Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

A to co pisał shadow_no - jest ptaszek przy CSS?

 

Wszystkie te opcje z css sprawdziłam i nic.

 

No i chyba najważniejsze pytanie - dzieje się tak tylko z naszą stroną czy z każdą inną, np. http://www.o2.pl?

 

O2 chodzi dobrze. Tylko z tą stroną mam ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie było mnie tu 3 lata,trzy piękne lata życia bez choroby....

Zajżałam chciałam odnaleść moje stare posty z opisem mojej nerwicy,chciałam po tylu latach napisać pod tym krotkie podsumowanie dodać innym otuchy ,pokazać że jednak można........niestety nie mogę odnaleść moich postów pewnie po takim czasie zostały skasowane.Jeżeli byłaby taka możliwość żeby je odzyskać bardzo bym była wdzięczna.Proszę o odpowiedz

MONA240

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zanim napiszesz - zapoznaj sie z podobnymi tytulem tematami".

 

Funkcja została wprowadzona testowo, wpisujcie w tym temacie wszystkie uwagi odnośnie jej funkcjonowania - w szczególności słowa, które powinny zostać wykluczone z porównywania (zostają też wykluczone z wyszukiwarki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:) przebywałam na czatach tematycznych, ale tu nie potrafie i nie umiem wejśc..przykro mi iż musicie sie powtarzać, ale bez waszej pomocy nie będe miała możliwości przebywac w waszym towarzystwie i czatowac razem z Wami, oprócz forum:)..jesli ktoś z Was jest cierpliwy to prosze o wytłumaczenie mi:)..Jestem laikiem w tych sprawach..Pojawia mi sie napis PJIRC IRC, nawet nie wiem co on oznacza..dziękuje za pomoc..Pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mnie wywaliło ponownie;D a mój nick "jest już w użyciu" nawet dwa,bo mam rozdwojenie jaźni. ale moja wina,trzeba wreszcie zmienić kabel od netu...przepraszam rozmówców za nagłe wycofanie się z rozmowy o lekach i alkoholu;P

 

[Dodane po edycji:]

 

nie no,przyznaję...oficjalnie mianuję się Najgorszą Użytkowniczką Czata..co chwilę znikam, wracam, mnożę się dodając kłopotów administratorom.. znikam i próbuję dostać się ponownie nie chcąc uwierzyć,że mój nick jest zajęty;P a co najgorsze,opuszczam rozmówców:( wszystko przez to,że nie chce mi się ruszyć tyłka w celu naprawy głupiego kabelka. to prawda,że lubię sobie komplikować życie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×