Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem przed chwilą ciekawą rzecz.

Mianowicie, że konkursy organizowane przez kino, w których można wygrać bilet na film, to zwykły chwyt marketingowy, bo i tak do tego wygranego biletu trzeba będzie dokupić drugi, bo przecież "nikt normalny nie chodzi do kina sam."

Dobrze wiedzieć że o mojej nienormalności decyduje to, że nie mam z kim iść do kina i muszę chodzić sam. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko skorzystam, bo nie wiem, czy to się powtórzy - otworzyć Spamową przed szóstą rano... :great:

 

Dzień dobry wtorkowo!!!

 

Od piątej jestem na nogach, bo chłopaki wyjeżdżali, no i chcąc nie chcąc mnie obudzili. Może bym jeszcze pospała, ale komarzydło podłe mi nad uchem bzyczało, no i po spaniu... :bezradny:

Jesteśmy sobie z psem sami na włościach przez parę dni. Mam dyskomfort... :roll:

 

Życzę Wam miłego dnia!!!

 

 

Misty-eyed - - Trzymam dziś mocno kciukasy za Ciebie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, skad decyzja o zmianie fryzury? Ja też zapuszczam.

Miałem kilka miesięcy temu fajnego irokeza, którego niestety w przypływie impulsu ściąłem (czego już kilka minut po tym wydarzeniu żałowałem) ale znalazłem swoje zdjęcia z nim i stwierdziłem że całkiem fajnie to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WolfMan, Ḍryāgan, Nie ja jedna dziś widzę za skowronka robiłam... ;)

 

Carica Milica, To jesteś rudaskiem maksymalnym? :smile:

 

Purpurowy, Póki włos jest, to trzeba go prezentować! :great:

 

takie tam, Ale że tylko przez noc coś Ci skisło? :shock:

 

mirunia - halo, gdzie jesteś?

 

 

Ale jestem umęczona gorącem... A u mnie jednak czasami coś tam zawieje.

Byłam na spacerze i herbatkowaniu z przyjaciółką i pożeraniu super fit, zdrowego i w ogóle jakieś cuda wianki ciasta. Potem rundka z psem i teraz już padłam... Nie mam siły na nic i bolą mnie nogi i głowa z tej ciepłości.

Mam zupkę, ale na samą myśl o jedzeniu czegoś ciepłego, aż mi słabo, chyba będzie po włosku obiad na wieczór.

Teraz poleżakuję i zobaczę, co mi się zachce robić.

 

Ktoś ma dziś power, czy jesteście powaleni upałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, pokemon mówisz, uważaj bo Cię ktoś upoluje... :D

 

mirunia, :papa: Też mam warzywną pyszną, z lanymi kluseczkami,właśnie zjadłam ( głód mnie dopadł).

No coś muszę wymyślać w tym byciu samej. To nawet nie chodzi o bycie samą, tylko czuję się trochę jak jakiś gorszy sort, bo mam problem z podróżowaniem i zostaję w chałupie... :why:

No to dzionek masz udany, z humorkiem, odpoczywasz pełną parą. :smile:

Nie wiem, jak Wy tam wyrabiacie w centrum i na południu bez tego wiaterku... :hide: Tylko siedzieć w klimie, lub w kościele jak Cyklopka.

 

tosia_j, Co to jest dziwne zachowanie?

 

Zmogło mnie, ból głowy okrutny i zasnęłam. Wstaję a tu zmiany - okazuje się, że się opaliłam, co u mnie z czasem dopiero się okazuje, bardzo niebezpieczne, przypłacone parę razy niezłą masakrą ( ale super, produkcja zapasów witaminy D na zimę w toku :great: ). No i nie ma słońca, nie ma blue sky... :shock: No i jak tu się dobrze czuć, no jak. :time: Zobaczymy, czy chluśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mocno się opaliłaś? Mam nadzieję, że nie jesteś spalona (polecam zsiałe mleko na okłady, nie tylko ulga, ale i dokarmia skórę ;) ). A co do reszty - zawsze służe plotami itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×