Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny, i nie ostatni wkurwiają mnie kobiety z wózkami i ciążami. Narzekają na wszystko, myślą też, że wszystko im się należy z racji tego, że dysponują wstrętnym brzuchem, albo wózkiem z obślinionym bachorem. Uważają, że tylko one nie mogą ustać w kolejce, nie liczą się z tym, że nie tylko one mają prawo gorzej się czuć. Na domiar złego, w drodze do pracy jedna z mamusiek wsiadając do metra przejechała mi wózkiem po stopie, nie przeprosiła, tylko wepchnęła się potrącając przy tym innych i ignorując uwagę mężczyzny, który skomentował jej zachowanie, bo w oddali ujrzała wolne miejsce. Myślałam, że odryzę jej ucho :evil:

Przy okazji dodam, że wkurwiają mnie ludzie, którzy uważają, że panie, które nie chcą miec dzieci to egoistki, dlatego, że my mamy po prostu inne plany, mamy tez prawo do wlasnych decyzji. Nie kazda musi grzać dupę wśród sterty pieluch.

 

Pozdrawiam Panie, które wolą się rozwijać w sposób odmienny niż posiadanie rodziny.

Ja nie będę mieć dzieci. Ani nawet faceta. Adoptuję świnkę morską. Zwierzęta są lepsze od ludzi. Mam neurotyczną osobowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny, i nie ostatni wkurwiają mnie kobiety z wózkami i ciążami. Narzekają na wszystko, myślą też, że wszystko im się należy z racji tego, że dysponują wstrętnym brzuchem, albo wózkiem z obślinionym bachorem. Uważają, że tylko one nie mogą ustać w kolejce, nie liczą się z tym, że nie tylko one mają prawo gorzej się czuć. Na domiar złego, w drodze do pracy jedna z mamusiek wsiadając do metra przejechała mi wózkiem po stopie, nie przeprosiła, tylko wepchnęła się potrącając przy tym innych i ignorując uwagę mężczyzny, który skomentował jej zachowanie, bo w oddali ujrzała wolne miejsce. Myślałam, że odryzę jej ucho :evil:

Przy okazji dodam, że wkurwiają mnie ludzie, którzy uważają, że panie, które nie chcą miec dzieci to egoistki, dlatego, że my mamy po prostu inne plany, mamy tez prawo do wlasnych decyzji. Nie kazda musi grzać dupę wśród sterty pieluch.

 

Pozdrawiam Panie, które wolą się rozwijać w sposób odmienny niż posiadanie rodziny.

Ja nie będę mieć dzieci. Ani nawet faceta. Adoptuję świnkę morską. Zwierzęta są lepsze od ludzi. Mam neurotyczną osobowość.

 

he, he mnie też wkurzaja kobiety z bachorami. Po co one w ogóle pchaja sie z wózkiem do metra czy autobusu. To powinno być zakazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny, i nie ostatni wkurwiają mnie kobiety z wózkami i ciążami. Narzekają na wszystko, myślą też, że wszystko im się należy z racji tego, że dysponują wstrętnym brzuchem, albo wózkiem z obślinionym bachorem. Uważają, że tylko one nie mogą ustać w kolejce, nie liczą się z tym, że nie tylko one mają prawo gorzej się czuć. Na domiar złego, w drodze do pracy jedna z mamusiek wsiadając do metra przejechała mi wózkiem po stopie, nie przeprosiła, tylko wepchnęła się potrącając przy tym innych i ignorując uwagę mężczyzny, który skomentował jej zachowanie, bo w oddali ujrzała wolne miejsce. Myślałam, że odryzę jej ucho :evil:

Przy okazji dodam, że wkurwiają mnie ludzie, którzy uważają, że panie, które nie chcą miec dzieci to egoistki, dlatego, że my mamy po prostu inne plany, mamy tez prawo do wlasnych decyzji. Nie kazda musi grzać dupę wśród sterty pieluch.

 

Pozdrawiam Panie, które wolą się rozwijać w sposób odmienny niż posiadanie rodziny.

Ja nie będę mieć dzieci. Ani nawet faceta. Adoptuję świnkę morską. Zwierzęta są lepsze od ludzi. Mam neurotyczną osobowość.

Ja nie będę mieć ani dzieci, ani kobiety ani zwierzęcia, wszystkie istoty działają mi na nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smród niektórych w busie. Niedobrze się robi :evil:

Gdy puścisz cichego zabójce w autobusie z nadzieją że skończy się tylko na lekkim pyknięciu ale po chwili siarka wycina współpasażerów jak wściekły oddział kawalerii losową wioche...

a fakt faktem,żuleria to plaga busów czasem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie nieudana terapia, na którą sie bardzo denerwowałam i czekałam, bo była pierwsza od roku.

 

Dlaczego nieudana. Dostałem skierowanie i czekam na miejsce. A to będzie "mój pierwszy raz".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre awatary - zawierają "erotyczne" odniesienia, a rozpusta jest poważnym grzechem.

 

"Wkurza" mnie to, jak niektórzy ludzie rozumieją słowo "autyzm". Uważam, że lepiej byłoby usunąć słowa "autyzm" i "autystyczny" z diagnostyki zaburzeń rozwojowych. Autyzm powinien oznaczać po prostu rodzaj skrajnego egocentryzmu czy patologicznego nonkonformizmu, coś o charakterze społeczno-emocjonalnym, nie złożone zaburzenie rozwoju, charakteryzujące się między innymi sztywnością myślenia i zaburzeniami przetwarzania bodźców sensorycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×