Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, Bo to nazwa taka, jak np. herbata rooibos?

 

takie tam, było, a już nie jest? ;)

 

Doprowadzam się do upadku słodyczowego. :roll: Raz na jakiś czas muszę podnieść poziom cukru drastycznie. ;) I tak sobie dumam. Czemu coraz gorzej widzę ( może mam jednak jakiegoś guza mózgu czy coś, ale z tymi rozważaniami to chyba do działu hipochondria). Jak dam radę w pracy z tymi moimi napadami senności pt. chyba rozłożę sobie kocyk i położę się na ziemi... Skąd wziąć kasę w jednym miesiącu na endokrynologa, okulistę i dentystę... Co tu zrobić, żeby się choć jeden dzień dobrze czuć ... I takie różne, z przerwą na oglądanie nowego katalogu Ikei.

Tak strasznie się przez ostatnie dni mobilizowałam, że chyba to teraz ze mnie schodzi. Może dobrym pomysłem jest sobie cichutko pochlipać w kąciku... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, :lol: Ale diabetologa to się chyba szybko załatwia na NFZ... :105:;)

 

tosia_j, Cukier mam ok, świeżo badany... Może to jakieś wahania cukrowe... :roll:

 

mirunia, A takie mam wahania nastroju, no nic nie poradzę. :bezradny: Dzięki za tul asy.

Cieszę się , że wypad na miasto udany! To jutro z naładowanymi akumulatorkami do roboty! :great:

 

Idę herbatkę zapodać, jakąś dobrą, specjalną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie uświadomiłem, że moje objawy też pasują do cukrzycy :shock: Kurza twarz :x Całą noc nie będę myślał o niczym innym :hide:

 

kosmostrada tak to jest jak opadamy z wcześniej wykrzesanego entuzjazmu. Trochę to nas kosztuje. Jutro będzie Ci lepiej, a może jeszcze dzisiaj, po wieczornej herbatce :D Na NFZ? W tym roku?! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no właśnie nie wiem, bo roibos jest gatunkiem krzewu, ale manuka też jest rodzajem krzewu, a nie miodu...

 

J3RZY62, to jest manuk i jest tak samo prawdziwy jak moje foty z Księciuniem. :great:

 

Mam nadzieję, że jak dostanę pracę to będę mieć czas na taniec i spełnię swoje marzenie :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, A strzel sobie jutro z rańca badanko cukru ... ;)

Ja myślę, że to bardziej chodzi o to, że nie wiem dlaczego, ale liczyłam chyba na to, że jak zrobię coś spektakularnego, to jakiś przełom nastąpi... A tu stara bieda. ;)

 

A porobię sobie ćwiczenia z mojej nowej książki. Trzeba nadal nad sobą pracować, nie ma tak łatwo. :P W moim nowym zeszycie, o!

 

Motocyklista, No nie wiem, ten Cyklopki bardziej manukowaty. ;)

 

cyklopka, To za spełnienie marzeń! ( ja herbatką za to popiję, choć przywiozłam od sąsiadów Absynt. :mhm: Ale to nie na dziś, mogłabym się rozszlochać na dobre... ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, O żesz...

Ja mam glukometr w domu, dostałam od mojej siostry - jakieś promo od firmy farmaceutycznej, ale w życiu sobie nie wbiję igły w palucha samodzielnie... :hide:

 

A zrobiłam sobie po prostu Earl Greya, bo nie mam składników na moją magiczną herbatkę z imbirem, przyprawami, pomarańczą i miodem. Jutro koniecznie muszę nabyć składniki. Niby lato, ale na wieczór bym sobie dziabnęła, tak na rozpieszczenie. A po miętę nie chce mi się iść po nocy do ogródka co by arabską zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Oj narobiłaś mi smaka tymi opowieściami grybowymi. :105: Bardzo zazdraszczam!

Trzeba się w następny weekend wybrać, jeśli popada do tego czasu, bo w takiej suchości to chyba nic nie urośnie. :bezradny: Koniecznie chcę jak co roku nasuszyć do uszek.

W tym roku to na razie tylko kurek nazbierałam. A lubię sobie grzybkami dogodzić w kuchni, oj lubię. :smile:

 

tosia_j, ja przeczytałam zapasy zimowe. :D

 

WolfMan, Aż bojam się sprawdzić co mi wyskoczy... :D

 

Zrobiłam pierwsze ćwiczenia z książki. Póki co mądrze piszą. Ale chyba nie chodzi o to, by wszystko przerobić w parę dni na szybko, więc póki co odkładam do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×