Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

...czekam aż ludzie którzy prowokowali mnie do kłotni przeproszą mnie.
To ja Cię przepraszam za wszystkich w imieniu wszystkich wystarczy?I uspokoisz się w koncu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, to usuń swój profil z forum. Po co tutaj nadal siedzisz?

...bo wypowiadam się w imieniu wszystkich AS i tych ludzi którzy nie tolerują chamstwa ale boją się z nim walczyć

 

Aha, czyli masz misję do spełnienia :lol:. Wakacyjna nuda potrafi dać w kość :twisted:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochana on przeciez to złoooo wcielone 8)

Nieprawda, "złeeem wcielonym" sadnesska-Sukkub - jam tylko ten Sługa, owładnięty jej Czarem :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, a co przywódca rewolucjonistów będzie sobie żałował ;) "Wraz z postępem wprowadzania Rewolucji, walka klasowa zaostrza się" :D

 

ok... to ja sie przylaczam i poprosze o jakis fajny apartament 8)

Możemy Cię zatrudnić w charakterze szpiega - będziesz wzorować się na legendarnej Mata Hari :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, a co przywódca rewolucjonistów będzie sobie żałował ;) "Wraz z postępem wprowadzania Rewolucji, walka klasowa zaostrza się" :D

 

ok... to ja sie przylaczam i poprosze o jakis fajny apartament 8)

Możemy Cię zatrudnić w charakterze szpiega - będziesz wzorować się na legendarnej Matahari xD

 

jej tragiczna historia...ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, "bachor" wg Słownika języka polskiego oznacza "niegrzeczne, denerwujące dziecko" i to właśnie miałem na myśli - co tu ma do tego Twoja rodzina? której nie mam zresztą ochoty poznawać?

Bachor oznacza tyle iż matka spała z kimś innym niż z tatą. To słowo ma wiele znaczen i nie zyczę sobie aby ktoś tak mnie nazywał i obrażał mnie i moją rodzinę

 

pomyliłaś pojecia... z bękartem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WolfMan już zapomniałeś, jak Twój "podszyw", Wolfx, słał użytkownikom te gejowskie anonse z zapytaniem o rimming ? :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×