Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Zalazłem w robocie 50 zł, okazało się że jedna dziewczyna zgubiła pięć dych ale nie oddałem jej tego bo bałem się, że mnie osądzą, że od razu nie powiadomiłem nikogo. Ogólnie radość smutek, ale ogolnie wyszło a na to, że z żoną zjedliśmy podwójnego kebaba razy 2, także jestem happy. Chociaż trochę mnie to męczy bo dziewczyna szukała tej kasy cały dzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było ciężko dawno nie byłem w górach więc kondycja słaba ale dałem radę :D .

W sobotę rano pojechałem pociągiem do Zakopanego wdrapałem się na Giewont wieczorem podróż do Warszawy stąd do Trójmiasta następnie powrót do Katowic i s powrotem w poniedziałek byłem w Krakowie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Ładnie, pogratulować pozostaje. Ile zapłaciłeś za całą podróż? Plus chciałbym spytać jak oceniasz Katowice? Chciałbym kiedyś wpaść tam albo w inne okolice ewentualnie, więc mnie ciekawi opinia.

 

Mi dziś sprawił radość wypad do Mławy, bo miałem jeszcze jedne i już na szczęście ostatnie papiery do szkoły w której po wakacjach będę się uczył, a dodatkowo od razu zrobiłem dłuższy spacer, ale w ten sposób nie zdążyłem na pociąg i musiałem czekać prawie półtora godziny na następny, jednak miałem telefon ze słuchawkami, książkę, a dodatkowo pochodziłem po okolicach stacji, więc czas mi zleciał dość szybko.

Coraz lepiej te miasto poznaje :smile: Oprócz tego to zjedzenie spoooorej ilości winogron, plus zaraz lecę się porozciągać, zrobić jogę, którą polubiłem od hm... 3 tygodni i może siłowo też na drążku coś porobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, pogratulować pozostaje. Ile zapłaciłeś za całą podróż? Plus chciałbym spytać jak oceniasz Katowice? Chciałbym kiedyś wpaść tam albo w inne okolice ewentualnie, więc mnie ciekawi opinia.

 

Bilet weekendowy 79 zł no i żarcie coś tam miałem swojego a resztę pasłem się w fast foodach (takie warunki) więc jakieś 200-300 zł.

Katowice byłem tylko chwile jak już wracałem bez sił więc byłem ok 2 godzin tylko okolice dworca wygląda dużo lepiej niż kiedyś po remoncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katowice byłem tylko chwile jak już wracałem bez sił więc byłem ok 2 godzin tylko okolice dworca wygląda dużo lepiej niż kiedyś po remoncie.

 

Toz to prawdziwa przepasc miedzy tym co bylo a jest teraz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×