Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI


media

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przed braniem SSRI miałem silną sytuację stresową tak jak Ty i po jakimś czasie napady paniki ale libido cały czas miałem w normie erekcja wytrysk wszystko ok dopiero po lekach się popsuło, ale jest coraz lepiej u mnie po długich eksperymentach w końcu mam coś co pomaga zarówno na libido jak i ilość nasienia - cdp cholina jest dla mnie idealna, mam większą ochotę po niej i lepsze wytryski już nie takie wodniste a bardziej gęste, naprawdę rewelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałbym prośbę do czytających to forum o przetłumaczenie filmiku
na temat zależności cholina a sperma może coś nowego ciekawego się dowiemy z tego materiału wideo. Z góry dzięki za pomoc.

Sugerując się komentarzem do tego filmiku wynika że cholina pomaga w powstawaniu ATP czyli https://pl.wikipedia.org/wiki/Adenozyno-5%E2%80%B2-trifosforan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Ci nie przypasował ten welbutrin, ja miałem po nim tylko tak jakby większą wrażliwość na emocje bardziej wszystko przeżywałem dochodziło do tego pocenie się drżenie rąk ale libido zdecydowanie lepsze, widocznie na każdego inaczej to działa, brałem po 300mg. Może spróbuj cdp cholinę ja póki co jestem zadowolony chociaż czuć tolerkę na ten specyfik ale jest o niebo lepiej niż kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na mysli pisząc libido , jesli na chcice i czestosc seksu badz masturbacji to moze okazac sie pomocny. Poniewaz odczuwam jakbym mial 2 albo 3 razy wiecej testosteronu po nim. Niestety ma to wieksze wady niz zalety bo bardzo łatwo o wszęcie mordobicia po tym leku. Tymbardziej gdy jesteś w depresji. Najchetniej byś komuś roztrzaskał czaszke. Hmm Serio. Inne wady: potliwosc, wieksze zmeczenie, niepokoj. Nie rozumiem ludzi ktorzy chwala ten lek.... Moze jak ktos ma za malo noradrenaliny to moze okazac sie pomocny. Wracam do fluoksetyny- mam nadzieje ze to jest moj lek ktory mnie wyprowadzi z deprechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info z tą mianseryną muszę to sprawdzić.

Chciałbym przekazać ważną sprawę cholinę i jej pochodne trzeba brać z inozytolem sama bez niego może powodować nawet nasilenie depresji, brałem cdp cholinę bez dodatków i po dłuższym czasie czułem obniżenie nastroju czyli coś jest na rzeczy.

Cytat z forum "Osłonowo do dwuwinianu choliny można brać inozytol (cholina w takich dawkach bez inozytolu może wywołać bóle głowy a nawet nasilić depresję)."

http://zdrowiej.vegie.pl/printview.php?t=4702&start=0

 

