Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :papa:

 

Purpurowy, chodzenie za puszkami bezcenne, masz i zajęcie i relaks i ruch i ciutkę pieniędzy ;)

I chyba to troszkę lubisz, bo gdybyś nie lubił to byś nie chodził.

Cześć.

Masz rację.

Po południu padało i miałem nie iść, ale po prostu się dusiłem już w tym domu (tak przywykłem do bycia na zewnątrz) że pomimo deszczu poszedłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po południu padało i miałem nie iść, ale po prostu się dusiłem już w tym domu (tak przywykłem do bycia na zewnątrz) że pomimo deszczu poszedłem.

Tylko pozazdrościć ;)

A jak z kondycją i wagą, zrzuciłeś trochę brzucha? :smile:

Kondycja lepiej na pewno niż było (chociaż 100m truchtu to wciąż dla mnie zabójczy dystans) ale jeszcze jakieś 1,5 miesiąca temu spacer 4km był dla mnie wielkim wysiłkiem, a teraz śmigam po 30km bez bólu.

A co do brzucha - ręce chudsze, nogi chudsze, twarz chudsza... a bęben jak był, tak dalej jest. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, bo ze swego doświadczenia też wiem że bęben organizm zostawia sobie na ostatek, po prostu tak jest, ale i trochę bęben z wagi spadnie :D

Dobrze by było, jak by udało się go pozbyć.

Wciąż jest stanowczo za duży (105cm przy zwroście 168cm) ale lepsze to niż te 120cm co było, bo spodenki to już musiałem kupować przez internet, w sklepie dla dużych panów. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, Nic nie zrobisz, żeby się nie zużyć. Można wydać jeszcze kupę kasy u speców od botoksów i takich tam, ale w sumie po co...

 

tosia_j, A wiesz, że jak oglądaliśmy z mężem stare zdjęcia, to stwierdziliśmy obydwoje, że nie docenialiśmy swojej urody. To chyba nagminne.

 

Purpurowy, U babek szybciej schodzi biust niż boczki :D , u facetów brzuch potrafi zostać. Na to ćwiczenia. Grunt, że waga już ruszyła w dół i kondychy nabierasz. :great:

A co już tak zimno już u Ciebie, czy gawrę przygotowujesz? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, U babek szybciej schodzi biust niż boczki :D , u facetów brzuch potrafi zostać. Na to ćwiczenia. Grunt, że waga już ruszyła w dół i kondychy nabierasz. :great:

A co już tak zimno już u Ciebie, czy gawrę przygotowujesz? :smile:

A jakie ćwiczenia trzeba robić, coby bebzon spadł?

Farelkę sobie wyciągłem, bo... lubię takie rzeczy, w sensie starą technikę. Nawet moim pierwszym samochodem był Maluch. Całe liceum się śmiało, a ja miałem ich gdzieś, bo miałem taki samochód jaki mi się podoba i w odróżnieniu do nich nie marzłem i nie mokłem na przystankach. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, czemu zły pomysł?

Bo wrócą objawy i całe twoje leczenie na nic.

 

Purpurowy, ćwiczenia to się łatwo mówi.

Najważniejsze to domyślić się, co jest w środku tego bebzona. Jeśli resztki pokarmowe, to trzeba błonnik. Jeśli rozepchane jelita, trzeba ograniczyć produkty rozpychające (ryż, ziemniaki). Jeśli tłuszcz ukryty między jelitami, to ograniczyć cukry i skrobię (produkty z mąki), żeby organizm zaczął spalać ten tłuszcz na energię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, ćwiczenia to się łatwo mówi.

Najważniejsze to domyślić się, co jest w środku tego bebzona. Jeśli resztki pokarmowe, to trzeba błonnik. Jeśli rozepchane jelita, trzeba ograniczyć produkty rozpychające (ryż, ziemniaki). Jeśli tłuszcz ukryty między jelitami, to ograniczyć cukry i skrobię (produkty z mąki), żeby organizm zaczął spalać ten tłuszcz na energię.

Dzięki.

To muszę się rozeznać co tam siedzi w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×