Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Lusesita Dolores, Rozumiem,ale to nie znaczy że można pisać komuś złosliwie ,,Weż Olanzapinę,,

Tez kiedyś długo nie opuszczałem łózka,nawet nie byłem w stanie czytać tego forum,tak że coś o tym wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Oki. :D

 

J3RZY62, Jerzyku, ja nawet nie umiem sobie zrobić selfie, bo nigdy nie miałam takiej potrzeby... :D

 

WolfMan, No to na motór i pędzikiem do Jerzego na herbatę. :D

 

Lusesita Dolores, To się tak nie czuj. Piszemy, mamy odzew. Nie zawsze taki jak byśmy chcieli.

 

Właśnie pożarłam kolacyjkę - kanapeczka z chleba kukurydzianego z brzuszkiem łososia i paseczkami papryki. Tylko na kanapkę mnie stać przy dzisiejszym zmęczeniu... Ale smaczne.

Teraz herbatka...

Dlaczego jestem taka padnięta, w końcu fizycznie nie pracowałam. :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WolfMan, A ma być ciepło i sympatycznie w najbliższych dniach. ;)

 

Purpurowy, Oj tam zaraz bardzo wulgarne, parę słów... ;) Ten wójt to ciekawy gość, z tego co pisałeś.

 

Mirunia pewnie padła po atrakcjach i wstawaniu skoro świt, a ona potrafiłaby mi logicznie odpowiedzieć na pytanie - czemu jestem taka zmęczona? Jestem samotna teraz w tym myśleniu, jeszcze spotkani znajomi powiedzieli mi, że schudłam na twarzy i wkręcam sobie jakieś straszne przypadłości. :why: Przecie mensza nie zamęczę, bo jeszcze uwierzy i się przejmie... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, do następnej niedzieli ma być pogodnie ciekawe czy się sprawdzi.

Trzynasta księga Pana Tadeusza dopiero jest sprośna, ale mnie nie bawi to.

 

Pan Tadeusz - XIII Księga https://pl.wikisource.org/wiki/Pan_Tadeusz_-_XIII_Ksi%C4%99ga

 

Zobaczcie jakie prawdziwki ;)

 

gck63x9iy7ic1ma1wn5gy9gs6qjjcrqb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×