Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kumpel ma taką kobietę, że nawet w worku na kartofle jest seksowna:) Niektóre nie potrzebują super ciuszków aby być seksowne...

 

agusiaww, w twoim przypadku też tak chyba jest, że to TY dodajesz seksapilu tym sukienkom a nie na odwrót;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel wyleciał z roboty, :great: Nienawidziłem go, pracował obok mnie, teraz jestem happy :D

 

Żeby się cieszyć z cudzego nieszczęścia i jeszcze się tym chwalić, to trzeba naprawdę...

Współczuję. Tobie nawet bardziej niż temu kumplowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, ten akurat koleżka ukradł kilku osobom kasę podczas gdy pracowali, bezczelnie grzebał po kieszeniach. No i co ubyło m 70 zł, miałem go kochać???.

 

Widzisz, nie wszystko jest takie jakby mogło na początku się wydawać. Niestety my ludzie jesteśmy skłonni na zbyt szybko wydawać osądy. Czasem prawda jest inna.

 

Więc jesteś bardzo "ludzka", ale wybaczam CI ;)

 

Ale z drugiej strony może ja czegoś nie wiem, może jego zlodziejstwo jest po to aby zdobyć pieniądze dla chorej matki gdzie potrzebne są tysiące??????

Kto to wie, osądzając z góry popełniamy błąd, najperw trzeba prześledzić sytuacje i starać się zrozumieć.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, ten akurat koleżka ukradł kilku osobom kasę podczas gdy pracowali, bezczelnie grzebał po kieszeniach. No i co ubyło m 70 zł, miałem go kochać???.

 

Widzisz, nie wszystko jest takie jakby mogło na początku się wydawać. Niestety my ludzie jesteśmy skłonni na zbyt szybko wydawać osądy. Czasem prawda jest inna.

 

Więc jesteś bardzo "ludzka", ale wybaczam CI ;)

 

Ale z drugiej strony może ja czegoś nie wiem, może jego zlodziejstwo jest po to aby zdobyć pieniądze dla chorej matki gdzie potrzebne są tysiące??????

Kto to wie, osądzając z góry popełniamy błąd, najperw trzeba prześledzić sytuacje i starać się zrozumieć.

 

Pozdro.

 

70 zł to akurat drobne wykroczenie.

Ale rozumiem Twoje motywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, wiesz, często w filmach (oglądając je) łapiemy się na tym jak szybko i łatwo osądzamy innych i ich szufladkujemy. Twórcy filmów to wiedzą i wykorzystują te fakt dla podkręcenia emocji typu: aaaaa, ten koleś wcale nie jest taki zły, tak tylko się wydawało, ma pewne motywy, takie i takie a prawda jest inna...

Sam się złapałem nie raz w życiu na przedwczesnym osądzeniu innych. Mam nadzieję, że w miarę długości życia i doświadczeń które ze sobą niesie będę inaczej na to patrzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, wiesz, często w filmach (oglądając je) łapiemy się na tym jak szybko i łatwo osądzamy innych i ich szufladkujemy. Twórcy filmów to wiedzą i wykorzystują te fakt dla podkręcenia emocji typu: aaaaa, ten koleś wcale nie jest taki zły, tak tylko się wydawało, ma pewne motywy, takie i takie a prawda jest inna...

Sam się złapałem nie raz w życiu na przedwczesnym osądzeniu innych. Mam nadzieję, że w miarę długości życia i doświadczeń które ze sobą niesie będę inaczej na to patrzał.

 

Nie osądzam, mam taką pracę, że musi mi wszystko wisieć (w kwestii mojego osądu czynu, nie w kwestii wykonywania obowiązków, oczywiście). Im mniej ocen, tym lepiej dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, wiesz, często w filmach (oglądając je) łapiemy się na tym jak szybko i łatwo osądzamy innych i ich szufladkujemy. Twórcy filmów to wiedzą i wykorzystują te fakt dla podkręcenia emocji typu: aaaaa, ten koleś wcale nie jest taki zły, tak tylko się wydawało, ma pewne motywy, takie i takie a prawda jest inna...

Sam się złapałem nie raz w życiu na przedwczesnym osądzeniu innych. Mam nadzieję, że w miarę długości życia i doświadczeń które ze sobą niesie będę inaczej na to patrzał.

Ciekawe - myślałem, że to błąd.

http://www.lpj.pl/index.php?op=34&id=26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy czytają mojego bloga wiedzą, że miałem strach przed podjeściem do kobiet. Dziś siedzimy z kolegą muzułmaninem w mc Donald i obok nas są 2 muzułamanki. On - ta jedna jest z syrii !! , skąd wiesz-pytam , bo najładniejsze dziewczyny w świecie arabskim są z syrii. Jej koleżanka odchodzi, ja mówię mu no idź podjedz, NIENIENIE !! To gidze masz jaja pytam ? Zostawiłem w domu -odpowiada bez zastanowienia. To ja podejdę ( wiecie nic nie czułem ale po tym trzesły mi się rece) , podeszłem do niej była miła , zapytałem skąd jest ( miał rację ) gdy powiedziałem że najładniejsze dziewczyny w świecie arabskim są z syrii , roześmiała się serdecznie a potem pożegnałem ja. Kolega był wściekły, że speniał.

 

Po przyjściu do domu oberzałem znów American buty z tekstem " Ważne, że odkrywasz w sobie , że potrafisz siebie pozytywnie zaskoczyć" oraz "że jestem normalnym facetem i nie mam nic do stracenia."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×