Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

tosia_j, pewnie ze mu zazdroszczę. Też bym chciała zrzucić 20 kg A nawet więcej.

Ale nie moim zamiarem było go dołować tylko napisać szczerze co mógłby zrobić żeby poprawić wygląd.

Sama jak by mi się udało zrzucić 30 kg będę musiała wziąć się za ćwiczenia i bieganie żeby ujedrnic ciało.

a ja uwazam ze juz poprawil wyglad

i przygotuj sie na to ze odzywki i silownia to plus 4-5kilo przy tej samej diecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, suplementy nie są tylko dla sportowców.

Tu nie chodzi o to by mieć dopakowane bicepsy i wielką klatę.

Trzeba rozwijać całe ciało symetrycznie, wtedy się najlepiej wygląda.

a co do odzywek to należy kupować tylko odżywki sprawdzone, z atestem np OLIMP

wiem bo kolega ćwiczył na siłowni i brał przez jakis czas odzywki.

zmienił sie nie do poznania w krótkim czasie

zresztą jak kto woli, ja nikogo do niczego nie zmuszam :)

 

ćwicze ale niewiele. na razie chce spróbowac czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, ja go nie chciałam krytykować. Chciałam doradzic co by mógł w sobie zmienić

a jak masz dla niego jakieś inne rady to mu napisz bo chłopak dziewczyny znaleźć nie może ;)

 

nie bede pisac czego chce sprobować bo zaraz poleci fala krytyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, Nerwicowe myślenie zamknij w domu w klatce jak do pracy idziesz ;)

mirunia, Hej ;)

Miłego dnia ;)

Lusesita Dolores, Widżę taka ,,wrózka dobra rada z Ciebie,, :mrgreen: A może Twój znajomy tak dobrze wyglada w krótkim czasie po siłowni bo Testosteron sobie w pupę wstrzykuje ;)Zadziorna jesteś i wszystkich hejtujesz-Zacznij naprawiać świat od Siebie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WolfMan, śmiej się, ale właśnie Marcin może mieć obniżony poziom testosteronu.

nie ma sie co nastawiać na cudowny wzrost poziomu testosteronu przy jego suplementacji także mój kolega nic by nie wskórał

nie mam zamiaru naprawiać świata

 

i nie wiem co to znaczy hejtować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tabletki IQgreen na przyspieszenie przemiany materii. Szkoda, że nie działają, biorę je od dwóch tygodni, nie działają, jakby działały to bym schudła a zamiast tego jeszcze przytyłam, boję się już wchodzić na wagę, szkoda pieniędzy, które wydałam na suplementy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dużo kalorii się zużywa, jak się siusia zimą na polu. Tak mi wynika z czystej termodynamiki.

 

Zjechałam dzisiaj instruktora nauki jazdy parę razy, bo jeżeli mu się wydaje, że jedynym czym się dziewczyny zajmują, to szukanie chłopaka, to jego sprawa, ale niech się ode mnie odstosunkuje. Inna rzecz, że przez te dwie godziny jakaś paddierżka razgawora musi być. Przynajmniej mi pozwolił płytę puścić i znowu wysłał po Pepsi, tyle przyjemności.

 

Teraz selerzę i rozważam, czy zacznie mnie boleć brzuch, czy nie. Mam jechać do sioszczenicy na urodziny, ale musiałabym się umyć, ubrać, skoczyć do sklepu po środki higieny i przezornie nafaszerować przeciwbólantami, bo jestem akurat w tym newralgicznym momencie, kiedy jestem osłabiona, a jeszcze nie wiem, kiedy i czy rozboli... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Widzę że trwają tutaj batalie wagowe, a ja dzisiaj widziałem się z wójtem sąsiedniej gminy.

Słyszałem o nim wiele ciekawych rzeczy, ale jego trzeba zobaczyć i posłuchać na żywo. :lol:

Facet ponad 60 lat, długie włosy, apaszka, frotki na obu nadgarstkach, rurki na nogach. Mówiąc krótko, bardziej przypominał hipisa niż wójta. :D

A najlepsze były jego anegdoty. Dawno się tak nie uśmiałem. :mrgreen:

Nie zatrudnia sekretarki (sam robi kawę dla siebie i gości) ani sprzątaczki (sam sprząta biuro) Kiedy wyjedzie na wycieczkę, nie ważne na jak długo, to nigdy nie śpi w hotelu, tylko zawsze pod gołym niebem. To typ człowieka który nie lubi walczyć. Jeśli już jest zmuszony z kimś walczyć, to tylko z nieuczciwymi ludźmi. Gdy na terenie gminy trzeba np. skosić trawę, to sam bierze kosiarkę i zasuwa.

Świetny facet. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :*********

Wrocilam od dentystki , szwy zdjete , niestety jako ze mam kawalek kosci na wierchu bo rana byla tak duza --- musze wrocic do papek i miekkiego zarcia.

Teraz zjadlam pokaznego loda bo szwy mi sie juz zaczely wrastac i niestety podczas usuwania znow sie rozkrwawilam.Dentystka zalecila loda na zmniejszenie krwawienia.

Poza tym bylam dzis na placyku ale innym niz ten moj wczorajszy - a tam zatrzesienie warzyw i owocow . I to taniej niz na tym niedaleko mnie. Nabylam salate , pomidorki malinowe , wiazke miety i bazylii , piekny dorodny koperek i gruszki :105::105: oraz pol kilo sliwek .

Za calosc zaplacilam 11 zl . W taniejksiazce kupilam sobie przewodnik po najwiekszych miastach Czech bo chce jeszcze tam wrocic oraz ksiazke "Jedz , modl sie , jedz" O facecie ktory po zalamaniu nerwowym wyruszyl w Podroz do Indii .Ksiazki kosztowaly grosiki a ja mam radoche.

AAA i mam troche koraliczkow bo byla przecena w sklepie z akcesoriami do bizu i za caly wor koralikow plus zawieszki dwie do bransolet zaplacilam 8 zl :shock::shock::shock: bede wlasnie klecila bransolki :P

Upal nieziemski :roll::roll::roll:

 

mirunia, Kochana ja dzis tez wczas w stalam , od poniedzialku chcialam wrocic do pracy ale musze isc z zasobem szałwi i zmiksowanym zarciem w pojemniczkach .

 

Ḍryāgan, bardzo mi sie podobalo to co wczoraj pisales o posiadaniu dzieci ... Masz dojrzale podejscie i jestes madrym facetem . :great::great::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, inaczej sie raczej nie dalo bo sie to pokomplikowalo. Tak denstystka stwierdzila. Mialam miec szwy 2-3 a ze korzen skrecal pod dwa inne zeby to taka masakra jest . Wlasnie usilowalam wypic herbate i cholera piecze mnie to to :> czyli sie zas pomorduje . :bezradny: Moglabym jeszcze zaplacic 900 zl za material koscotworczy ktory by mi tam zamontowali ale nie mialam takiej kasy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×