Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przez wiele lat obracałem się mimo woli w środowisku tzw dresów, koksów i oni jeśli nie są w grupie i nie popisują się między sobą to prywatnie są często całkiem w porządku. Zresztą dres dresowi, nierówny niektórzy to tylko myślą kogo by tu nastukać, część to zwykli napakowani przestępcy a część ma tylko wygląd dresa i niczym się nie rożni np ode mnie, ale czy to wtedy dres. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea,

ja nie twierdzę, ze każdy koks to od razu bandzior, pewnie w większości przypadków tak nie jest, no ale są miejca podwyższonego ryzyka.

Odniosłam się do przypadków takich jak osobnik z filmiku, a poza tym przecież ja sobie żartuję, nie doszukuj się we wszystkich moich żartach jakichś poważnych treści ;)

 

Jestem za stworzeniem podziemnego elitarnego klubu w zakamarkach koszu.

:lol:

 

Zresztą dres dresowi, nierówny niektórzy to tylko myślą kogo by tu nastukać, część to zwykli napakowani przestępcy a część ma tylko wygląd dresa i niczym się nie rożni np ode mnie, ale czy to wtedy dres. :mrgreen:

Właśnie, co tak naprawdę definiuje dresa i bez czego dres nie mógłby być dresem?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię meneli, żuli, alkoholików i zaczepiających ludzi Cyganów.

 

ja też takich nie lubię.

A dla mnie to jedyni ludzie przy których mogę się dowartościować, nie wypadam od nich gorzej w przystosowaniu do życia, choć kto wie może oni są szczęśliwsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, co tak naprawdę definiuje dresa i bez czego dres nie mógłby być dresem?
Otóż to, ja kiedyś napisałem nawet pracę o dresach na ćwiczenia z socjologii i za kryterium wziąłem kult muskularnego ciała, siły nad rozumem i słabszymi. Opisywałem tylko znane mi osoby ze szkoły średniej także było to mocno zawężone, ale kto wie może dziś są już jakieś poważne prace o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuje na taką osobę, która sumiennie zadba o to, żeby ego była na forum nietykalna i jej posty też. Kto chętny ? :)

 

Dla Ciebie wiesz, że ode mnie wszystko, moje życie też, nawet teraz, zaraz. A o nietykalność zawalczyłbym z pięknym kształtem w dłoniach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, na moderatora! jeden głos sprzedany. Kto jeszcze chętny na moda? trzeba czym prędzej uzupełnić braki w moderacji, a dziś specjalna promocja na moje głosy, bo inaczej to nie wiem, co będzie jutro za ten spam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak otworzą Fight Kosz, to ja tam bede rządził i proszę sie szykować na żniwa bo będzie gesto. Mile widziana otwartość czyli: piszemy o cudzołóstwie, kradzieżach, napadach, prowokacjach, malwersacjach, sutenerstwie, rzyganiu na siebie i wszystkie takie. Jak mi kto napisze jakieś pastele w sensie ,,nie ufam mojemu chłopakowi'' to od razu ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że będę tym wyjątkowym, jedynym sługusem, a Ty szukasz całego stada. ;)
No cóż poradzę, że marzy mi się stado usłużnych samców :twisted: ( w ostateczności ujdą też samiczki, żeby nie było, że dyskryminacja czy coś)

 

Kontrast, czyli bierzesz mój głos? ( tylko pamiętaj, że jest coś za coś ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasza_w_spreju, kosz jest najczęściej odwiedzanym działem a ostatnio działy się tam pośrednio dyskusje. Od zawsze siedział we mnie ten pomysł ale dopiero zapotrzebowanie rynku było sygnałem decydującym. W każdym z nas siedzi zło, myślę ze ta idea wykiełkuje na złe i na to liczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że będę tym wyjątkowym, jedynym sługusem, a Ty szukasz całego stada. ;)
No cóż poradzę, że marzy mi się stado usłużnych samców :twisted: ( w ostateczności ujdą też samiczki, żeby nie było, że dyskryminacja czy coś)

 

A jeśli zaczniemy się mnożyć z tymi samiczkami? :D

I cały antynatalizm w pizdu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrast, tych z przyszłego życia? nie szkodzi, możesz zachować :]

 

Jak tak dalej będziecie zbierać głosy, to modów bedzie więcej niż userów.

W siedlisku zła to konieczność :)

 

A jeśli zaczniemy się mnożyć z tymi samiczkami? :D

I cały antynatalizm w pizdu...

Nie zaczniecie, bo zaczniemy od kastracji :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, nie chcesz tego wszystkiego w piździet? nie tak żeśmy się umawiali! :why:

 

Kontrast, i z jetodickiem też możesz się wymienić :uklon:( o ile oczywiście jetodik zagłosuje na siedlisko zła, dopowiadam żeby nie było wątpliwości)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×