Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, znowu piszesz brednie. I doradzasz Marcinowi coś o czym nie masz pojęcia.

 

Nie życzę sobie, żebyś się tak do mnie odzywała. Staramy się tu zachować kulturę konwersacji, więc dostosuj się.

Mogę się wypowiadać w temacie, choćby dlatego że mam świetną figurę, zdrowo się odżywiam i ruszam się. A Ty?

 

rolosz, No to super, że dziś jest lepiej! Luzuj się więc pod kocykiem sympatycznie i ku zdrowotności. :smile:

Ja mam inną propozycję co zrobić z nerwicą niż Wolfman, zabieraj ją ze sobą do kieszonki, ona jest Twoja i zostawić się w domu nie da. Im bardziej ją będziesz chciał opuścić, tym bardziej będzie dokazywać. A utulona, w ciepłej kieszonce, może zasnąć. :smile:

 

mirunia, I jak tam, słoiczki gotowe?

Pobudka skoro świt - dłuższy dzionek do miłego zagospodarowania! :D Miłego wyjścia!!!

 

platek rozy, Jak się cieszę, że jesteś już po wszystkim! Teraz to już z górki, a jeszcze dzionek był pełen atrakcji! :great:

Och tak, do Czech też z przyjemnością wrócę. :105:

 

Wróciłam strasznie padnięta. Leżem z kubasem kawy. Nie mam na nic siły.

 

Fajnie ubranego dziadka dziś widziałam - koszula garniturowa niebieska wsunięta w czerwone bardzo krótkie sportowe spodenki ze sznurkiem i sandały. Wyglądał na bardzo z siebie zadowolonego, bardzo mi się to spodobało. Lubię takie pojechane stylówki.

Mam koleżankę, niezwykłą artystkę, która z zapałem chodzi np. w takim kombinezonie futrzanym w panterkę, jakby się przebrała za zwierzaka, albo ma taki zestaw, że wygląda jak w piżamie i szlafroku. Uwielbiam ją spotykać i zobaczyć co ciekawego tym razem wymyśliła. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, znowu piszesz brednie. I doradzasz Marcinowi coś o czym nie masz pojęcia.

 

Nie życzę sobie, żebyś się tak do mnie odzywała. Staramy się tu zachować kulturę konwersacji, więc dostosuj się.

Mogę się wypowiadać w temacie, choćby dlatego że mam świetną figurę, zdrowo się odżywiam i ruszam się. A Ty?

kosmostrada, Hej ;) Brawo Ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, znowu piszesz brednie. I doradzasz Marcinowi coś o czym nie masz pojęcia.

 

Nie życzę sobie, żebyś się tak do mnie odzywała. Staramy się tu zachować kulturę konwersacji, więc dostosuj się.

Mogę się wypowiadać w temacie, choćby dlatego że mam świetną figurę, zdrowo się odżywiam i ruszam się. A Ty?

 

[ :105:

 

Ale ja nie jestem twoją córką żebyś sobie coś życzyła. Nie napisałam nic wulgarnego.

Za to mi najpierw wciskasz kit że mi sie nic nie chce i nic sie moim zdaniem nie da a teraz odradzasz marcinowi suplementy

a Marcin ma niski poziom tkanki mięśniowej i co mu w tej materii doradzisz?

 

Twoja świetna figura wcale nie musi być dziełem zdrowego odzywiania i rzekomego ruchu ( bo nie ćwiczysz i nie chodzisz na siłownie a z psem na spacer to i ja wychodze codziennie ) możesz mieć skłonność bycia szczupłym ( geny).

 

Może zacznij brać przepisaną przez lekarke olzapine tak z kilka miesiecy a później sie mnie czepiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, Jakoś tak nic wielkiego nie napisałem żeby Cie obrazić,a Ty obrażasz tutaj ludzi notorycznie zacytuje Twoje bardzo głupawe zdanie:

,,Może zacznij brać przepisaną przez lekarke olzapine tak z kilka miesiecy a później sie mnie czepiaj,,

To już jest złośliwość i bezczelność :!:

Tak delikatnie powiem cechuje Cię zaściankowość i kołtuństwo,i taka mała uwaga temat jest ogólny-nie piszę przecież do Ciebie poematów na PW :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, Ja się czepiam? W czym? :shock::shock::shock: Ja tylko powiedziałam, żebyś zmieniła sposób odzywania się do mnie. Nie zaczynała swojej argumentacji od "znów piszesz brednie". Może inni to akceptują, bo ja nie. Jeśli Ci to sprawia trudność, po prostu się do mnie nie odzywaj i sprawa załatwiona.

 

Purpurowy, tosia_j, Nie nabijać się proszę... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, Oj jak Ty wiesz doskonale czym się ludzie zajmują prywatnie ;)

Wiesz kto chodzi z psem,kto ma motor ;)

,,Konafbulacja,, że niby Ja coś takiego......? Zapoznaj się z definicja tego słowa,bo powaliłaś mnie na dywan tym stwierdzeniem i zarzutem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×