Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :*********

Malo co spalam , serducho mi skacze... glowa cmi ... :roll: Jednym slowem do dupy sie czuje.

Planow nie mam , pewnie sie przesmedze po mieszkaniu , zreszta jak tylko mamw yjsc to lapie lęka i telepawe.Siuper! Cofam sie zawsze .

 

Zaparzylam melise , zamowilam koelzance na prezent urodzinowy arabskie perfumy i nie wiem co dalej z dniem .

 

6833871478_ff533014c2_z.jpg

 

 

Zycze Wam milego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Ludkowie!

 

Chorowania ciąg dalszy. Noc okropna, nie będę się wdawać w szczegóły. W każdym razie mam nadzieję odespać w ciągu dnia. Pogoda póki co przyjemna, tylko mocno wieje. Obwiązałam się szalem i poszłam z psem, bo dobrze mi to na głowę robi. Teraz już sobie będę zalegać i się kurować.

Nie mam humoru, oj nie mam... :bezradny:

 

zalezna, Z tego co pamiętam jest to marka rossmanowska, więc nie znajdziesz go w innych sklepach. Jest w internetowym Rossmannie, zamów , odbierzesz w wybranym sklepie.

 

cyklopka, A wiesz, że moja koleżanka się nad tym zastanawia na poważnie, ale nie w formie implantu, tylko ostrzyknięcia kwasem.

 

platek rozy, Platuś to początek dnia, jeszcze nie wiadomo jak się ułoży. Może jednak uda Ci się jakoś z tego wydobyć i coś przyjemnego porobić.

 

tosia_j, Chłopaki - witajcie! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WolfMan, Hej pracusiu! ;)

 

tosia_j, Każda z nas ma chyba w sobie jakiś pierwiastek męski, a chłopaki żeński i dobrze. ;)

 

Jeszcze się dziś nie skarżyłam, że mam nos zatkany, co dla takiego wąchacza jak ja jest dużym powodem do niepokoju... :P

A tak w ogóle robię wszystko, żeby nie wkręcić się w jęczenie. Nie jest łatwo... :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, Kochane wyszlam ze znajoma na chokolade. Mialam kupon na darmowa ze starburcksa wiec skorzystalam . Niestety dol mam ogromny i w domu teraz z now czuje sie zle . Zreszta ogolnie zle mi . Bujalo mnie na tej chokoladzie ze o jesooo :-|

 

mirunia, udanego koncertu! Opisz nam jak wrocisz wrazenia :)

 

kosmostrada, Tulam Cie goraco i zdrowka zycze! Co porabiasz? lezakujesz????

 

14045570_1070603506350483_2071302445533011862_n.jpg?oh=ee56de70a888e587097c910b519a82d6&oe=5847F4EA

 

Carica Milica, ja tez chyba zaraz jakis film odpale ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Oj cieszę się Kochana, że chociaż na szokoladę poszłaś mimo sensacji.

Właśnie wróciłam z ogródka, gdzie chwilkę na słoneczku posiedziałam, ale jestem tak słaba, a za tym i zalękniona, że nie mam frajdy z takiego nic nierobienia... :(

Godzinkę pospałam, żeby noc odespać, teraz czekam na moją mamę, choć nie wiem, jak ją z łóżka mam gościć... :bezradny:

 

mirunia, Pięknie Ci ten dzionek się zapowiadał, mam nadzieję, że plan wypalił!

 

Carica Milica, :papa: I niech tak bez "atrakcji" pozostanie. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J3RZY62, bo forum sie wyjebutalo ... Nie bylo go chyba do poznych godzin nocnych .

 

Witajcie :*********

Ja wlasnie na terapie pedze , denerwuje sie dzisiejsza wizyta u neurologa . Zwlaszcza ze to facet a ja jakos do lekarzy facetow chodzic nie lubie ,z reszta doz adnych nie lubie.

Malo spalam , zasnelam po 4 . Lęki mnie trzymaja i telapawa.Na dworze chlodno , pochmurno ,z anosi sie na deszcz.

 

 

 

Spokojnego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×