Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja po rozstaniu z kobietą


tekowski123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem pierwszy raz na tym forum , i chce się z kimś podzielić moją krótką historią może mi będzie lepiej może nie, zobaczymy.

 

Znaliśmy się 9 lat , od 1.2 roku byliśmy razem , ona kochała mnie na zabój ja też , lecz niestety dużo moich czułości do jej osoby ukrywałem i tłumiłem taki już jestem , po jakimś czasie zauważałem że jej uczucie gaśnie do mnie, lecz ja się starałem i robiłem wszystko żeby była szczęśliwa , niestety w czasie gdy ja siedziałem w domu a ona jeździła z koleżankami po imprezach , miałem dziwne ataki paniki , zaczynało się od przyśpieszonego pulsu potem na duszeniu się pod wpływem nerwów , w pewnych momentach myślałem że już jest po mnie bo nie umiałem normalnie oddychać , robiłem badania wszystkie jakie mogłem , jestem zdrowy , problem polega w mojej głowie, pod wpływem stresów , nerwów zaczyna mi odbijać , byłem u psychiatry , przepisał mi alpragen i to tyle z jego strony... lecz teraz już jest gorzej ponieważ zerwała ze mną bo poznała nowego faceta, nie potrafię poradzić sobie z tym że ona ma kogoś innego , a ja już jestem do niej przeżytkiem .

 

Ktoś jakieś rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww

 

No tak łatwo się mówi , ja mam dopiero 24 lata a już takie problemy, nawet będąc w związku z moją pierwszą kobietą 3.5 lata nie miałem po niej takich problemów . ale teraz to jest jakaś masakra z moim organizmem , nie jem, nie śpię , zrobiłem się anty-społeczny , olewam każdego kolegi nie chce do ludzi wyjść nie mówię już o pracy bo specjalnie mam urlop. żeby się ogarnąć ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×