Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór Wszystkim!

 

Moje doświadczenie w jazdach i nabyty ciupeńki jeszcze dystans pozwoliły mi dziś właściwie ocenić sytuację i wykorzystać telepawkę jako formę energii. W związku z tym działanie ( inaczej się nie da, bo jest gorzej jak się jest w bezczynności). Pojechaliśmy na Kaszuby! :great:

Trochę za późno się zebraliśmy na pełne spędzenie dzionka, ale i tak super. Mam nawet nazbierane osobiście kurki na sos. :yeah: I jagody, za mało na pierogi, ale koktail będzie!

Przede wszystkim - piękna przyroda i nareszcie trochę ciszy.

Dostałam @, więc pewnie jutro będę zdychać, ale inna jakość zdychania po takim popołudniu i wieczorze. ;)

 

 

Purpurowy, Ogromnie się cieszę, że jesteś zadowolony z wizyty! :great:

 

cyklopka, Też próbowałam z tymi szypułkami, ale się poddałam... ;)

 

acherontia-styx, Oj a co Cię tak siekło Kochana? :( Zrób te badania i życzę Ci powrotu do formy, dobrze że wzięłaś wolne.

 

WolfMan, Udanego wypadu!

 

Mało dziś pisaliście, mam nadzieję, że też jakoś Wam ten dzień minął i w miarę humorki dopisują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, co dostałeś od głowologa na sen?

Ketrel. Kiedyś to brałem (raz wziąłem prawdę powiedziawszy, na następny dzień poszedłem siedzieć) ale ta jedna noc rewelacyjnie przespana była.

Po pierwszym wzięciu, to ścina z nóg. Potem bardzo różnie.

 

kosmostrada, pierwsza sprawa, najłatwiej idą kandyzowane, bo są elastyczne, że świeżych lepsze cienkie zdrewniałe niż grube zielone, bo te ostatnie się załamują. Druga sprawa to jak z balonami z gumy do żucia tylko odwrotnie, trzeba przytrzymać pętelkę między zębami i wessać ogonek. I teraz mam o czym pisać na Twitterze :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się raczej nie zastanawiam. Myślałem nad tym i więcej nie wymyślę raczej. To dobry materiał na bloga, którego nikt nie będzie czytał. :D

Amelinum , czy Ale Urwał ciekawsze.

 

Ja wprowadzam rewolucyjny projekt walki z kiepskiej jakości i odmóżdżającym kontentem na moich kontakt. Życzcie mi powodzenia, to ciężka walka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natla_Miness, ja ma razie wstrzymuję plan zostania znaną blogerką. Zbyt wiele rzeczy lubię robić, na wszystkie czasu/życia nie wystarczy.

 

Tęsknię nawet za grami, w które kiedyś grałam.

 

Karolina66, trochę zwalnia tempa ten najnowszy sezon i przestał mnie już interesować Jon Snow, straszna męczybuła się z niego zrobiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słucham nurtu Minneapolis Sound, założonego przez Princa. Dokładnie Andre Cymone i jego pierwszy album. Wszystko za pomocą Spotify.

 

I dobrze cyklopka, trzeba się starać o lajki i subskrypcje. Martwi mnie tylko to co jest na topie w YT. Wielu mówi że telewizja to szajs i szit a kiedy nadeszły czas demokracji, gdzie ludzie sami decydują co oglądać niewiele się zmieniło. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natla_Miness, będę pisać znowu recenzje, ale nie na własnego bloga, tylko stronkę kolegi.

 

Karolina66, u mnie ostatnio Cersei zaczyna plusować, o tempora, o mores :hide:

 

Wiecie jakie mam teraz marzenie? Żeby się móc starać o rękę księcia, triumfując nad innymi kandydatkami. Pokonać je wieloma talentami i głębokim oddaniem oddaniem w konkurencjach typu kto zje najwięcej czekolady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Princa szkoda. Ale za to po sobie zostawił trwałe dziedzictwo. Wydał tyle muzyki, że mi się nie mieściła na 3 płytach DVD. Nie lubię określenia geniusz, ale w jego przypadku jest to zasadne.

 

Ostatnio trochę straciłem gust muzyczny. Stępiło mi się ucho, chyba dlatego, że cały czas czegoś słucham, głównie jakąś kiepską muzykę z lat 80. Chciałem kiedyś o tym stronę założyć, bo od strony popkultury to dla mnie istotny okres. Wtedy powstały VHSy, kompakty CD, gry video, MTV, powszechne syntezatory, nowe materiały w technice. A w USA ludzie wierzyli, że można żyć jak w Dallas, albo Dynastii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×