Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj z rana czułam się dobrze do niedawno...dopiero teraz koło wieczora złapało mnie znów

jakieś przygnębienie i lęk... znowu zaczęłam się bać o swoje zdrowie, a nawet życie...

Nie wiem już skąd się to bierze i nie wiem już jak sobie z tym radzić, jak to dźwigać...

Zadziwia mnie to wręcz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zaczalem brac sie za siebie. Jakos mnie to wychodzi. Wyszedlem na 20 minutowy szybki spacer. Najgorsze bylo to ze kiedy juz wracalem, zaczely mnie meczyc zawroty glowy, co mnie przestraszylo i znowu zaliczylem bieg na 4-te pietro (notabene przy problemach z sercem, raczej bym tego nie zrobil :D) Pozdrawiam. Zycze dobrej nocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic, :shock: zazdrościć tylko takiego samopoczucia niech moc będzie z tobą :mrgreen:

Coś poprzestawiało mi się ze spaniem :? Wczorajszej nocy w ogóle nie spałam a dzisiejsza taka se :? Próbowałam zasnąć ale jak już odpływałam to ze strachem się zrywałam że zaraz się uduszę :shock: wrrr Dobrze że dzisiaj mam wolne to może uda mi się przysnąć chociażby na działce ;) Życzę wszystkim udanego dnia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie ostatnio jakies glupie sny śnią...

i dośc często mają aspekt seksualny... i wkurza mnie to bo w rzeczywistosci moje libido jest poniżej poziomu morza a we śnie jakoś tak łatwo to wszystko przychodzi.

albo jakies koszmary mam... ostatnie kilka dni mam tak że wiem że śnił mi sie jakis koszmar... ale nie moge przypomniec sobie szczegółów, mam wszystko "na końcu języka"...

bo z reguły pamiętam sny...

 

łeb mnie ciśnie, oczy mi sie zamykają same.... dobrze ze plecy troche odpuściły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, pogoda pokrzyżowała mi plany, ale co się odwlecze do nie uciecze :)

dzień całkiem spoko, byłam u fryzjera i zrobiłam sobie artystyczny nieład na głowie - odzwierciedla moje wnętrze :mrgreen:

 

a poza tym całą noc mi się śniło ranczo Neverland i różne takie bajkowe rzeczy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za moment bedę się farbować...na czarno :mrgreen: To chyba 6 eksperyment w tym roku, może jakaś fryzura w końcu na dłużej zagości na mojej głowie :mrgreen: I byłam dziś u fotografa i przeżyłam. I na zakupach też byłam i nawet coś mi się spodobała, a to rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest w ogóle "cudownie" - nerwy, nerwy, lek-przed-niewiadomo-czym, histeria i obawy, ze wlasnie przechodze przez kolejny epizod psychotyczny, natlok mysli, smute, dol taki, ze kopalnie moznaby zakladac... o rany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałam podsumować dzisiejszy dzień,już dawno nie miałam tak dobrego samopoczucia,choć obudziłam się trochę przymulona,to póżniej poprawił mi się humor ,i z takim dobrym nastrojem kładę się spać ;) buziaczki na dobranoc dla moich przyjaciół z forum :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lena88, jesssuuu ty też :shock: Ja dzisiaj tak samo jak ty też pękłam :cry: Nie daję już rady sama ze sobą :cry: Psycholog mówił że mam dzwonić w razie co ale ja nie mam odwagi zadzwonić :oops: tym bardziej że teraz poszedł na 2-u tygodniowy urlop. Nie lubię mu zawracać głowy swoją osobą :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lena88, hmm umawiałaś się :?: Ja tak właściwie niedawno wylałam to co mi leży na sercu no może nie całkiem ale większość swoich żalów oddałam. O cięciach nie rozmawialiśmy tak konkretnie w ogóle tylko czasem coś tam przemknęło to słowo :? Doła mam niesamowitego od kilku dni i nie mogę się pozbyć buu :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

Jestem nowa na forum, nie wiem od jakiego tematu zacząc ale ten jest ajbardziej widzę uczęszczany.

Na nerwicę choruje 2 lata, od roku było wszystko super, leki pomogły i terapia aż to około miesiąca temu.

Ja nie umiem uwierzyc że to nerwica, nie znajduje u nikogo wsparcia więc prosze napiszcie czy i Wy macie takie obajwy lub podobne :

Ból przed pachami ( rozpierający ) od kilku ładnych dni, od wczoraj kłucie i ropieranie w górnej częsci klatki piersiowej. Szybko się meczę, jak idę i mówię to muszę sobei przerwę robić. uczucie nadmiaru powietrza w płuchach i problem z wydechem lub wdechem ( sama juz nei wiem). Jest mi ogólnie słabo i źle. Ból brzucha kłujący, ściskanie, biegunka, uczucie nadmiaru powietrza pod żebrami a jednocześnei zciskanie wokół górnej części brzucha.

Ból i sciskanie głowy, ból z tyłu głowy czasem bardzo silny i miejscowy.

A najdzowniejsze ból prawej pachwiny promieniujący do kolana z tyłu poprzez piszczel z przodu i podbicie stopy.

Moje średnie ciśnienie w dzień to 100/70 a wieczorem 90/40, puls ponad 100!!! Z badań miałam tylko EkG serca, morfologię, 2 lata tem jak zaczęłam chorować miałam kilka razy ekg, gastroskopia, rezonans głowy

 

Co Wy o tym sądzicie ??? Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatalny dzień, a nie tyle dzień, co noc, która go rozpoczęła. Dwie bliskie mi osoby, dla których zrobiłem bardzo wiele w ekstremalnych często warunkach, okazały się niegodne jakiegokolwiek ludzkiego zaufania. A to, że dostało im się mocno ode mnie, wcale mnie nie pociesza, tylko skłania do refleksji, dlaczego ludzie są podli, durni i tak straszliwie niewdzięczni, zasługując jedynie na wieczystego kopa w tyłek. Do mięsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień się zaczął ....mam nadzieję ,że szybko zleci ,stwierdzam ,że mi się nie chce jestem leniem :?: ok 16;30 będę na czacie (taki mam plan :mrgreen: )uzależniłam się od tego forum chyba ,czy jest tu jakiś lekarz co mnie wyleczy z tej dolegliwości :mrgreen: miłego dnia życzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×