Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre forowe mamuśki w internetach chorują na ciężki przypadek pieluchowego zapalenia opon mózgowych,niewiele zrobisz.

Ale choć Brajanek jest szczęśliwy...no chyba że mamusia jest zajęta napier**** postów w swoim mamusia'scirclejerk i Brajanek wyje bo cza post napisać czy konsystencja jego kupki przypomina zeszłotygodniowy gulasz bądź przedwczorajsze roladki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre forowe mamuśki w internetach chorują na ciężki przypadek pieluchowego zapalenia opon mózgowych,niewiele zrobisz.

Ale choć Brajanek jest szczęśliwy...no chyba że mamusia jest zajęta napier**** postów w swoim mamusia'scirclejerk i Brajanek wyje bo cza post napisać czy konsystencja jego kupki przypomina zeszłotygodniowy gulasz bądź przedwczorajsze roladki.

 

Znam je,ale nie podam kto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, skoro denerwują Cię takie teksty, to nie wchodź na takie fora, są inne strony na temat macierzyństwa. A poza tym powinnaś być mądrzejsza od osób piszących takie teksty, a nie robić to samo, co one tylko w drugą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kupa to podstawa do roku czasu hahaha. Ale to prawda. Mnie jedynie co smieszy na forach dla mamusiek to:

a) karmie cyckiem, ale palę pije i co z tego jestem super mamusia

b) urodziłam sn o jaaaa, bo to jedyny dobry porod naturalny (pewnie a jak inaczej nie mozesz urodzic to niech rozerwie)

c) nie skoczyłam zadnej szkoły ale mam 5 dzieci bo dzieci to moje powołanie, facet na mnie zarabia, dzieci siedza przed tv a ja klikam w necie, ale bycie matka jest takie suuuuuper, a za 5 dni tej samej babki post: odkrylam w komorce smsmy ze sie umawia z inna, co robic... :bezradny::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kupa to podstawa do roku czasu hahaha. Ale to prawda. Mnie jedynie co smieszy na forach dla mamusiek to:

a) karmie cyckiem, ale palę pije i co z tego jestem super mamusia

b) urodziłam sn o jaaaa, bo to jedyny dobry porod naturalny (pewnie a jak inaczej nie mozesz urodzic to niech rozerwie)

c) nie skoczyłam zadnej szkoły ale mam 5 dzieci bo dzieci to moje powołanie, facet na mnie zarabia, dzieci siedza przed tv a ja klikam w necie, ale bycie matka jest takie suuuuuper, a za 5 dni tej samej babki post: odkrylam w komorce smsmy ze sie umawia z inna, co robic... :bezradny::hide:

 

 

ja nie mam zamiaru karmić piersią, nikt mnie do tego nie zmusi i nie obchodzi mnie że to dla dobra dziecka. Dostanie butle i koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam zamiaru karmić piersią, nikt mnie do tego nie zmusi i nie obchodzi mnie że to dla dobra dziecka. Dostanie butle i koniec

Zastanów się dobrze zanim podejmiesz decyzję, żeby zajść w ciążę, bo może być więcej takich rzeczy, których nie chcesz robić nawet jeśli są dobre dla dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam zamiaru karmić piersią, nikt mnie do tego nie zmusi i nie obchodzi mnie że to dla dobra dziecka. Dostanie butle i koniec

 

Dlaczego nie chcesz?

Pokarm i tak sie pojawi, poza tym w ten sposob rodzi sie wiez to naturalne. Mozesz tez sciagac i podawac butla...

Dziecko to odpowiedzialnosc musisz to wziac pod uwage...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, wybacz, ale muszę to napisać - jeśli nie masz zamiaru podejmować żadnych wyrzeczeń na rzecz dziecka, to nie nadajesz się na matkę. Dziecko to nie zabawka, z którą można robić co się chce, ani trofeum do pokazywania i chwalenia się znajomym. Trzeba się nim zajmować, a to obejmuje również niezbyt miłe czynności jak np. zmiana pieluchy. Tak też nie masz zamiaru się poświęcać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam zamiaru karmić piersią, nikt mnie do tego nie zmusi i nie obchodzi mnie że to dla dobra dziecka. Dostanie butle i koniec

 

Dlaczego nie chcesz?