Mimo tych przejściowych komplikacji i tak uważam że cholina jest jest super na PSSD dodatkowo inozytol działa pozytywnie na jakość nasienia jest jego składnikiem 100 g spermy zawiera 53 mg inozytolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorę CDP choline od tygodnia i co stwierdzam to ze niexle pobudza ale na PSSD słabiutko działa biorę 250 mg ale można i brać 2000 mg wiec kto wie może to kwestia dawki, a co do samej choliny to zjadłem tego całkiem sporo i nic nie zauważyłem, przypominam o agmatynie, adrafinil oraz "Phenotropil considerably increased the density of dopamine D2 and D3 receptors by 29% and 62%" u szczurów co prawda. Zastanawia mnie jeszcze vinpocetyna i sarkozyna.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CDP cholinę w proszku nie w kapsułkach biorę sobie troszkę na czubek łyżeczki nie wiem dokładnie ile to mg dokładam do tego jeszcze od dzisiaj inozytol i czuje naprawdę kopa, mam taką chcicę że muszę się opanowywać :-) Mam nadzieję że inozytol utrzyma nastrój na dobrym poziomie, na zagranicznych forach ludzie go sobie bardzo chwalą ale biorą spore dawki ja narazie zaczynam od jednego kapsa dziennie 650mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak podsumowując Wasze wypowiedzi: cdp-cholina + inozytol + dha i będzie fajnie? Da to także jakieś efekty poza sferą seksualną np poprawę koncentracji czy nastroju? Jakie preparaty konkretnie polecacie bo choline to wezme ze zdrowegosklepu a reszta jakich firm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym robić reklamy ale inozytol mam z firmy Swanson mam do nich zaufanie a cdp cholinę Focus supplements z alledrogo :-) Uważam że regularne zażywanie tych supli poprawi libido na stałe i po dłuższym czasie nawet pamięć powinna być lepsza, dodatkowo inozytol działa przeciwdepresyjnie i pomaga nawet na neuropatię czyli regeneruje uszkodzone nerwy dzięki czemu poprawia się czucie tu i ówdzie :-) przynajmniej tak w necie piszą, po tej cholinie jak widzę jakąś kobitkę to zaraz mam nieodpartą chęć poznania jej lepiej :-) czyli działa i cojones są bardziej odczuwalne tak jakby więcej było żołnierzy i o to chodzi, jestem narazie natsawiony bardzo pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtórzę jeszcze raz: cdp cholina byłem do niej pozytywnie nastawiony a jedyne efekty jakie widzę to to ze działa podobnie do kawy biorę ok 250 mg dziennie od 13 dni, tyle że nie wprowadza tyle chaosu do głowy co kawa, jesteś bardziej skupiony na tym, inozytol brałem w końskich dawkach przez 1,5 miesiąca 18 g dziennie, nie to nie pomyłka, bardzo delikatnie poprawia nastrój na granicy placebo, i zwiększa ilość spermy, nie zanotowałem żadnego wpływu na libido. po tych doświadczeniach zastanawiam się czy aby na pewno dopamina odgrywa kluczową role w utracie libido.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę 2 dzień duloksetynę 30mg i już pojawia sie zanik wszystkich funkcji. I tak mam z tym problem bez leków, ale teraz to po prostu nic. I już pojawiają się myśli by odstawić lek. Co mogę dorzucić. Niby wszystko wiem że miansa, mirta, ale chciałbym coś niedepresyjnego najlepiej łatwo dostępnego bez recepty. Mam lekko podwyższony poziom prolaktyny czy to może mieć wpływ na problemy seksualne (badanie przed braniem leku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę HORNY GOAT + MACA i jestem zadowolony ,tylko trzeba brać zdecydowanie większe dawki niż zalecane,dla mężczyzn jeśli chcecie coś mocniejszego to polecam DAA

 

 

Osoby stosujące DAA donoszą o niesamowitym wzroście możliwości seksualnych, szybszej i skuteczniejszej erekcji. Jako szczególne doznania wymieniane są długie i niezwykle przyjemne orgazmy, a także obfite wytryski. Jest to powód, dla którego DAA może stać się wyjątkowo atrakcyjnym suplementem nie tylko dla sportowców i osób aktywnych, ale każdego faceta chcącego spotęgować swoją męskość i doświadczyć sobie nowych wrażeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chojrak jak długo bierzesz ta cholinę? Miałeś jakieś przerwy w jej braniu? Czy efekt pozostał czy musisz brać cały czas. Po jakim czasie miałeś efekt wow? Gdzie to kupujesz i po ile? Wiem ze dużo pytań ale jakbyś to opisał to, to byłbym wdzięczny.

Mam jeszcze pytanie do ogółu trochę inne. Czy po tym jak dostaliście PSSD to też tak macie że nawet oddawanie moczu jest inne? Ja mam wrażenie że jak to robię to jest jakoś dziwnie. Ciśnienie mniejsze podczas siusiania. Rano wstaje i ciężko o wzwód, choć pęcherz pełny. Częściej też chyba się załatwiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seaman1982w którymś poście wcześniej pisałem że nie wykluczam iż PSSD może mieć przyczynę biologiczną, obstawiam 2 opcje chemiczną od leków i biologiczną od mikrobów. Mam tak ze przy niewielkiej ilości moczu mam silne parcie na pęcherz i problem o którym tu nie wspominałem przedwczesny wytrysk, takich rzeczy wcześniej nie miałem i nie jest to normalne, dodam ze badania krwi i moczu w normie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×