Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

no i stalo sie , dostalem brutalnego kosza,fajnie sie pisalo, dziewczyna sama proponowala przejscie na FB, i komorki ,ale wkoncu padlo pytanie o prawko, no i pare godzin pozniej dowiedzialem sie ze dla niej facet bez prawka to nie facet i moge byc tylko kolegą dla niej.poczulem sie znokautowany...ale dobrze ze to sie stalo teraz a nie pozniej.kobiety bywaja naprawde okrutne.dodam ze ona sama prawko ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjątek, wyjątek... Ch%^ nie wyjątek! Dla większości prawko ma marginalne znaczenie. Rozejrzyjcie się po ulicy. Nie wszyscy faceci zarabiają przynajmniej trzykrotność średniej krajowej, nie zawsze mają uprawnienia do jazdy samochodem, ciężarówką, czołgiem, budowę atlety, twarz Goslinga czy innego Deppa. Przyczyna leży gdzie indziej.

 

PS

Przeczytałem cały wątek w ~4 lata. Dlaczego nie dostałem achievmenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to była forma spławienia z tym prawkiem. Jak się ma ten seksapil, to nawet można mieć dwie głowy i znaleźć dziewczynę. Z resztą co dwie głowy to nie jedna. Jednak na dalszym etapie związku myślę, że bardziej przydałyby się dwa penisy, niż dwie głowy; ale mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjątek, wyjątek... Ch%^ nie wyjątek! Dla większości prawko ma marginalne znaczenie. Rozejrzyjcie się po ulicy. Nie wszyscy faceci zarabiają przynajmniej trzykrotność średniej krajowej, nie zawsze mają uprawnienia do jazdy samochodem, ciężarówką, czołgiem, budowę atlety, twarz Goslinga czy innego Deppa. Przyczyna leży gdzie indziej.

No właśnie. Tylko niektórzy faceci wyrastają wierząc w to, że jak tego nie mają, to są przegrani. A jak jeszcze trafią na grupę kobiet, które mają takie wymagania (są takie, tylko nie wiem, czy są warte tego, żeby z nimi być), to się utwierdzają w tym przekonaniu.

 

PS

Przeczytałem cały wątek w ~4 lata. Dlaczego nie dostałem achievmenta?

Bo to forum jest niesprawiedliwe. Deal with it ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja $%^... Co mnie pokusiło, żeby do tego zakątka filozofowania jojczącego zajrzeć?... Prawo jazdy jako kryterium męskości, atrakcyjności itd.?! Za stary jestem chyba, żeby to ogarniać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to forum jest niesprawiedliwe. Deal with it ;)

Jak i całe życie, ale diluje with it ;)

Ja $%^... Co mnie pokusiło, żeby do tego zakątka filozofowania jojczącego zajrzeć?... Prawo jazdy jako kryterium męskości, atrakcyjności itd.?! Za stary jestem chyba, żeby to ogarniać...

Ja spróbuję na prawko. Zrobi się kilka kategorii, kupi auto, które robi "mik-mik" i wszystkie wybranki prawiczków moje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stalo sie , dostalem brutalnego kosza,fajnie sie pisalo, dziewczyna sama proponowala przejscie na FB, i komorki ,ale wkoncu padlo pytanie o prawko, no i pare godzin pozniej dowiedzialem sie ze dla niej facet bez prawka to nie facet i moge byc tylko kolegą dla niej.poczulem sie znokautowany...ale dobrze ze to sie stalo teraz a nie pozniej.kobiety bywaja naprawde okrutne.dodam ze ona sama prawko ma.

 

Szkoda że nie zapytała ciebie jeszcze o wymiary penisa bo słyszałem że są takie. Nawet wymyślają jakieś specjalne ruchy żeby przez przypadek dotknąć krocza i sprawdzić jaka ma długość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stalo sie , dostalem brutalnego kosza,fajnie sie pisalo, dziewczyna sama proponowala przejscie na FB, i komorki ,ale wkoncu padlo pytanie o prawko, no i pare godzin pozniej dowiedzialem sie ze dla niej facet bez prawka to nie facet i moge byc tylko kolegą dla niej.poczulem sie znokautowany...ale dobrze ze to sie stalo teraz a nie pozniej.kobiety bywaja naprawde okrutne.dodam ze ona sama prawko ma.

 

Szkoda że nie zapytała ciebie jeszcze o wymiary penisa bo słyszałem że są takie. Nawet wymyślają jakieś specjalne ruchy żeby przez przypadek dotknąć krocza i sprawdzić jaka ma długość.

