Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dyżur w kościele, okazuje się, że to codzienna akcja.

 

Wysłałam rysunek na konkurs.

 

Poza tym wiele pola do manewru dzisiaj nie miałam. Aktualnie tryb "smutna księżniczka". Jakoś mi się nie chce wierzyć, że wszystko ogarnę, bo wszystko się wlecze na raz, a nie da się po jednej rzeczy za cholerę. Więc już tak będę tkwić i gnić.

 

Napisałabym do jakiegoś księcia, ale raz, że późno, a dwa, nie mam jeszcze gotowych dobrych pretekstów. Przecież nie napiszę, że smutna księżniczka się nudzi i trzeba się nią zająć :oops::bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć cyklopko. U mnie masz duży plus bo ładnie piszesz na spamowej. Nie jakieś "witam" tylko konkretna wypowiedź.

 

Ale mnie wkurzają te filmiki. :silence:

 

Może sobie zarwę nockę dzisiaj, tak w imię walki z fizycznością. Witaj ascetyzmie. Orientuje się ktoś, gdzie można włosiennicę kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się niczym zły belfer poczułem ;) Kontrola zeszytów.

W ramach utrzymywania równowagi kosmicznej mogę sie jutro podzielić infromacją jak było na terapii :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ranne ptaszki :mrgreen:

 

Wstawać, bo słoneczko ładnie świeci. Miłego dnia Wam życzę, bez zbędnych emocji, zawrotów głowy i stresorów. :D

Moc jest z Nami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ;)

Czasem musimy również walczyć ze swoimi słabościami,tak że troszkę można dopasować ten utwór ;)

[videoyoutube=jbjbfUlX2Vc&list=RDjbjbfUlX2Vc][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęło padać, a miałem rowerem na terapię pojechać, a potem trochę się tu i tam pokręcić. Całkiem duże krople lecą z nieba. Chyba dzisiaj się modelami zajmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×