Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica?


Ppf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od 3 lat zmagam sie z problemem ktorego żaden specjalista nie moze lub nie chce roxwiazac

Jestem po szeregu badan z krwi podstawowe markery nowotworowe tarczyca cukier i wiele innych wszystko w normie . Jedyne to co wyszlo to guz 5 cm na tarczycy ale endrokrynolodzy twierdza ze on nie ma nic wspólnego z mojm zlym samopoczuciem poniewaz hormon jej pracuje prawidlowo uzyskalam odpowiedz jeżeli chcem to mogą go usunac jezeli nie to nie ( guz po biopsj nic groznego )

Moje objawy to jakis dramat : zyc się nie chce !!!! Zaburzenia równowagi nie zawroty takie uczucie bujania sie na boki nawet nieraz jak siedze cmienie glowy nie taki ostry bol tylko taki delikatny ze nawet nie musze stosowac tabletki bo jest znosny ale jednak jest od czasu do czasu uderzenie ciepla takie ze robie sie czerwona az kipie jest to dla mnie bardzo meczace to nie znika tylko trwa i trwa czasami jest lepiej powiedzmy ze przez 2 godz chodzę do pracy i pracuje ale za kazdym razem kiedy tam ide boje sie ze mnie wywioza nogami do przodu do sklepu wychodze ale sa to turbo zakupy bo boje sie ze wpadne w polki

Kiedys mialam jeszcze takie dziwne uczucie w klatce piersiowej nie byl to bol tylko cos takiego dziwnego do opisania ( ekg oraz badania serca o.k ) prosze powiedzieć czy to nerwica ?

Czy udac się do psychiatry?

Czy moze szukac jesxcze innych przyczyn ? Co robic ?

Pozdrawiam pelna wiary iwona 33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Pani Iwono!

 

Rozumiem Pani zatroskanie o swój stan i to, że martwi się Pani, bo objawy przynoszą dyskomfort. Niestety, przez Internet nie da się postawić diagnozy i stwierdzić, co Pani dolega. Jeśli specjaliści dotychczas nie wiedzą, skąd u Pani te dolegliwości, to tym bardziej nie da się tego stwierdzić wirtualnie. Wspomniała Pani, że ma za sobą szereg różnych badań, które nic nie wskazują, a nadal czuje się Pani źle. Jeśli tak, to rzeczywiście warto się skonsultować z lekarzem psychiatrą. Nie wiem, czy to nerwica. Możliwe, ale trzeba to zweryfikować u lekarza. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisalam trafilam do psychiatry. Na temat wizyty wolala bym sie nie wypowiadac facet bez powolania nie pomaga wrecz doluje zero konkretow !!!!! Dramat ale chyba dla odczepnego przepisal mi promolan 50 mg narazie nie widze polepszenia moze to kwestia czasu lub nie wiem czego !! ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pramolan da pierwsze efekty po 2-3 tygodniach od rozpoczęcia leczenia. Jest to lek trójpierścieniowy, którego używa się w leczeniu zaburzeń lękowych uogólnionych i zaburzeń lękowych pod postacią somatyczną. Proszę się od razu nie zniechęcać i nie rezygnować z farmakoterapii. Jeśli po dwóch tygodniach nie będzie satysfakcjonujących efektów leczenia, wówczas proszę rozważyć konsultację u psychiatry. Może się Pani wybrać wówczas do innego specjalisty, jeśli tym jest Pani rozczarowana. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×