Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szereg zaburzeń ze strony układu nerwowego - jakie przyczyny


Gość Bagatelka

Rekomendowane odpowiedzi

Przerabiałem wszystkie objawy ze strony psychiki - psychozy, depresje, lekkie manie, zok, objawy wegetatywne i lękowe.

Ze strony ciała mam zaburzenia widzenia pod postacią śniegu optycznego, błysków i innych objawów ocznych - oczy mam zdrowe.

Mam szumy uszne, drżenia mięśniowe, okresowe problemy z funkcjami poznawczymi - luki w pamięci, trudność w przypomnieniu sobie, co robiłem obecnego dnia.

Mam zdiagnozowane szereg zaburzeń pamięci, które mam utrwalone np. osłabiona pamięć słuchowa. Okresami mam problemy z chodzeniem, jakbym był pod wpływem czegoś. Okresowe problemy z mówieniem - nie gramatyczne mówienie, lekkie chwilowe bełkotanie.

 

Mam z tymi rzeczami problem od wielu lat, a z innymi już kilkanaście lat - śnieg optyczny, szumy uszne.

 

Miałem robione TK i dwa razy MRI. Żadnych zmian, nawet tych mało znaczących. Badania na triadę organiczną nic poważnego nie wykazały. Wiele razy miałem badanie EEG i cały czas wychodzi ono padaczkowe ze strony skroni, nawet mimo brania leków.

 

 

Co się ze mną k*rwa dzieje? Badania nie wykazują jakiegoś guza, demielinizacji itd. a ciągle coś się pojawia. :!:

 

Nigdy nie ćpałem, alkoholu nie piję, papierosów nie palę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bagatelka, skoro badania neurologiczne niczego nie wykazują, to być może objawy są tylko i wyłącznie konsekwencją problemów natury emocjonalnej, np. nerwicy. Fizycznie, anatomicznie jest wszystko OK, ale mimo wszystko pojawiają się nieprzyjemne dolegliwości. Czy byłaś u psychiatry? Konsultowałaś się? Czy bierzesz aktualnie jakieś leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzę do psychiatry od 7 lat.

 

Wczoraj robiłem test na inteligencję z psychologiem i niczego nie umiałem z działu arymetryki, bardzo źle wyszło układanie historyjek obrazkowych.

 

Leki biorę, te co mam w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×