Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

WolfMan, dzięki, chopie!

 

Purpurowy, ja nie lubię dubbingu w filmach z aktorami, przynajmniej angielsko-języcznych. Bo np. Asterix i Kleopatra bardzo ok, bo nie znam francuskiego, bardzo mi się podoba monolog Otisa w wersji polskiej:

 

[videoyoutube=aiHW6BSm_p0][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się, że to wszystko namiastka życia, a nie życie.

 

Ja się tak czuję cały czas. A jak siedzę w jednym pokoju, to wolałbym siedzieć w drugim z innymi ludźmi. Jak pracuję w jednym miejscu to wolałbym pracować w innym itp itd. To powoduje u mnie spadek nastroju.

 

 

Ja ostatnio byłem na World of Warcraft z dubingiem. Tego się w ogóle nie da oglądać. Film traci na powadzę. Jak dubing to tyle ze Stonogą :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry niedzielne luzaki! :papa:

 

Niewiarygodne, ale zapachniało jesienią u mnie... :shock: Niby słońce, ale bardzo zimny wiatr ( z resztą już nawiało chmur, więc pewnie znów u mnie pogoda będzie w kratkę). Żałowałam, że kurtki nie wzięłam.

Poranek taki jak zwykle - spacer z psem, a teraz kawka.

Zaraz jakieś pranie porobię, co by zatorów nie mieć i tyle moich planów na dziś póki co... :roll:

 

Miłego dzionka Wam życzę!

 

cyklopka, Asterixa i Kleopatrę bardzo lubię, uśmiałam się okrutnie na tym filmie.

Młody był na Legionie i wrażenia może nie tak ostre jak krytyków, ale wg niego zmarnowany potencjał, fabuła słaba. Jestem ciekawa Twoich wrażeń.

Piniondz piniondzem, ale chyba rozpirzanie kafelków młotem jest niezłym odstresowywaczem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i czarne chmurzydła oczywiście już są... :time:

W przypływie krztyny energii zabrałam się za pucowanie w środku kolejnej szafki w kuchni ( no jak to jest, że zamknięta szafka tak się brudzi...) i akcję -kierunek śmietnik. Myślę, że niepotrzebne mi są np. dwie tarki i cukiernica bez przykrywki. ;) Dziś jeszcze przegląd herbat ( a kolekcję mam pokaźną :smile: ). No i tak pracowicie, acz z przerwami ( jak to możliwe, że wysiłkiem jest taka robota?) mija mi czas. Ale cieszę się, że udało mi się coś ruszyć.

 

mirunia, Miłego łazikowania, niech Ci ta niedziela się rozkręci!

Ja zawsze lubiłam koniec lata i początek jesieni. W tym roku trochę żal, bo z lata nie skorzystałam i tak naprawdę takich sympatycznych pogodowo dni to było kilka. :bezradny:

 

tosia_j, :great: Ciekawe, czy uchowasz do zimy ten słój... :smile:

 

J3RZY62, Karolina66, Ḍryāgan, Witajcie niedzielnie!

 

Karolina66, Karolinko Ty chodzisz do pracy, masz faktycznie odsapkę niedzielną?

 

Ḍryāgan, No ale chyba dobrze, że procha zapodałeś... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, to słabo ZOMO bije :smile: Na szczęście przeszły te czasy.

Chyba jakiś duch ZOMOwca mnie zaatakował. :bezradny:

Mam w domu hełm ZOMOwski (po kimś z rodziny :mrgreen: ) i chciałem zrobić mu małą renowację, więc odkręciłem przyłbicę, a hełm położyłem na podłodze.

Rodzice mnie zawołali, ja wystrzeliłem jak z procy, nadepłem na ten hełm i gleba. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :D

 

Nadchodzi moja ulubiona pora roku, więc cieszę się bardzo... :yeah:

Samopoczucie znacznie lepsze w związku z tym :D

Dzisiaj sportowa niedziela, poza olimpijskimi zmaganiami, piłkarska liga.

W międzyczasie :lol: spacer, obiad, pranie i prasowanie nieduże - wystarczające jednak, by kręgosłup odczuł to.

Ach jak przyjemnie, gdy słońce nie pali, wiaterek owiewa i trzeba nosić sweterek lekki :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi raczej chodzi o takie bardziej "męskie" lakiery. ;)

 

Czyli jakie?

Właściwie to nawet nie o lakiery, tylko... no dobra zupełnie się na tym nie znam.

Mam taki kask z PRLu (taki jakiego używało "bijące serce partii") i chciałem mu zrobić renowację. Skorupa jest dosyć mocno porysowana (nie popękana) i chciałem coś z tym zrobić, jednocześnie zachowując oryginalny kolor i się zastanawiam jak to zrobić, czy jakimś szprajem bezbarwnym, czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×