Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ḍryāgan, chodziło mi o to, by nie pielęgnować ewentualnie agorafobii /z którą ja miewam problemy/.

 

mirunia, tak, kawusia już była... Mąż kupił w Biedronce winogrona bezpestkowe - Sultanas Turkiye /sezon się zaczął/, w cenie bardzo niskiej / trochę ponad 5 zł/, a to sama słodycz, także będzie bez bezy :D dzisiaj...

Polecam, jeśli macie w okolicy możliwość zakupu-pycha!!!

 

Mimo wszystko, zawirowań psychicznych ciąg dalszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz jestem na etapie, że siedzę i nie widzę perspektyw, jakbym miała tak tu siedzieć już po wieczne czasy.

Tak jakobym fizycznie i psychicznie się donikąd nie wybierała.

 

Chciałam robić wszystko i mieć wszystko, ale te priorytety się wzajemnie poblokowały i jakakolwiek realizacja planów się toczy bardzo powoli, albo wcale.

 

Jak już nie wiem, co robić, uczę się wiersza, bo to mnie uspokaja i pozwala się oderwać, poza tym jest wartościowe. Mam jeszcze wyszywanki, bo na nich przynajmniej widać jakiś postęp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, misty-eyed, cyklopka, Witajcie Dziewczyny! :papa:

 

U mnie leje i leje... Nie ma jak z psem wyjść, ostentacyjnie odmawia spaceru...

Pogadałam z kuzynką, przyjechała po klucze. Ale wcale nie pomogło mi to w mojej derealce. A głowę mam w kleszczach... :roll:

 

mirunia, Ano wyjeżdżam we wtorek skoro świt. :zonk::zonk::zonk:

Pakować się będę jutro, dziś kończę porządki i przygotowania, co by kuzynka , która będzie rezydować i opiekować się psem miała komforcik. Jutro pakowanie i smażenie schaboszczaków na drogę ( jakoś to taka tradycja dla chłopaków długich podróży samochodem ;) ) Jeszcze mam wizytę u gin. -endo, z wynikami biegnę, a to trochę czasu zajmie bo kawał drogi, a nie mam jutro podwózki. :roll:

To jeszcze pogoda Ci zrobiła prezent na zakończenie urlopu i pobiegałaś na letniaka. :smile:

 

misty-eyed, Bardzo lubię te małe bezpestkowe winogronka.

 

cyklopka, Chyba każdy z nas ma czasami takie dołujące wrażenie, że utknął. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pourlopowo :papa:

Ja po krótkim urlopie w górach, już zaliczyłam powrót do pracy, ale knuje już kolejny wypad na 2 dni nad morze [ kosmostrada, do Sopotu się wybieram akurat] :twisted:

końcówka wakacji to trza korzystać ;)

 

A jak tam u Was?

 

kosmostrada, widze tez do wyjazdu się zbierasz ;) będzie git :smile: gdzie jedziecie?

mirunia, Ciebie też czeka jutro brutalny powrót do pracy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam, czy powinnam zrobić pełną listę rzeczy i spraw, które za mną chodzą, które muszę zrobić, które zawsze chciałam zrobić, których żałuję, że nie zrobiłam, które obiecałam, opracować algorytm do priorytezowania i z tego czerpać wskazówki, co robić... czy to zbyt obsesyjne?

 

Przy okazji, zniszczyłam rysunek :bezradny: Chciałam schować, więc musiałam zabezpieczyć przed osypywaniem się pigmentów lakierem do włosów, biała kreda się rozpuściła i prawie całkiem zniknęła. Może się da naprawić, może nie, zresztą i tak mu się podobał w stopniu najwyżej dostatecznym, tak że nie miałam zamiaru mu dawać oryginału :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, o! Ja na przykład b. lubię łotewski folk :great: Zaraz sobie zaśpiewam :brawo:

 

Z rysunkiem popełniłam błąd, bo kiedyś utrwalałam inne prace lakierem, ale one były albo samą sepią, albo kredy było mało. Oczywiście będzie się dało nanieść kredę w miejsca, z których wyparowała, może nawet wyjść lepiej. Tylko nie dziś, bom zmęczona. Format 30 x 30 cm (cięty z A3) nie mam takiej antyramy, zresztą nie planuję ani wieszać, ani dawać w prezencie :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, fajny akcent na zakończenie urlopu... :D Im jestem starsza, tym bardziej lubię folk, i krajowy i zagraniczny.Zresztą często słucham "Nocne Spotkania z Muzyką Świata" w PR1 oraz "Kleszczowisko" w PR2...audycje prowadzone przez W Kleszcz, dzięki którym poznaję muzykę świata. Takie występy na pewno by mnie zainteresowały

 

kosmostrada, na jak długo wyjeżdżasz, bo umknęło mi to? Jak ja bardzo rozumiem Cię, eh...

Co do schabowych, to są najbezpieczniejsze na dłuższą podróż, bardziej niż wędlina...

 

acherontia-styx, jesli człowiek potrafi choć trochę się zresetować, to nieważne ile trwa urlop. Dobrze, że przed Tobą jeszcze morskie wrażenia...na pewno przyjemne!!!

 

Ḍryāgan, film interesujący był?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, to fakt, te filmy są naszpikowane szczegółami, dialogami, wymagają skupienia, uwagi. Też lubię

jego filmy, bo są o czymś, są interesujące. Chociaż w ogóle nie jestem kinomanką, niektórych filmów nie można pominąć...

