Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

misty-eyed, witam Cię serdecznie :smile:

U mnie jako tako ;)

odliczam dni do 15 września - jadę do Kliniki Nerwic w Warszawie.

A poza tym, wróciłam z urlopu, popracowałam tydzień i znowu jestem na urlopie :mrgreen: co prawda trochę przymusowym, ale płatnym także spoko ;)

a co u Ciebie Kochana? Jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, cześć, dziewczynko!

 

Carica Milica, pisanie magisterki to głupi pomysł. Po pierwsze, jak mówi acherontia-styx, nie ma warunków, po drugie masz odpocząć psychicznie od magisterki! Bo ci herbatę wołową zaordynuję!

 

tosia_j, no lepsze dobre fluidy do makijażu niż słabe. A telepatycznie to możemy sobie, ja wiem, manuki przesyłać.

 

kosmostrada, torebunia! :105:

 

Widziałam w mej wcześniejszej wypowiedzi błąd, winno być, czasem kiedy ktoś do mnie pisze na komunikatorze, to również brakuje mi fantazji, żeby pociągnąć temat.

 

Byłam uiścić opłatę za kurs, umówić się z Panem na jazdę, nie zaczekałam na kolegę, a moglibyśmy iść kiedyś na Pepsi. W sumie mogę coś niezobowiązującego zaproponować jako starsza, większa i mądrzejsza :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagle siadła pogoda, poszłam odprowadzić moją mamę z psem i zaczęło nawet kropić. Oczywiście aż mnie dusi z tej zmiany, łeb pęka... No nie mogę tu mieszkać, te zmiany ciśnienia mnie wykańczają...

Myślałam iść do innego rosska, poszukać tej torebki na prezent dla mojej siostry ( u mnie była ostatnia), ale musiałam wrócić do domu bo ledwo dychałam. Ech...

 

Cieszę się Dziewczynki, że mój nabytek okazyjny Wam też się podoba! :great:

 

misty-eyed, Jutro mam dzwonić do lekarza, będą zapisy na wrzesień. W ogóle mam lekarski wrzesień - onkolog, ginekolog, gin.-endo., badanie krwi na to cholerne żelazo, czy dieta bezmięsna pomogła. Jeszcze przydałby się dentysta i okulista. Czuję się jakbym miała sto lat, cały mój kalendarz to terminy wizyt. :roll:

Kochana życzę Ci, żeby ta nocka była przespana!

 

mirunia, Też lubię rosskowe zakupy, choć nie lubię drenażu portfela na koniec miesiąca. :smile: No ale czym np. umyć głowę, no czym? ;)

Bardzo dobrze ostatnio brzmisz, co mnie bardzo cieszy. Tak jakbyś nie skupiała się na dolegliwościach, tylko energię przeznaczała na życie. :smile:

 

acherontia-styx, :papa: Troszkę sobie tam pozalegasz, no ale dasz radę, nie pierwszyzna dla Ciebie, a jak u Caricy liczymy na super efekt. Próbować trzeba wszystkiego.

 

Carica Milica, Piżamki z fantazją zazdraszczam, moja była pańciowata, ale fantazja to była ostatnia rzecz, której w owym czasie można się było u mnie spodziewać... ;)

 

tosia_j, Ja mam tylko jeden dobry fluid... ;)

 

Ḍryāgan, Witaj urlopowcu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem, że jestem głodny to Pani co odebrała telefon w Pizzerii obiecała, że dostawca nie będzie przywiązywał wagi do przepisów drogowych byle dojechać na czas, więc jak w Poznaniu spotkacie jakiegoś szalonego dostawce pizzy na skuterze to jedzie do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Zeby Ci na jedzenie zostało w tym poprawianiu humoru... :mrgreen: Na państwowy wikt idziesz jeszcze nie wiemy, kiedy... :D

 

Siarlek - mogę odetchnąć, nie mój rewir... ;)

 

O taką herbatkę zieloną sobie zaparzyłam właśnie. Pewnie znacie, takie kule, które się w kwiat rozwijają po zalaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kijem dostałeś???

No tak.

Łaziłem sobie po lesie, daaaaaaleko od jakichkolwiek zabudowań, w miejscu gdzie spotkanie drugiej osoby graniczy z cudem. Idę sobie i patrzę, stoi samochód zakopany w piachu a przy nim niewiasta. Pomyślałem sobie że pomogę jej wyjechać z tego piachu. No i podchodzę do niej, a ta wyciąga kija zza pleców i ŁUP mnie przez ryj. Ja do niej "o ch*j Ci chodzi, wypchnąć Cię chciałem" a ona do mnie "a bo pan jakoś tak dziwnie wygląda i myślałam że pan chce mi coś zrobić". :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, a ja mam znowu zajady po antybiotyku... i na głupie zajady wydałbym 43 zł ale wziołem jedną maść za 23 zł i mam nadzieję że pomoże. I lecz się tu na głupie zajady 43 złote bym wydał. I też zajady na gębie :smile:

 

Boli Cię jeszcze ta gęba czy trochę mniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Kochana, ja oczywiście żartowałam, nie robię takich rzeczy - wszystko planuję, omawiam, nie lubię być zaskakiwana i zaskakiwać innych, o nie :nono:

 

kosmostrada, uwielbiam kule, kupuję tutaj: http://www.smacznaherbata.pl/kwitnace/1/ Polecam herbaty Bio-active !

 

Carica Milica, tego życzymy Ci z całegooo serca Kochana :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×