Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Niemampomysłu, słoneczko mój post nie był kierowany do Ciebie prawda?więc proszę grzecznie weż głeboki oddech i wyjdż na spacer na przykład?Czytałam wszystkie Twoje posty i pozostawiam to bez komentarza bo serio niemampomysłu na to co wypisujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jestem osobą aseksualną i wiem o tym od prawie trzech lat. Dodałam tutaj zdjęcie aby udowodnić że nie jestem trollem po czym odczytałam komentarz od jednego z użytkowników że "ruchałby". Miałam to niby odebrać jako żart ale żart to dla mnie nie był. Upokorzono mnie w ten sposób i poczułam się wyśmiana. Wyśmiano po prostu mój problem.

 

wzruszyła mnie Twoja historia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu,

 

ale ze o co Tobie kaman?

 

przeciez napisalam ze się wzruszyłam

...ja już wiem o co mi "kaman".

nie ma takiej opcji aby człowiek zmienił się po jednym dniu.

 

kurfa...tak źle i tak nie dobrze.

 

Ja juz niemampomysłu jak Ci dogodzic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, rób dziś za mego Consigliere - heh, przekazuję Ci wszelkie pełnomocnictwa :D Ja tymczasem wykurwiam upolować coś na kolację ;)

 

Peace and Love - bracia i siostry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Nie po tym jak kazałaś się całować po dupie (...)

 

Sigrun, świntucho Ty :P

 

od razu świntucho :lol:

Wez mnie nie obrazaj !!! :lol: bo się w sobie zamknę!!

 

bo pisałam o tym już wcześniej w innym wątku i jeżeli chciał żartować ze mną jak z koleżanką to mógł mnie lepiej poznać.

 

Nihil mial Cie lepiej poznać, żeby skomentować Twoje zdjecie...wez nie wydziwiaj:)

 

"ruchałbym"

 

No bo Nihil zawsze mówi co mysli :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech żartuje sobie w ten sposób z koleżankami które zna i które to tolerują. Ja takiego zachowania nie toleruje i nie lubię bo to jest po prostu chamskie. Szczególnie dla kogoś AS

 

ale on nie żartował !!! 8)

Nie bawi mnie to a Twoje prowokację są męczące.

 

ja nikogo nie prowokuje )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, nikogo nie można traktować przedmiotowo, czy jest aseksualny czy seksualny, jaką ma orientację czy jak się prowadzi.

 

Kiedyś napisałam koledze, że miałam w jego mieście kuzyna.

Odpisał "he he he, mówisz, miałaś, a przecież trenujesz sztuki walki..."

Wyjaśniłam, że mój kuzyn nie żyje, ale nie zabiłam go stosując techniki z kursu samoobrony.

On się bronił, że gdyby wiedział, że kuzyn umarł, a nie wyjechał z miasta, to by tak nie powiedział.

A przecież ten tekst był debilny tak czy siak i też próba wyśmiania "trenujesz sztuki walki, to pewnie jesteś niebezpieczna". :roll:

 

Po prostu nie należy pieprzyć bez sensu do ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×