 

Forum zaczyna mulić, czy mi się zdaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też Allena niektóre lubię, niektóre nie. Najbardziej "Wszystko gra", "Magia w blasku księżyca" i "Nieracjonalny mężczyzna". Najmniej "Vicky Christina Barcelona".

 

Wiecie, trochę mi było łyso, że księciunio nie był zbyt rozmowy i nie opublikował mojego rysunku, ale się właśnie dowiedziałam, że był za miastem kręcić jakiś filmik czy teledysk, to nawet dziwnym nie jest. To może jeszcze jutro lub po jutrze pomęczę bułę "Ach, zapomniałam ci powiedzieć, że oczywiście możesz se wrzucić rysunek gdzie tylko se chcesz" :105:

 

tosia_j, całe popołudnie dzisiaj słuchałam jak deszcz pada :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, masz rację, ale ja po prostu uwielbiam buzie Emmy Stone i Colina Firtha, więc za samo patrzenie.

 

"Blue Jasmine" do nadrobienia.

 

Zaznaczam, że ja mam w ogólnym rozrachunku zły, w najlepszym razie nieprzewidywalny gust jeśli chodzi o filmy, a lepiej odpoczywam przy serialach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

tosia_j, Ḍryāgan, :papa: A cóż to za ranne ptaszki...

 

Ḍryāgan, Zgadzam się, że Blue Jasmine - rewelacja i powalająca na kolana Kate Blachett. Dla mnie najsłabszy z ostatnich to " O północy w Paryżu", nie uratowała w moich oczach tego filmu nawet moja słabość do tego miasta.

 

Jestem w strasznym stanie... No ale nic... Jadę w amoku lękowym, z @ ( za wcześniej) i chora ( niestety przeziębienie nadal rozhulane)... :(

 

misty-eyed, Wyjeżdżam jutro, a wracam w sobotę.

 

acherontia-styx, Wszystkie drogi prowadzą nad morze... ;) Zastanawiałam się, czy pojechałaś w te góry. Dobrze, że wszystko się udało i wypad zaliczony. :great:

Jedziemy do Czechów.

 

mirunia, Super zakończenie urlopu! Napisz, jak Ci tam dziś w pierwszy dzień w pracy.

 

Miłego dzionka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, do Czech to ja na koncerty jeżdżę ;)

Cóż, życzę Ci, żeby pozytywy przeważyły negatywy :papa:

 

Cześć mirunia, Ḍryāgan, tosia_j.

 

Mam dylemat, czy naprawić rysunek i delikatnie przypomnieć księciuniowi, że pozwalam mu go opublikować, jeśli ma chęć, czy już machnąć na to.

 

I czy zrobić listę wszystkich rzeczy, które za mną chodzą, dzięki czemu mogłabym się w momentach "olaboga, czo tu robić" nakierować na któreś z zadań, przy okazji nie zapomnieć o kilku rzeczach, do których się zabieram jak pies do jeża. Tylko nie wiem, czy to nie jest zbyt obsesyjne w swej naturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim

 

kosmostrada, ja też chcę do Czechów :smile: Osobiście bym chciał zobaczyć Pragę taką wczesną wiosną. Jest ponoć wtedy taka zamglona, abstrakcyjna i dekadencka :105: Życzę udanych wakacji :)

 

Była mowa o Woodym Allenie. Ja tam lubię te jego stare, nowojorskie klasyki. Z dekady lat 90. to bardzo lubię "Strzały na Broadway'u", a z tych nowych to "Wszystko gra", "Blue Jasmin".

"Vicky, Cristinę, Barcelonę" też lubię 8) Może dlatego, że mam z tym filmem generalnie dość fajne wspomnienia, z czasów, kiedy coś się jeszcze w życiu kleiło do kupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, :papa: No bliżej masz niż ja do sąsiadów. ;)

Też wolałabym posnuć się po Pradze o innej porze roku, no ale cóż, nie wybieram sobie czasu urlopu. :bezradny: Z resztą może być i tak że se przez okno hotelu na miasto popatrzę. :twisted: Ale co tam, jak jest szansa coś z życia uszczknąć, to trzeba próbować.

 

cyklopka, mirunia, Dziękować Kochane!

 

tosia_j, dobry plan! :smile:

 

Zostało mi tylko zrobienie pościeli gościom-rezydentom, ostatnie przetarcie podłogi i pomalowanie pazurów. Jak na swój nieogar jestem zadziwiająco dobrze zorganizowana. :shock: ( w podróży się okaże, czego zapomniałam... ;) )

Teraz obiadek i chwila odsapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyślenie priorytetów wyszło tak, że zaczęłam od rzeczy najmniej potrzebnej...

 

zamówiłam kryształowe kule dla Króla Goblinów :hide:

 

Labyrinth-jareth-ball-2.jpg

 

Jedną dużą do czarowania, trzy mniejsze do kręcenia w dłoni i jedną małą do rękojeści laski. Będę musiała prędzej czy później tę laskę ulepić.

 

Teraz się powinnam oficjalnie postukać w głowę gumowym młotkiem :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

kosmostrada, to z czym sobie poradziłaś od rana dowodzi, że pokłady energii są, ale potrzebna ekstra motywacja /upraszczam oczywiście-wiemy jak jest naprawdę/. Dlatego życzę Ci spokojnej podróży-najlepiej jakoś się znieczulić w takiej sytuacji, gdy podróż koszmarem jest, a także skorzystania ze wszelkich możliwości, jakie da Ci ten wypad. Wierzę, że obecność bliskich i chęć nie sprawienia Im zawodu, da Ci siłę do pokonania słabości, lęków, niemocy...

Miłego wypoczynku Kochana :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×