wrzucają zdjęcia ze swojego karmienia. Jest różnica, bo te pierwsze w założeniu są nacechowane seksualnie, mają odpowiednie seksualne reakcje wywołać u odbiorcy. Te drugie nie mają być seksualne, więc dlaczego porównywać te sytuacje?

 

Mamy z mężem dylemat, może ktoś nas oświeci im cały czas coś cieknie z piersi, czy tylko wtedy jak dzieciak się posila? Bo mąż ma straszny dylemat, jak oni ze sobą sypiają, skoro jej ciągle coś cieknie, bo jego by to obrzydzało

Serio? :hide: Myślałam, że wszyscy wiedzą, że jak dziecko nie je, to mleko strumieniem po piersiach nie spływa.

 

Btw jeśli dziecko je z butelki, to też może mu ciec po buzi i też mu się ulewa, więc butelka nie jest rozwiązaniem Waszego problemu obrzydzenia :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, chodziło o to, że napisałaś, że karmiące krzyczą na widok zdjęć erotycznych, a same wrzucają zdjęcia ze swojego karmienia. Jest różnica, bo te pierwsze w założeniu są nacechowane seksualnie, mają odpowiednie seksualne reakcje wywołać u odbiorcy. Te drugie nie mają być seksualne, więc dlaczego porównywać te sytuacje?

 

Mamy z mężem dylemat, może ktoś nas oświeci im cały czas coś cieknie z piersi, czy tylko wtedy jak dzieciak się posila? Bo mąż ma straszny dylemat, jak oni ze sobą sypiają, skoro jej ciągle coś cieknie, bo jego by to obrzydzało

Serio? :hide: Myślałam, że wszyscy wiedzą, że jak dziecko nie je, to mleko strumieniem po piersiach nie spływa.

 

Btw jeśli dziecko je z butelki, to też może mu ciec po buzi i też mu się ulewa, więc butelka nie jest rozwiązaniem Waszego problemu obrzydzenia :bezradny:

 

Ale ja myślałam, że wszyscy wiedzą, że facet też z tymi piersiami... no coś robi w kontekście wiadomym.

I co, ma się tego napić? toż to ja bym się na jego miejscu porzygała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, chodziło o to, że napisałaś, że karmiące krzyczą na widok zdjęć erotycznych, a same wrzucają zdjęcia ze swojego karmienia. Jest różnica, bo te pierwsze w założeniu są nacechowane seksualnie, mają odpowiednie seksualne reakcje wywołać u odbiorcy. Te drugie nie mają być seksualne, więc dlaczego porównywać te sytuacje?

 

Myślałam, że wszyscy wiedzą, że jak dziecko nie je, to mleko strumieniem po piersiach nie spływa.

_

 

Musze uscislic ten temat, otoz strumieniem nie ale sie saczy gdy dziecko dlugo nie jest przystawiane albo jest nadmiar.Wiec czasem trzeba nosic wkladki cos ale waciki kosmetyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, chodziło o to, że napisałaś, że karmiące krzyczą na widok zdjęć erotycznych, a same wrzucają zdjęcia ze swojego karmienia. Jest różnica, bo te pierwsze w założeniu są nacechowane seksualnie, mają odpowiednie seksualne reakcje wywołać u odbiorcy. Te drugie nie mają być seksualne, więc dlaczego porównywać te sytuacje?

 

Myślałam, że wszyscy wiedzą, że jak dziecko nie je, to mleko strumieniem po piersiach nie spływa.

_

 

Musze uscislic ten temat, otoz strumieniem nie ale sie saczy gdy dziecko dlugo nie jest przystawiane albo jest nadmiar.Wiec czasem trzeba nosic wkladki cos ale waciki kosmetyczne.

 

No właśnie. I jak tu sypiać z własnym małżonkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja myślałam, że wszyscy wiedzą, że facet też z tymi piersiami... no coś robi w kontekście wiadomym.

Przecież wiem, żyjąc w kulturze zachodniej, trudno nie być świadomym, że mężczyźni są zainteresowani piersiami :)

 

salir, tak, wiem, tylko iiwaa napisała tak, że to zabrzmiało jakby mleko miało nieustannie wypływać ;)

 

I co, ma się tego napić? toż to ja bym się na jego miejscu porzygała

Pewnie są na to jakieś sposoby, żeby się nie napić, nie wnikam w ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, chodziło o to, że napisałaś, że karmiące krzyczą na widok zdjęć erotycznych, a same wrzucają zdjęcia ze swojego karmienia. Jest różnica, bo te pierwsze w założeniu są nacechowane seksualnie, mają odpowiednie seksualne reakcje wywołać u odbiorcy. Te drugie nie mają być seksualne, więc dlaczego porównywać te sytuacje?

