Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, Wiesz żeby Nihila polubić trzeba dobrze poznać jego konnstrukt osobowy ;)

A chad owcy wiadomo, odjechani ludzie, każdy inny i niepowtarzalny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, Odbij trochę, dodałaś zdjęcie całkiem ładne, później usunęłaś.Nihila troszkę poniosło ale na pewno nie miał złych intencji. Trochę dystansu do Siebie i ludzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, absolutnie nie chciałem Cię tym w jakimkolwiek stopniu urazić - jeżeli tak się poczułaś, najmocniej przepraszam i pokornie proszę o wybaczenie ;) Wiesz, założenie było takie, że "statystyczna" laska mimo wszystko odbierze moje słowa jako ten komplement - widocznie błędne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, Nie mam potrzeby słuchać muzyki o chamach,wystarczające ilości chamów otaczają mnie na co dzień w życiu.

Dałaś zdjęcię powtarzam całkiem ładne,pózniej usunełaś ;)

Mamy sie w tym dziale teraz przez 1000 stron biczować :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bawi mnie. Nie jestem tutaj bez powodu. Nie lubię jak ktoś się ze mnie wyśmiewa. Wiecznie jestem przez kogoś upokarzana i wyśmiewana.

Niemampomysłu, My tutaj tez nie jesteśmy dla rozrywki,tylko mamy swoje problemy, doły górki i inne moce nadprzyrodzone,ale po każdym upadku podnosimy do góry głowę i idziemy dalej.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, może ta ofiara coś zmieni ? :D

 

Niemampomysłu, niech Ci będzie, za karę udam się na tą 3 dniową BANICJĘ :D - w międzyczasie przemyślę swoje jakże naganne zachowanie itd. ;)

 

BEZ ODBIORU (do 28.07.2016, godz. 15:37) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, Widzę ,że jednak Ty to masz najgorzej na świecie.........

I chciałbym przypomnieć że jest to dział ,,Komentarze do zdjęć w Ludzie z forum,,

Są ,,Watek do wykrzyczenia się ,, itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie krzyczę tutaj. Nie dodałam nigdzie wykrzyknika. Irytuje mnie takie zachowanie i totalny brak manier.

Aż przykro czytać, jak sama odpierasz ataki (mające formę usprawiedliwiania Nihila) innych. Tłumaczenie chamstwa i znieczulicy chad'em to duże przegięcie. Nie jeden z chadowców po górce skomle o odrobinę wsparacia, kiedy go przyciskają myśli samobójcze. Tak łatwo zapomnieć o empatii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×