Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ḍryāgan, hmmm...nie wiem po co "xD" napisałam do mojego zdania o przesłaniu Ci buziaków. Niepotrzebne to tam jest.

Jak juz Carica nad tym emotikonem nie panuje, to wiedzcie, że będzie się działo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja od parapetu zamierzam zacząć, a Ty mi tu z balkonem wyskakujesz :P

 

kosmostrada no jakbym roślinki do jedzenia sobie sadził, to już bym z nimi nie mógł rozmawiać. Bo jak to sobie wyobrażasz? Najpierw będę im mówił, jakie są ładne, a potem na nie z nożem? :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, latam nawet w dole będąc - łączenie sprzeczności lub psychyka skopana, mnie zajedno :P

 

A teraz śpiewajmy radośnie:

The worms crawl in, the worms crawl out

The worms play pinochle on your snout

They eat your eyes, they eat your nose

They eat the jelly between your toes :P

Idę czytać "Białą gwardię".

 

Purpurowy, pięknie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No niestety psiątanie czasami musi być... Zwłaszcza w moim domu, gdzie pozostali domownicy nie przyjmują do wiadomości, że nie mieszkają u nas krasnoludki z małymi mopami. ;) Ech i tak jest bałagan... :bezradny: Ale łapię dystans do tego faktu.

Widzę, że fajnie Ci urlop mija! :great:

 

WolfMan, Eee no to super, że tak bezboleśnie Ci to wychodzi.

 

Purpurowy, :great:

 

rolosz, Nie no, chwalisz swojego pomidorka jak pięknie rośnie, dbasz o niego, a on z radością Ci daje swoje owocki... :D

 

Nihil, Sylwester zajęty rybkami Marwila... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzę sobie na spacer do miejsca w którym stoi drewniany krzyż, postawiony w 2015r. Zastąpił krzyż z 1831r. Co prawda nie identyfikuję się z żadnym odłamem chrześcijaństwa, toteż krzyż jako symbol sam w sobie nie reprezentuje dla mnie żadnej wartości, trochę mnie tylko razi że ktoś lekką ręką wywalił zabytek z 1831r i postawił w jego miejsce współczesną wersję.

Kurde, nie wiem, może jestem jakiś dziwny, ale mam wrażenie że lepszym podejściem jest dbać o to co stare, a nie od razu zastępować nowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×