Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

 

rolosz, Tobie też tulasy przesyłam, nic mondrego nie napiszę, bo ledwo myślę ... W sumie Ty byś mi dał trochę swojego myślenia, jak bym Ci dała jego brak i byłoby si... ;)

 

Nie chciałabyś tych moich myśli, oj nie :nono: Zdrówka Tobie życzę.

 

Wziąłem tabsa i przespałem pół dnia... i w sumie dalej chce mi się spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J3RZY62, to co zwykłe, czyli popołudniową dawkę esci... Pewnie będę musiał zjechać z dawki na mniejszą, żebym nie chodził jak zombi, ale nie wiem czy mi się objawy nie nasilą przez to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, plan się poszedł bujać, bo ktoś mi się wtrąbił na wyro ze swoim Miami...

 

Purpurowy, też bym się stroiła, ale czekam na wycenę remontu, zanim się rzucę w wir kostiumów i rekwizytów.

 

Dzwoniła ciocia bardzo strapiona, że kawaler się do mnie nie odezwał :lol: To jej mówię, na krótki przyjechał, na pewno miał dużo innych planów, a ja i tak pół dnia z kotką u weta, wczoraj, dziś i jutro...

 

Wesoła nutka na wieczór:

 

[videoyoutube=IPKAwJKGSDc][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wierzę, forum nadal działa o tej porze... :shock: A Wy tu nie prowadzicie ożywionej konwersacji... ;)

 

Z pola walki z przeziębieniem donoszę , że dostałam alergii na jakiś specyfik skwapliwie zastosowany, tudzież na combo specyfików. U mnie pokarmówka zaczyna się paleniem czoła i czerwoną plamą. :roll: Idę pogrzebać w kartonie aptecznym, mam nadzieję, że mam wapno... :zonk:

 

Nadal nie widzę waszych filmików, może to kwestia przeglądarki.

 

 

cyklopka, W sumie szkoda, że kawaler się przeraził, w końcu swatanie ma swoje głębokie tradycje i nie zawsze wychodzi z tego zonk. ;) ( już nie wspomnę, że oczekiwałam jak zwykle soczystej relacji... :D )

 

J3RZY62, A ja bym dużo dała za to, żeby mi się spać nie chciało... :bezradny:

 

rolosz, coś chyba nie służy Ci jednak ten proch, dobrze że niedługo masz wizytę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :D

 

kosmostrada, ja też mam tylko czarne, długie prostokąty :mhm:

Zaskoczenie moje odnośnie działania forum, też było spore :mrgreen:

Myślisz, że to jakiś wirus, czy przeziębienie raczej? Może Kochana Cię zawiało, podczas spacerów z pieskiem? I ta zmienna temperatura! Przy ogólnym osłabieniu organizmu łatwo coś złapać. Ja od lat stosuję Grippovitę Zdrowitu i choć nie powinnam za bardzo - Aspirynę bayerowską przez kilka dni, zazwyczaj przechodzi. Do tego zaparzam lipę. Innych specyfików nie łykam...polecam mój zestaw, sprawdza się. Ach, zapomniałam, na gardło emskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, Witaj Kochana! Myślę, że zaraziłam się od młodego, który już jakiś czas chodzi podziębiony. A ja teraz osłabiona jak mówisz, wszystko łapię. Teraz funkcjonuję tylko dzięki przeciwbólowemu na zatoki, bo myślałam, że mi łeb rozerwie... Na wieczór kichawka i mega katar, rozwija się zgodnie z moim standardem. :bezradny:

Udało Ci się pospacerować wieczorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja nie potępiam samej idei kojarzonych małżeństw, przyjaciele rodziny są godniejsi zaufania niż pierwsza osoba z baru.

 

Nie mniej jednak nie byłam chętna, bo zatęskniłam za byciem groupie :bezradny:

 

Teraz Lodowa Królewna pod trzema kocykami, odpalam czekoladę i serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, to prawda, znamy swoje organizmy i wiemy co może pomóc w określonych przypadkach. Tak, byliśmy na dłuższym spacerze, jednak z bólem głowy...

Powdychałam, mam nadzieję, w miarę świeżego powietrza, zażyłam ruchu i czekam na poprawę.

Poćwiczę chwilkę z piłką, mam ćwiczenie w pozycji leżącej :lol: , trochę kalorii spalę i rozruszam stawy... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, Ja już się wypowiedziałam na zadany temat swego czasu, więc nie będę się nakręcać.

 

cyklopka, Moje ograniczenie cukru dziś poszło się ... hmm znaczy nie doszło do skutku z powodu nugatu, którego jestem fanką i złośliwie był do nabycia w lidlu.

Niestety ja nie podzielę się info czego sobie zrobię implant, bo nie przychodzi mi do głowy nic, co chciałabym sobie dodać... :D Nie wiem po co Tobie implant podbródka, ale z przyjaźni akceptuję wszystkie Twoje pomysły. :mrgreen:

 

misty-eyed - gratuluję samozaparcia! :brawo: Mój dzisiejszy wieczorny ruch ograniczył się do wlezienia do wanny. ;)

 

Czas spróbować pospać, może dziś się uda.

Spokojnej nocki Wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Tom Cruise w "Mission impossible" wlamal się bez zwrócenia na siebie uwagi do Centrali CIA, to Ty do tej lodówki rodzicow w kuchni nie dasz rady ? :D

 

P.S. Ale przed misja obowiazkowo zapodaj sobie tym soundtrackiem ;)

 

P.S.2 No chyba ze po korytarzach czujniki laserowe nkurwiaja, to wtedy patent na Touloura z "Oceans 12" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Tom Cruise w "Mission impossible" wlamal się bez zwrócenia na siebie uwagi do Centrali CIA, to Ty do tej lodówki rodzicow w kuchni nie dasz rady ? :D

 

P.S. Ale przed misja obowiazkowo zapodaj sobie tym soundtrackiem ;)

 

P.S.2 No chyba ze po korytarzach czujniki laserowe nkurwiaja, to wtedy patent na Touloura z "Oceans 12" :D

Zrobiłem to metodą "na Purpurowego", czyli stoczyłem się hałaśliwie po schodach, z myślą "je**ć system!" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, kit z okien wydlubywac :D

Nie chodzi o brak jedzenia, a o brak możliwości dojścia do jedzenia. Rodzice śpią, a jak wyjdę ze swojego pokoju, to będzie cały dzień słuchania że ich obudziłem. :bezradny:

trzeba sobie wieczorem bylo zapasy porobic w pokoju

ze tez twoi rodzice sie tak budza od byle czego

witam spamową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×