Pokarm i tak sie pojawi, poza tym w ten sposob rodzi sie wiez to naturalne. Mozesz tez sciagac i podawac butla...

Dziecko to odpowiedzialnosc musisz to wziac pod uwage...

 

Może nie chce, bo to boli (tak słyszałam)?

Zresztą to logiczne:

Sutki są wrażliwe. Jeżeli są zbyt wrażliwe nawet na zbyt długie pocieranie, to tym bardziej na międlenie ich z dużą siłą.

A może nie chce mieć piersi obwisłych do brzucha?

Ma do tego prawo.

 

Przecież ja widzę takie rzeczy. No to jest trochę niesmaczne, jeżeli ja mam 42 lata, a 25-latka ma o wiele gorszy brzuch niż ja, stara baba! Biust podobnie (choć ja mam mały), ale moja przyjaciółka - lat 46, nie rodziła - ma biust c, lepszy niż mamusie po porodzie w wieku 20-pare lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam zamiaru karmić piersią, nikt mnie do tego nie zmusi i nie obchodzi mnie że to dla dobra dziecka. Dostanie butle i koniec

 

Dlaczego nie chcesz?

Pokarm i tak sie pojawi, poza tym w ten sposob rodzi sie wiez to naturalne. Mozesz tez sciagac i podawac butla...

Dziecko to odpowiedzialnosc musisz to wziac pod uwage...

 

Może nie chce, bo to boli (tak słyszałam)?

Zresztą to logiczne:

Sutki są wrażliwe. Jeżeli są zbyt wrażliwe nawet na zbyt długie pocieranie, to tym bardziej na międlenie ich z dużą siłą.

A może nie chce mieć piersi obwisłych do brzucha?

Ma do tego prawo.

 

Edit...ups...myślałam, że to Lusesita Dolores napisała...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, z tego co wiem to boli jak dziecko jest źle przystawione, ale może niech te, które karmiły potwierdzą.

 

A z tym obwisaniem to bez przesady. Jest to przede wszystkim efekt tego, że większość Polek nosi źle dobrane biustonosze.

 

Może i ma prawo nie karmić piersią, ale jeśli mówi: "nie obchodzi mnie że to dla dobra dziecka", to po co ma brać na siebie odpowiedzialność za dbanie o dziecko, jeśli nie obchodzi ją jego dobro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, z tego co wiem to boli jak dziecko jest źle przystawione, ale może niech te, które karmiły potwierdzą.

 

A z tym obwisaniem to bez przesady. Jest to przede wszystkim efekt tego, że większość Polek nosi źle dobrane biustonosze.

 

Może i ma prawo nie karmić piersią, ale jeśli mówi: "nie obchodzi mnie że to dla dobra dziecka", to po co ma brać na siebie odpowiedzialność za dbanie o dziecko, jeśli nie obchodzi ją jego dobro?

 

Jezu.

Niedawanie dzieciakowi cycka i oddanie niańce na zmianę pieluch nie jest jeszcze zabronione.

 

Nie wiem, nie karmiłam, czytałam za to list takiej, która żałuje, że ma dziecko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salir, bo nie chce. obrzydza mnie ta czynność

 

Michellea, zmiana pieluchy to nie poświecenie, tak trzeba i już. chodzi mi o to że nie mam zamiaru zrezygnowac z długiej kapieli czy wyszczania sie bo dziecko płacze i mam sie nim zajmowac 24/h 7dni tyg

albo że nie moge nigdzie wyjsc, do fryzjera czy na zakupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×