Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiałam zdjęcie ale tylko takie. Nie zrozumiecie mnie. Jestem ohydna i nienawidzę swojej twarzy i swojego wyglądu. Nie jestem w stanie pokazać normalnego zdjęcia bez poprawek

 

To raczej kwestia zaniżonej samooceny.

 

BTW, jeżeli w realu też tak reagujesz na odmienne zdanie innych osób, to wiele tłumaczy skąd u Ciebie problemy w kontaktach międzyludzkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8, wklej zdjęcie, to Ci napiszę. :pirate:

Jak byś faktycznie napisała

ruchalabym

to w zaistniałych okolicznościach, byłby to komentarz wymuszony, a więc nie ważny :pirate:

 

Niemampomysłu, powiem w punktach

1. Jesteś ładna.

2. Nie jesteś brzydka i można to w łatwy sposób udowodnić.

3. Bez kombinowania z kontrastem byłoby o wiele ładniej.

4. Dając taką fotę trzeba się liczyć z komentarzami "ruchałbym", takie prawa internetu.

5. Nikt nie miał na celu Cie obrażać, poniżać, upokarzać.

6. Dziesiąty punkt będzie nieprzyjemny.

7. Jak się zastawiasz w jaki sposób udowodnić, że jesteś ładna, to trzeba zrobić test (uliczny albo internetowy) na wybranej grupie ludzi i niech oceniają.

8. Załapała byś się do przedziału 7 i 8 może nawet 9, nawet jeśli było by to 7, to nadal bardzo wysoko.

9. Komentarze "ruchałbym" , uzasadnione, popieram, co do dużo mówić, ruc.... :pirate:

10. Jest dokładnie tak jak napisałem w Twoim temacie nie-potrafi-rozmawia-t59286.html#p2275664 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, wierzę Ci, że uważasz, że jesteś brzydka. Tylko widzisz, znowu jest to samo, co w temacie "Powiedz prawdę..." - brak Ci dystansu do siebie. I nie mówię tu o tekście "ruchałbym", tylko o tym, że wszystko odbierasz jako atak. Mogłaś się poczuć urażona tekstem Nihila, mogłaś mu zwrócić uwagę - ok. Wiesz dlaczego ludzie Ci tu mówią, że jesteś ładna? Nie dlatego, że mają ubaw, tylko trudno jest przeciętnemu człowiekowi uwierzyć, że ktoś może się tak jak Ty upierać, że jest brzydki. Ja Cię nie uważam za trolla, bo jeszcze parę lat temu sama myślałam, że jak ktoś mi mówi, że ładnie wyglądam, jestem mądra, fajna itd., to to nie jest prawda, bo inni tak nie uważają.

 

Wrzuciłaś fotę, żeby udowodnić, że nie jesteś trollem. Ale jak wrzucasz tu zdjęcie, to musisz się liczyć z tym, że ktoś to skomentuje tak, że Cię to jakoś zaboli. Masz mega zaniżoną samoocenę, nawet ja takiej nie mam, a sama bym tu foty nie wrzuciła z wielu powodów. Też by mi się tekst "ruchałbym" nie spodobał (co innego, że mała szansa, że by padł :P ), ale bym to olała, bo tak to jest w internetach. Po prostu na przyszłość nie wrzucaj swoich zdjęć, jak nie chcesz, żeby ludzie pisali o Twoim wyglądzie.

 

Najlepiej w ogóle wszyscy zakończcie dyskutowanie na temat tego zdjęcia, bo nic dobrego dla nikogo z tego nie wynika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nikt nie uważa, że kłamiesz. Ja tak nie uważam i nie próbuję z Ciebie zrobić kłamcy. Wierzę Ci, że czujesz się tak jak piszesz. Wierzę Ci, że masz te wszystkie problemy, o których pisałaś. Nie uważam, że kłamiesz. Po prostu nabierz dystansu, do tego co ludzie tu piszą, nie odbieraj wszystkiego jako atak. Już była o tym mowa. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu na lepsze, to musisz się tego nauczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×