Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica


agunka29

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no leki przeciwbólowe typu paracetamol, ibuprofen działają dobrze. :) Podobnie z lekami przeciwkaszlowymi lub wykrztuśnymi.

No i hooy! A ile czasu w ciągu roku masz kaszel he? :D No właśnie, dobre jest to na przejściowe kłopoty. Przeciwbólowych też nie będziesz brać tygodniami jak cały czas po ich odstawieniu ból powraca, no chyba że jesteś opóźnionym Januszem i wierzysz w to że mądry syropek na kaszel od razu wlatuje do płuc i tam robi dobrze xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może chcesz, żeby morfina była bez recepty? Już widzę hordę ćpunów biegnących do apteki. Walnij głową ze dwa razy w klawiaturę zanim napiszesz jakieś głupoty. Bo kolega chce się sam leczyć XD. NLPZ są lekami przeciwbólowymi, a nie leczącymi ból. Jak ty chcesz cokolwiek leczyć doraźnie, a nie przyczynowo? Jak będziesz miał raka to będziesz wpieprzał fentanyl czy morfinę i się dziwił czemu Ci nie przechodzi? Mam ciut większą wiedzę jeżeli chodzi o farmakologię niż sobie myślisz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może chcesz, żeby morfina była bez recepty? Już widzę hordę ćpunów biegnących do apteki. Walnij głową ze dwa razy w klawiaturę zanim napiszesz jakieś głupoty. Bo kolega chce się sam leczyć XD. NLPZ są lekami przeciwbólowymi, a nie leczącymi ból. Jak ty chcesz cokolwiek leczyć doraźnie, a nie przyczynowo? Jak będziesz miał raka to będziesz wpieprzał fentanyl czy morfinę i się dziwił czemu Ci nie przechodzi? Mam ciut większą wiedzę jeżeli chodzi o farmakologię niż sobie myślisz. :)

Źle mnie zrozumiałeś. Albo i dobrze.. Ja wcale nie chcę leczyć czegoś doraźnie. Miałem właśnie na myśli że leki które z założenia bierze się krótko i rzadko - jak przeciwbólowe - działają ale jak chce się wyleczyć przyczynę to już nie i trzeba być zdanym na łaskę kitla. Wcale mnie nie dziwi że wpieprzanie fentanylu i morfiny nie wyleczy raka tylko że - parafrazując - fentanyl i morfina są bez recepty do zażycia na chwilę a na chemioterapię potrzeba już recepty. A dlaczego według mnie potrzeba to wcześniej napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bałbym się, żyć w tym kraju jeżeli każdy wariat mógłby dorwać bez recepty cisplatynę lub fluorouracyl. Poza tym najnowsze leki przeciwnowotworowe, przeciwciała monokalne kosztują w cholere pieniędzy. Patrz przypadek Kory, która sprzedaje chałupę, żeby mieć na leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam tez nerwicę lękowa. Boje siie o własną przyszłości co.bedzie dalej jaak mi nie przejdzie to ze sie niepokoje niepokojem... chodze do psychologa od miesiąca i po wizycie jest lepiej na jakis czas. Tez tak maacie? Rano jak wstaje to czuje mrowienie w rekach. Ppgads ktos ze mna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×