Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, Super butki! Widziałam je w realu na jakiejś dziewuszce, bardzo fajnie wyglądają!

 

Hoya bella - te białe kozaczki królowej - miszczostwo, że to wynalazłaś. :D

 

A tak w ogóle witam niewitanych!

 

Boszsz jak dobrze że wylazłam z nory, miałam parę chwil luzu od jak mówił roloszek potu i lęków. Buty przyjaciółka zakupiła przy moim profesjonalnym doradztwie ;) , ja się w Sephorze zapoznałam z kolejnym zapachem, zjadłyśmy frytki w food trucku ( przynajmniej coś zjadłam bo nic nie wchodzi dzisiaj :roll: ), pogadałam.

A co do ubrań - znów musiałam na wyjście się przebrać, no bo jednak inna temperatura w sklepach, tak że dziś znów trzy razy zmieniałam stylówkę. :angel:

Tak sobie myślę, że nie do końca najgenialnieszym pomysłem jest chodzenie w kusej spódniczce w ciągu dnia ( wg zasady - odkrywam jak najwięcej co by słońce złapało jak największą powierzchnię :P ), bo co ja paczę - zaczynam mieć opaloną nogę do pół uda... :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to Davida Lyncha? Jak żywego? :o Ja nawet papieża Franciszka nie widziałam, a mi dwie ulice od domu jechał...

Przyjechał kiedyś na Camera Image (chyba w 2012 to było) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a czemu akurat dawidem ?:P

 

Purpurowy, Pidżama party :yeah:

Bo akurat rozmawialiśmy o Davidzie Lynchu, a Davidem Bowie też bywam, tak że no, wybór oczywisty.

 

Purpurowy, Pidżama party :yeah:

A jak ktoś nie używa pidżamy, tylko śpi na waleta? :zonk:

Z kim ty śpisz na waleta i to bez piżamy? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×