Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani dzien dobry :********

Ja mimo zlego samopoczucia wybralam sie na veganskie lody oraz na Targu na placu Zydowskim kupilam sobie fajne kolczyki. Dorobilam jeszcze zakupow ale tym razem takich rzeczy do chlebka i na sniadania i kolacje . Mialam jechac do carfa niestety byla masa pielgrzymow tam bo szli z pobliskiego Centrum JP.

Wiec kupilam sobie wszystko w Lidlu:)

Teraz slucham muzy i odpoczywam , upal nieziemski.

13697200_1055571481187019_3952530919456336631_n.jpg?oh=0aa56369693f50157fe929b0c8f8237e&oe=582C53B7&__gda__=1479537284_e0e44d5fc71b370887c586e9946ad047

 

kosmostrada, super ze dzionek masz fajny , zawsze to cos sie dzieje . Ma czlowiek poczucie jakiegos tam spelnienia.

 

Sigrun, moja koelzanka wlasnie wziela pare dni temu malego kociaka , sliczny ma niebieskie oczy :105:

 

Noga mnie w nocy rwala i teraz tez rwie:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cudowne uczucie, kiedy schodzę na dół po schodach i poczuciem że robię coś złego. ;)

Torturujesz kogoś w piwnicy? :P

Nie, po prostu wczoraj w nocy czułem się tak, jak kiedyś, kiedy po pijaku szłem do toalety.

Zastanawiałem się skąd takie uczucie. A po prostu wtedy bałem się że ktoś wyskoczy i będzie przypał,a tej nocy miałem gości w domu i stad uczucie że zaraz kogoś obudzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, wstałam z drzemki i myślę sobie - sprawdzę, czy Mirunia się odezwała...

Jest jak jest, ale jeśli jest choć ciut siły, trza sobie dostarczać atrakcji. No i masz spacerek zaliczony i chwała rodzince za to, że Cię wyciągnęli! :great: A wiesz, że jutro nie musisz wstawać skoro świt? :yeah: Jak byś się nie czuła, to dobra wiadomość - będzie słabo - pochillujesz w domku, jak będziesz miała ochotę nawet w szlafroku, będzie forma - ruszysz w świat... :smile:

 

Purpurowy, Trzymamy Cię za słowo, że lekarz jutro będzie.

 

Jednak powaliła mnie pogoda, musiałam się położyć. :bezradny: Teraz staram się jakoś postawić do pionu. Dlaczego po drzemce jestem taka nie do życia i nawet bardziej zamulona niż przed? :time: Jakbym dzień zaczynała od nowa. :shock:

Zrobiłam sałatkę i idę na obiadek z grilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :D

 

Witam wszystkich obecnych. U mnie upalnie, duszno, ciężko. Ma być tak dość długo.

Taka pogoda w mieście źle wpływa na samopoczucie. Nie ma czym oddychać, nerwowość opanowuje umysł.

Jestem zmęczona, choć niewiele dzisiaj zrobiłam. Po wczorajszym wyjściu, dzisiaj nie było mowy o przyjemnym spacerze. Mam nadzieję, że nadrobię jesienią ;)

 

Oglądam filmy w necie, trochę poczytałam, ale mam problem ze skupieniem. Muzyka relaksacyjna w tle i dzień mija...

Pozdrawiam serdecznie!!!

 

Sigrun, szkoda, że to miejsce w Szczecinie nie jest koło Ciebie, chodziło mi tylko o sprawdzenie, czy ta firma istnieje...trudno, może jakimś cudem uda mi się to ustalić w inny sposób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×