Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

tosia_j, tak wystraszyć całą Spamową :hide:

 

Ale wczoraj nikt nie chciał ze mną gadać, w całych internetach.

 

Księciunio do mnie w ogóle nie pisze, ani nie wkleił rysunku, czyli musiał mu się na prawdę mocno nie podobać, bo zwykle się chwali fanartami :-| 10 godzin roboty, nad żadnym tyle nie siedziałam, a wyszedł najgorszy na świecie. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Spamowicze

 

takie tam, bardzo bym chciał żeby wyprawy rowerowe znowu sprawiały mi przyjemność.

 

Z przykrością stwierdzam, że escitalopram nie jest dla mnie. Jestem już niemal pewny, że za 3 tyg. poproszę lekarza o zmianę leku. Myślę, że dałem mu już wystarczająco dużo czasu - będzie 6 miesięcy jak łykam. Szkoda, bo wcześniej już sertralina finalnie się nie sprawdziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, o to chodzi, że nie pisze do mnie. Próbuję to przepracować. W końcu ja też nie zawsze wiem co odpisać, jak ktoś do mnie zagaduje na messengerze fejsowym :bezradny: To jeszcze nie znaczy, że nigdy się nie poznamy (bo de facto się jeszcze nie znamy), albo że nie powinnam już więcej rysować rysunków.

 

rolosz, szkoda, kiedyś brałam esci i byłam szczęśliwa :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że cały offtop przeniósł się do pytań do admina. Cyklopka, jak się podoba płyta Blackstar Davida Bowiego? Wczoraj sobie kupiłem.

No widzę, że niektórzy tam ładnie odjechali :lol:

 

Po wstępnym przesłuchaniu płyta bdb, z klasą.

Ale z albumów najczęściej słucham Low i soundtracku z Labiryntu :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Widzę, że ploty były do samego rana... Czyżbym błąd 503?

 

Od rana się powstrzymuję, żeby nie wybuchnąć :x Taka złość we mnie wzbiera, że zaraz rozpieprzę klawiaturę.

Taki ładny weekend się zapowiada, a ja chyba z niego nie skorzystam. Wczoraj miałem światłowstręt. Wiecie, klasyk - byle zasłonić okna i się schować przed światem..

 

Teraz kawkuję, wyżywam się na klawiaturze i zastanawiam się co dalej.

 

Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Carica Milica, to oznacza, że jesteś naprawdę bardzo zmęczona wszystkim. Miejmy nadzieję, że pobyt w szpitalu okaże się skuteczny... :!::!: Najważniejsze, byś mogła spokojnie żyć, realizować swoje plany, zamierzenia...

I tak jesteś silną kobietą, wielki podziw mam dla Twoich, mimo wszystko, działań...

 

 

cyklopka, :brawo::brawo::brawo: Czyli jednak są sprawy, wydarzenia, dla których warto wstawać, nawet trochę pomęczyć się :D Wielkie gratulacje :!::!:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×