Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Artemizja, kreował się Nihil na wielkiego "antysystemowca", na fejmie walki z razwiedczykami chciał forumowe borderki wyrywać, a tu jeb mu dezaktywacją konta - i cały misterny plan poszedł się ... :P Zobaczycie, jak zostanę tym zapijaczonym degeneratem, śpiewającym na bani "whisky moja żono, jednak Tyś najlepszą z dam", to będzie Wasza wina. Chociaż w sumie i tak nim zostanę, więc to żaden argument :P

 

A tak poważnie: Za co ta banicja ? Przez pisanie użytkowniczce iiwaa ? Ostatnie dwa razy obyło się bez inwektyw, wulgaryzmów - niewinne przytyki.

 

czy-osoby-bezdzietne-s-gorsze-t59388-70.html?hilit=korwin%20kr%C3%B3l#p2284208

przysz-o-unii-europejskiej-t43483-14.html?hilit=unijne%20granty#p2286726

 

A to że nazwałem jej męża "profesurem z bezpieczniackiego nadania" - cóż, stwierdzenie faktu. Żeby lepiej zrozumieć genezę i funkcjonowanie III RP, warto obejrzeć prelekcję redaktora Stanisława Michalkiewicza pt. "Teoria spiskowa" -

. Obecną walkę PiSu z KODem za to dobrze wyjaśnia :
.

 

Chyba, że chodziło o profil "Arhol ma koślawego". Wybacz, ale on pierwszy jechał mi od fuckin slave-ów - nie mogło pozostać bez odpowiedzi :P Mała Trolli potencjału mobilizacja. Wiesz, "Si vis pacem, para bellum" ;)

 

A więc pytam: dlaczego ? Bo chyba nie powiesz mi, że obraziłaś się o "Artemizja Razwiedczyk!" ? :D;)

 

To też, nie wariujmy, nie wygłupiajmy się - odblokujesz mi konto (myślałem, że w końcu uda mi się przekroczyć magiczną liczbę 1000 postów :P Nawet planowałem świętować :D ), zdejmiesz cenzurę z działów "socjologia" (dyskusja, czekawszy na zatwierdzenie postu pół dnia/dzień, mija się z celem. No i jak w takich warunkach uświadamiać lewaków, że są lewakami ? :P), "sprawy organizacyjne", włączysz mi podpis, cobym mógł ustawić sobie "robaków-biedaków" ... i w dalszym ciągu pozostaniesz moim naj naj naj naj najukochańszym Razwiedczykiem ;)

 

Także ten, liczę na Twój rozsądek.

 

Katarzyno M........., lubię Cię i absolutnie nie chciałbym musieć Cię stalkować. No ale jeżeli nie dasz mi innego wyboru ... :P Heh, lepiej nie wywoływać wilka z lasu ;)

 

 

P.S. Czemu aż dezaktywacja ? Czyżbyś nie była pewna lojalności swych podwładnych ? :P

 

P.S.2 Jakby co, możemy na pokaz odegrać złożenie przez Nihila władczej Artemizji tego hołdu lennego - cobyś przez zmianę decyzji nie musiała tracić twarzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada serwer http. Czemu? Tego nikt nie wie (stawiam nawet że w dziale IT się tym nie interesują).

Może to jakiś sposob żeby chorzy spali a nie siedzieli po nocach, a może przypadkiem mają

service apache2 stop

w cronie :P

Raczej nie.

W takiej sytuacji revproxy zgłaszałby 502, a bezpośrednio byłby timeout.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada serwer http. Czemu? Tego nikt nie wie (stawiam nawet że w dziale IT się tym nie interesują).

Może to jakiś sposob żeby chorzy spali a nie siedzieli po nocach, a może przypadkiem mają

service apache2 stop

w cronie :P

Raczej nie.

W takiej sytuacji revproxy zgłaszałby 502, a bezpośrednio byłby timeout.

Jak dobrze pamiętam, najpierw jest 502 a potem 503. Ale nie ma co wróżyć z fusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Raczej nie.

W takiej sytuacji revproxy zgłaszałby 502, a bezpośrednio byłby timeout.

Jak dobrze pamiętam, najpierw jest 502 a potem 503. Ale nie ma co wróżyć z fusów.

Tutaj 502 jest błędem specyficznym - nie chce mi się dociekać z czego wynika.

W pracy mam jedno revproxy na Nginx-ie i on zgłasza właśnie 502 przy awarii targetu. (->jeśli dobrze pamiętam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum pobawi się w łososia i będzie migrować na nowe serwery między 19 a 23.09. Nie zdziwcie się więc, jak w którymś z podanych dni będzie niedostępne.

ja sie dziwie kazdego dnia kiedy jest dostepne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem po dłuższej nieobecności na forum że spośród wszystkich reklamowanych do tej pory kitelków regularnie pojawia się tylko pani Agnieszka Jamroży. Nie mogę znaleźć tego starego ziomka co na każdym screnie wyglądał jak wkurwiony, ani łysego pucowatego ani starej ciotki w krótkich blond kłaczkach. Z ciekawości wklepałem AJ do google a wynikom daleko do optymistycznych. Pierwszy wynik - jedyny z którego można cokolwiek dowiedzieć się o tej pani - to temat na forum z gazeta.pl gdzie opinie o niej są bardzo kontrowersyjne. Reszta to ogłoszenia w portalach lekarskich gdzie jest tylko nazwisko, zawód i kontakt, rzekome miejsca pracy (rzekome bo trudno mi uwierzyć jak można pracować w tylu miejscach jednocześnie albo tak często zmieniać pracę, i nie są to uniwersytety ale zwykłe przychodnie) i wywiady do innych portali. Moje pytanie do zarządu - czy to na pewno dobry pomysł aby tak silnie reklamować tutaj osobę o bardzo wątpliwym dorobku i opinii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, ale z tym "Raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę!" do iiwyy, to taka wiadomość testowa była (miałem ją zaraz po wyświetleniu usunąć) :P Forum się zawiesiło i nie chciało mi wysyłać postów, to co jakiś czas sprawdzałem, czy już działa - do momentu aż całkowicie padło. Kurde, to mówisz, że jednak się wysłało ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×