Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Sigrun, ale będziesz musiała pokazać swoje Znalazłaś?

 

 

 

noł fakin łej.

 

Zapomniałam poszukać :hide:

Zakazuję zatem, nie ma szukania mej facjaty ;)

 

Carica Milica, Nihil ściemnia.

 

P.S. Sigrun, uprzedziłaś mnie. Trudno... Teraz możesz się zachwycać i prawić komplementy ;) Wprawdzie dzisiaj czuję się wyjątkowo, ale zawsze chętnie wysłucham miłe słowa wielbiącego mnie tłumu.

(Znów się staję królem Julianem?)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Sigrun, uprzedziłaś mnie. Trudno... Teraz możesz się zachwycać i prawić komplementy Wprawdzie dzisiaj czuję się wyjątkowo, ale zawsze chętnie wysłucham miłe słowa wielbiącego mnie tłumu.

(Znów się staję królem Julianem?)

 

lubie zaskakiwac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, nie mam Sigrun wśród znajomych.

Podobno nie korzystasz z Facebooka.

Mieć konto, a korzystać to różne sprawy.

 

Niemampomysłu, hahahaha!!!

wiedzialam, że to Ty :mrgreen:

Czyli kto?

 

Co do wulgarnych komentarzy, również uważam, że nie są na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..."wydawałaś się wrażliwą i ciepłą osobą"

wydawałam

Przepraszam. Też zauważyłem, że strzeliłem gafe a edytować już nie mogłem na "wydajesz się (...)"

 

W pewnym momencie odniosłem wrażenie, że jednak już nie chodzi Ci tylko o obronę siebie i ludzi z AS, tylko o to, że chcesz wyładować negatywne emocje i ze wszystkimi się pokłócić. Nie chce Cię urazić i szanuje Twoje zdanie.

 

Ps

Uśmiechnij się! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że Mody nie patrzą, wyjebywują do kosza jak leci, pozwolę sobie podbić:

 

WolfMan, Carica Milica, tym razem już nie do psychiatryka, a tej celi w Sukkuba-sadnesski Infernie :D

 

Nihil! Teraz będziesz skumlał pod bramami mej otchłani, a ja pomyślę o srogiej karze. :evil:

silence_sadness, Liczę, że sprezentujesz mi coś ponad ten klasyczny kocioł z wrzącym olejem :D Wiedz, że jestem spragniony wrażeń :D:twisted: Heh, co do szczegółów - pozostawiam je w gestii Twej wyobraźni :mrgreen:

 

Kochana on przeciez to złoooo wcielone 8)

Nieprawda, "złeeem wcielonym" sadnesska-Sukkub - jam tylko ten Sługa, owładnięty jej Czarem :mrgreen:

nie zwalaj wszystkiego na nią !!!

bo bedziesz musiał przepraszac!!!

Sukkub, jak to w końcu jest ? :P Bezczelnie kłamał, czy może jednak mówił prawdę ? ;) Heh, zdementuj lub potwierdź :D

 

 

 

P.S. Ok, przynaje się. "Niemampomysłu" to był mój "Wkręt" - hahahaha, daliście się nabrać :D Patrzcie, zaraz zacznę pisać do samego siebie, przekonując, jakobym jednak nie był tym Wkrętem xD Heh, jak trollować, to trollować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×