Pragmatyczki. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stalo sie , dostalem brutalnego kosza,fajnie sie pisalo, dziewczyna sama proponowala przejscie na FB, i komorki ,ale wkoncu padlo pytanie o prawko, no i pare godzin pozniej dowiedzialem sie ze dla niej facet bez prawka to nie facet i moge byc tylko kolegą dla niej.poczulem sie znokautowany...ale dobrze ze to sie stalo teraz a nie pozniej.kobiety bywaja naprawde okrutne.dodam ze ona sama prawko ma.
Też nie mam prawka i trochę to wstyd tym bardziej że grubo po 30-ce jestem i jest to trochę krepujące się do tego przyznać nie tylko kobietom ale w ogóle . Zapisałem się na prawko ale nie podołałem chodzić na wszystkie jazdy z względu na stres i lęki , ale można kupić takie autko co jeździ do 45 km/h i jeździć bez prawka tylko wygląda mało efektownie i chodzi jak kosiarka, która laska by na to poleciała. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba nie chodzi o brak prawka. Brak prawka to taki jakby dla niektórych drogowskaz, ze ktos jest nieporadny życiowo, niedostosowany do obecnych czasów, jest w swoim świecie w tyle, ze trzeba będzie go niańczyć. Oczywiście sa osoby ktore świadomie go nie maja, świadomi własnych ograniczę czy po prostu ze względu, ze jest im ono niepotrzebne ale to mniejszość. Większość chciałaby mieć ale nie możne ze względu na ograniczenia wynikające z nieporadności a nie, ze nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była potrafiła mi dogryzać 4lata, że mam tylko tytuł informatyka ze średnim wykształceniem. Powinienem być na studiach, na PG/UG bla bla . Argument, że pracuje po 24/24 czy w innym systemie bo spłacam kredyt na mieszkanie nie trafiały do niej. Jedna osoba skreśli kogoś przez kolor oczu, druga za brak własnego auta. Taaaaaaakie życie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była potrafiła mi dogryzać 4lata, że mam tylko tytuł informatyka ze średnim wykształceniem. Powinienem być na studiach, na PG/UG bla bla . Argument, że pracuje po 24/24 czy w innym systemie bo spłacam kredyt na mieszkanie nie trafiały do niej. Jedna osoba skreśli kogoś przez kolor oczu, druga za brak własnego auta. Taaaaaaakie życie :D
To poniekąd skutek dewaluacji wyższego wykształcenia w wielu kręgach wstyd jest go nie mieć, mimo że właściwie to o niczym nie świadczy i matura czy nawet zawodówka za czasów komuny była więcej warta. No ale skreślanie kogoś czy dokuczanie tylko dlatego że nie ma studiów wyższych nie świadczy dobrze o tej osobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była potrafiła mi dogryzać 4lata, że mam tylko tytuł informatyka ze średnim wykształceniem. Powinienem być na studiach, na PG/UG bla bla . Argument, że pracuje po 24/24 czy w innym systemie bo spłacam kredyt na mieszkanie nie trafiały do niej. Jedna osoba skreśli kogoś przez kolor oczu, druga za brak własnego auta. Taaaaaaakie życie :D
ja znam takich co sa po politechnice a nie wiedza co zrobic z ctrl alt i delete, chociaz ja jestem zwykłym uzytkownikiem a taki "informatykiem po studiach". Niemniej jezeli chodzi o prace to aby facet nie siedział na tyłku i wymagał, bo sa i tacy. Kolezanka babka juz w wieku zaawasowanym ma takiego, pracuje na 2 etatach a chlop w domu na kompie całe dni siedzi... ze jej sie chce na takiego pracowac. A kobieta zarabia ponad 8 tys i 99% mu oddaje i je chleb z margaryna...takie poswiecenie dla faceta :shock: Wg mnie babki tez powinny pracowac, nie wyobrazam sobie siedziec na utrzymaniu faceta, jakies to dla mnie takie żałosne. Dodam jeszcze ze masa jest takich babek, ta znajoma poznała faceta na sympatii, nie uwierzycie jakie tam sa babki...z kolei inna znajoma jest sigielka bezdzietna, ale zapoznaje tam facetow na seks (żonatych) i tyle, takze chcecie zmienic stan na "Zwiazek" albo rozprawiczenie logujcie sie na sympatii :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, prymitywy "ruchają" prymitywne "babeczki". Ja jednak zamiast "ruchać" wolę się kochać z jedną kobietą, z którą łączy mnie magiczne uczucie. Prawiczkiem nie jestem, za nieudacznika też się nie uważam :D. Kwiatki, czekoladki, prezenciki?. Za jeden szczery uśmiech WARTO. Romantyczność?. Wszystko w granicach umiaru jak najbardziej na miejscu. Jaja trzeba mieć. W każdej sytuacji. Żadna kobieta z ciepłą kluchą się nie umówi. W dzisiejszych czasach wszystko się odwróciło. Z facetów zrobiły się kobiety, a z kobiet mężczyźni :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×