Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :D

 

Rezonans przeżyłam, ale nie życzę wrażliwcom i tym, którzy cierpią na klaustrofobię :hide::hide:

 

Kochani, wydaje mi się, że dzisiaj imieniny naszej miruni, .... dlatego Miruniu przesyłam Ci bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, dzisiaj tylko obserwowałam wchodzących wzrokiem psa Pluto, ale może jutro się poprawię i sama zaproponuję, że opowiem im historię tego obrazu i w ogóle.

 

7 lat studiów i dalej nie wiem jak jest po angielsku "Szczęść Boże!".

 

Wydrukowałam wniosek i zaadresowałam list do Ministerstwa Prawdy :papa:

 

Na dzisiaj zostało mi rysowanie, bo obiecałam fan art znanemu aktorowi :oops::angel::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy to mozliwe, żebym miała uczulenie na wodę. skoro po kontakcie z wodą mam rumień i czerwoność.

Nie, że dziś, tylko w ogóle.

Nie mogę się na niczym skupić, tylko oglądam swoje policzki i zdjęcia w necie i rozkminiam które stadium trądzika różowatego to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, Dzięki. :smile: Nie, na całe szczęście jest ok, jestem muśnięta słońcem. A okłady z jogurtu przechodziłam, a jakże... ;) Nawet w Austrii udało mi się tak spalić, że nie miałam jak spać i miałam gorączkę... :hide:

 

misty-eyed, Brawo Ty! ( no ja mam klaustrofobię i nie było fajnie na rezonansie...) Jak zniosłaś kontrast? Kiedy wyniki?

 

mirunia, Ej, Czyżbyś się nie przyznała do imienin? :nono: To wszystkiego najlepszego Kochana!!!

 

HoyaBella, Moja dobra koleżanka bardzo ładnie podleczyła trądzik różowaty, da się to zrobić. A ma go od zaburzeń hormonalnych.

 

cyklopka, To miłego rysowania, ja też zaraz rozkładam farbki ( jak ogarnę stół w kuchni, bo w moim lenistwie dzisiejszym nawet nie chciało mi się tego zrobić od rana... :roll: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ładny awatar. <3

Idziemy z kolegami do kina, już lubię tę postać. Zrobię kolegom obciach ubogim cosplayem, posmyram sobie kucyki kredą do włosów z Biedronki :mrgreen: Młot oburęczny będę akurat mieć po skuwaniu kafelków :lol:

 

HoyaBella, nie wiem jaka to reguła, ale im większy stres związany z nauką, tym silniejsza zmiana tematu na choroby, tak? :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dobrze, że nie tak mocno :smile:

 

Carica Milica, cześć :smile:

 

HoyaBella, kolega kiedyś dostał takie coś do zamocowania do słuchawki prysznicowej i tabletki, które tam miał wkładać, żeby rozpuszczały się podczas mycia. Zresztą, najlepiej pójść do dermatologa.

 

mirunia, wszystkiego najlepszego :D

 

cyklopka, pochwalisz się rysunkiem? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, wynik za tydzień, a kontrast nie był straszny, bo to nie jodowy, a tzw. gadolinowy. Po podaniu miałam uczucie gorąca w głowie i tak dziwnie się poczułam. Miałam moment zwątpienia, chciałam przerwać badanie, jakoś jednak dałam radę. Ważne, że za mną...

 

Lusesita Dolores, w Jedynce też leci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim

 

misty-eyed, mirunia, wszystkiego najlepszego, samych pogodnych dni

 

Ḍryāgan, mi też niedobrze od wczoraj. I nie mam apetytu. Wkręcam sobie dziś wrzody.

 

I w ogóle mam kryzys. Jakoś już nie chce mi się starać, bo to wszystko zmierza donikąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, Oj no tak, przecież Ty też masz imieniny... O rany, ale się imprezowo zrobiło. :D Kochana uścisków sto!

Już za Tobą ten stres badaniowy, teraz tylko czekamy na wynik. Ten tydzień jakoś zleci.

 

Ḍryāgan, Nie daj się! Dużo pij, a może przed snem coś uda się zjeść. Jak mam taki jadłowstręt, to korzystam z każdej ciut choć lepszej chwili, żeby w siebie coś wcisnąć, z rozsądku na granicy rzygu, nie ma chyba innego wyjścia.

 

rolosz, Wielkie masz ode mnie tulasy... Przechodzimy to ciągle - te złe dni wracają, duszą, odbierają nadzieję. Nie daj się im zgnieść, pamiętaj, że jesteś naszym rycerzem, a rycerze walczą do końca. :smile:

 

mirunia, Sama w domku jestem, to też w gaciach latam... :yeah::D

 

Usiadłam przed pustą kartką i zero weny... :why: Jakoś trzeba będzie to przełamać...

Poszłam z psem, żeby odetchnąć lżejszym powietrzem ( w chałupie duchota). Dziś trzeci raz całkowicie zmieniłam swój outfit, jak mnie jakiś sąsiad od świtu przyuważył, to sobie pewnie myśli - no babie już na mózg się rzuciło, ciągle się przebiera... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dzięki za tulasy, ale już mnie nie stać na rycerskość :-|

 

To wszystko zaczęło się właśnie latem.. Ta cała depresja. Latem - to nielogiczne i bez sensu, ale takie były moje początki. Pamiętam, jak budziłem się w te ciepłe, słoneczne, letnie poranki i ogarniały mnie smutek i poczucie samotności, które, patrząc zupełnie obiektywnie, nie miały racji bytu.. I co? Dziewięć lat później i ciągle to samo :-|

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :D

 

Serdecznie baaardzo dziękuję za życzenia :D

 

rolosz, chyba pora roku jednak nie ma znaczenia, u mnie też wszystko zaczęło się latem, bardzo, bardzo dawno temu :( Mija trochę, po czym, przy sprzyjających okolicznościach, powraca. Uwierzyłam już, że to po prostu cecha charakteru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, pijesz te piwa, które ostatnio kupiłeś? :P
nie, nie piję dzisiaj, bo mi niedobrze.

Niedobrze Tobie, bo się dzisiaj nie napiłeś jeszcze :P Ach, dobre rady ''wujów'' i ''ciotek'' z forum, jak zwykle pomocne....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×