 

Oj z tym kontekstem to różnie bywa. Jak masz w ziomkach na fesjie laktafila i wrzucasz fotkę z karmanie to wiedz... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, chodziło o to, że napisałaś, że karmiące krzyczą na widok zdjęć erotycznych, a same wrzucają zdjęcia ze swojego karmienia. Jest różnica, bo te pierwsze w założeniu są nacechowane seksualnie, mają odpowiednie seksualne reakcje wywołać u odbiorcy. Te drugie nie mają być seksualne, więc dlaczego porównywać te sytuacje?

 

Oj z tym kontekstem to różnie bywa. Jak masz w ziomkach na fesjie laktafila i wrzucasz fotkę z karmanie to wiedz... :mrgreen:

 

Można by to pociągnąć dalej, czy kelner powinien wyprosić parę gejów, których widok obrzydza innych gości?

Zależy co ta para by robiła - tak samo jak w przypadku pary hetero. Jeśli siedzą, jedzą i rozmawiają to spoko, ale jeśli zaczynają się miziać i klienci zgłaszaliby to obsłudze - żegnamy. Tak samo jak chłopak i dziewczyna dający pokaz namiętnego całowania - restauracja to miejsce gdzie się jada, rozmawia, pije etc nie eksponuje miłosne uniesienie.

 

Panuje przekonanie, że wszędzie wszystko i wszystkim wolno. A niestety/stety obowiązują nas pewne normy obyczajowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego powinno się uważać, wrzucając fotki dzieci na fb, czy gdziekolwiek.

 

 

 

 

Dokładnie, dlatego też dziwi mnie wrzucanie zdjęć i tych z karmienia i małych golasków itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anka szklanka, ludzie niestety nie wiedzą (albo nie chcą wiedzieć), że to co trafia do internetu, zostaje tam na zawsze. Zdjęcie bąbla z gołym tyłkiem na basenie będzie publicznie dostępne, również kiedy ów bąbel pójdzie do przedszkola, szkoły, na studia, na pierwszą rozmowę o pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że prędzej wyproszą matkę karmiącą niż taką miziającą się parę (obojętne czy hetero czy homo), a w przypadku pary homo jeszcze można dostać łatkę homofoba.

 

Zalezy co rozumiesz przez mizianie. Jezeli ktos sie trzyma za rece, poglaszcze po glowie, pocaluje w policzek czy nawet cmoknie w usta (mowie o takim szybkim buziaku), to nijak mi to nie przeszkadza. Zwlaszcza ze warto zrozumiec mlodych ludzi, ze byc moze mieszkaja ze wspollokatorami czy rodzicami i to jedyna okazja, kiedy czuja sie swobodniej.

Ja sama nie mam oporow zeby np. przytulic sie do meza na lotnisku.

Nie sadze, ze mogloby to kogos gorszyc - przyuwazylam, ze ludzie zwracaja jedynie uwage na roznice wieku.

Ale nie jest to niestosowne. Nikt nikogo nie rozbiera ani nie pokazuje miejsc, ktorych publicznie sie nie pokazuje co do zasady, co w przypadku karmienia nastepuje.

Problem w tym, ze w przypadku takiej miziajacej sie pary ona nagle nie wystawia biustu i on nie zaczyna jej obmacywac. Nie widzialam tego jeszcze nigdy w kazdym razie i watpie, zeby mialo miejsce - a jesli ma, to spotyka sie z szybka interwencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anka szklanka, ludzie niestety nie wiedzą (albo nie chcą wiedzieć), że to co trafia do internetu, zostaje tam na zawsze. Zdjęcie bąbla z gołym tyłkiem na basenie będzie publicznie dostępne, również kiedy ów bąbel pójdzie do przedszkola, szkoły, na studia, na pierwszą rozmowę o pracę.

 

Szkoda, że tak mało osób się nad tym zastanawia.

Wszystkie matki, które chcą wrzucić fotkę swojego dziecka, powinny zajrzeć na nerwicą i poznać amfce :D Przeszłoby im po 20 sekundach,

 

I wyobraźmy sobie - idziemy do gimnazjum a tu znienawidzony kolega wygrzebuje w odmętach sieci nasze słodkie zdjęcia na nocniczku :pirate:

 

Nie widzialam tego jeszcze nigdy w kazdym razie i watpie, zeby mialo miejsce

Zapraszam do Rzeszowa. Obmacujące się i namiętnie całujące się pary studentów w kinie czy teatrze to standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×