Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Ech ten zielony melon jest boski! :105: paraquaye, czyli brzoskwinki ufo? Uwielbiam!

 

Purpurowy, To udanej wizyty życzę, w tej koszulce to chyba masz mniejszego stresa? :D Czekam na relację. I gadaj tam jak na spowiedzi. ;)

 

Właśnie wróciłam, po burzy wylazło słoneczko i jakoś się zebrałam i tup tup do paczkomatu po pachnącą ( dosłownie) przesyłkę. Uwielbiam je otwierać i ten zapach od razu ( bo biorę takie próbki w formie nasączonych szmatek, ale dają czadu. :D ). Olejki jak zwykle boskie!

I taką to przyjemnością kończę ten marniutki dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, To udanej wizyty życzę, w tej koszulce to chyba masz mniejszego stresa? :D Czekam na relację. I gadaj tam jak na spowiedzi. ;)

 

Właśnie wróciłam, po burzy wylazło słoneczko i jakoś się zebrałam i tup tup do paczkomatu po pachnącą ( dosłownie) przesyłkę. Uwielbiam je otwierać i ten zapach od razu ( bo biorę takie próbki w formie nasączonych szmatek, ale dają czadu. :D ). Olejki jak zwykle boskie!

I taką to przyjemnością kończę ten marniutki dzień.

Dziękuję, już robię sobie listę co jutro powiem.

 

Ostatnio też się przerzuciłem na paczkomaty (koszulkę też dzisiaj odebrałem z paczkomatu) Jest o bardzo szybka forma przesyłania zakupionych przedmiotów, ale dużo tańsza niż formy kurierskie. I tak matula co najmniej 3 razy w tygodniu jeździ do sklepu pod którym, stoi paczkomat, więc nie ma też problemu że jedzie się tylko po odbiór paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja robiłam zwrot przez allegro, koleś twierdzi, że nie dostał, inpost twierdzi, że dostał, ogólnie inpost odpisuje raz na dwa tygodnie.

 

Dlaczego musi być noc, piątek, wakacje... nic nie można załatwić.

 

Wieczorami robi mi się smutno :(

 

[videoyoutube=jQHIB7AdVjQ][/videoyoutube]

 

Może kompozycja nie jest najmocniejsza, ale jaki on ma piękny głos :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×