Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Kochani :D

 

Mam za sobą noc nieprzespaną i dlatego nie za fajnie się czuję, ale nie poddaje się :D

 

kosmostrada, bardzo cieszę się z Twojego poniedziałkowego terminu wizyty :yeah: , bo porządek z tym czas zacząć :!:

 

mirunia, bardzo ładna sukienka :great: , ciekawy wzór i kolory, dobra na każdą okazję - takie ciuszki lubię :!:

 

rolosz, Carica Milica, :D Od kilku dni planuję muffinki miodowe upiec /to tak a propos domowych słodkości/, ale chęci do działania brak ;)

 

Carica Milica, już jesteś na miejscu :?:

 

Tak bardzo marzy mi się taki normalny, spokojny spacer, ale ta pogoda odstrasza mnie. Nawet ok.22 duszno. Zasmucę niektóre, ciepłolubne osoby - niedługo nadejdzie ochłodzenie do ok.20 i kilku stopni C :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, jak Twoje sprawy zdrowotne, jest poprawa? Kiedy wybierasz się do specjalisty? Te problemy są mi dobrze znane, ponieważ Mąż miał operację w związku z tą przypadlością ;)

Badania dzisiaj porobiłem, a do specjalisty wybieram się... no właśnie, termin za dwa miesiące dopiero... chyba pozostała mi (tak jak w każdym aspekcie życia) Warszawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, ja też gonię w górę przy podobnym wzroście. Ciężko w tę stronę.

 

Purpurowy, hej :)

 

mirunia, świetna kiecka :great:

 

kosmostrada, dziś kupiłem w Biedronce płatki i bakalie w promocji. Okazało się, że kasa nabiła normalną cenę - zorientowałem się dopiero w domu, że to nie jest cena z gazetki :bezradny: Okazało się, że serwer był popsuty. Nie tylko mnie tak zrobili, bo dużo ludzi poszło z reklamacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, witaj :D Nie zazdroszczę nocnej pracy, bo choć ja słabo sypiam, trudno byłoby mi zebrać się do konkretnej pracy...

ale przecież Ty jesteś młodym człowiekiem,a ja, no cóż, babcia ;)

Czy nocki masz przez cały tydzień, czy sporadycznie?

 

Purpurowy, chcesz prywatnie, czy na NFZ?

 

 

mirunia, nasz gust w dużej mierze zależy od naszych charakterów...

Elegancja tkwi w prostocie właśnie. Klasyka zawsze i wszędzie odnajdzie się :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Ja też lubię taki styl prosty, moja przyjaciółka mówi - wyglądasz jak Francuzka. :D Ale zaszaleć ze wzorem czasami też fajnie, zwłaszcza latem ja np. dziś paraduję w takich letnich "piżamowych" spodniach - białe w czarne palmy... :mrgreen: A jedną sukienkę letnią mam w egzotyczny wzór z jakimiś dziwnymi zwierzakami, w stylu inkaskich klimatów.

Melon koniecznie - teraz są najlepsze.

No, sama bym wskoczyła do basenu, ale cóż, nie dorobiłam się... :D Zostaje stary dobry prysznic.

 

rolosz, O żesz, a to oszukiści! Mówisz, że jest promo na płatki i bakalie, nawet nie patrzyłam, bo wpadłam tylko po tego melona i masło.

 

na_leśnik, Trzymaj się !

 

Purpurowy, Brawo, że badania zrobione! No widzisz jak to jest z tymi lekarzami, ja idę prywatnie... :bezradny:

 

misty-eyed, Dla mnie 20 stopni brzmi cudnie! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, nocki mamy tylko od wielkiego dzwonu. Facet u którego pracujemy ma teraz mały przestój z zamówieniami i nie ma dla nas pracy tam, gdzie normalnie pracuję. Żebyśmy sobie trochę godzin jeszcze nabili, wysyła nas do swojej drugiej firmy, gdzie roboty jest sporo. Praca jest nieporównywalnie cięższa (wczoraj przez 9 godzin przerzuciłem ręcznie prawie 50 ton jajek z palet do maszyny sortującej), ale dzięki temu przynajmniej spać się nie chce. No i siłka za darmo :mrgreen: .

 

kosmostrada, mirunia, dziękówa :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów (milion punktów wymienne na bilet w jedną stronę do Albanii) u kogo się przekłuwa i wsadza kolczyki? Prawdę powiedziawszy to nigdy się nie interesowałem gdzie to się robi, bo zawsze mi kuzynki przekłuwały, ale teraz wybyły na amen i nie wiem gdzie z tym iść. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, albo u kosmetyczki (zwłaszcza takie zwykłe w uszach) albo w studiu piercingu, zwykle są tam gdzie tatuaże robią.

Dzięki.

Tego się obawiałem. Takiego studia u mnie nie ma, ani piercingu, ani tatuażu (dziaram się u Janusza w piwnicy) to abo zapytam u kosmetyczki, albo tradycyjnie, tak jak w każdej sferze życia, pozostanie mi Warszawa... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×