Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, wykurwiam spać, bo już nie kontakuję - heh, zgubiłem się jakichś x stron wcześniej :D Trzeba ten maraton niespania w końcu odespać ;)

Także ten, trzymajcie się, Spamowe Marki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wykurwiam spać, bo już nie kontakuję - heh, zgubiłem się jakichś x stron wcześniej :D Trzeba ten maraton niespania w końcu odespać ;)

Także ten, trzymajcie się, Spamowe Marki ;)

 

Ja tam nie wiem, ja się po niespaniu czuję lepiej niż po spaniu.

 

Ale jutro trzeba pojechać bić się o blender do Lidla :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny blender? Też się czuję lepiej po nieprzespanej nocy.

To jest problem serotoninowy. Głęboki sen przerywa wydzielanie neuroprzekaźnika kilkakrotnie w ciągu nocy. Dlatego lepiej nie robić przerwy, tylko kumulować.

 

Blendery piękne, jasnozielony albo oczojebny do wyboru :105: Będzie mi pasował do nowego wnętrza.

 

Znalazłam Książki z kursów A2, B1, B2 :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten oczojebny to jaki?

Hm... Z tego co piszesz wynika, że jutro mnie górka czeka. Dobrze rozumiem?

U mnie jest nieco inna oczojebność teraz - czytam se stare papiery :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest problem serotoninowy. Głęboki sen przerywa wydzielanie neuroprzekaźnika kilkakrotnie w ciągu nocy. Dlatego lepiej nie robić przerwy, tylko kumulować.

 

Coś w tym jest. Dziś spałem aż za dobrze. I co z tego mam? Poranek, że mnie cholera bierze :-| Pieprzyć to wszystko, ile można?! :-|

 

Tak w ogóle to dzień dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, ło matko, z matmy nie pomogę, to było tak dawno temu... Trzymam kciuki!

 

WolfMan, A Ty widzę na posterunku od rana... :D Spałeś w ogóle?

 

rolosz, Poranek doopny, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Ja mam codziennie rano przeprawę z samą sobą... :bezradny: A potem bywa różnie, daj szansę temu dzionkowi!

 

Nihil - dzięki za wczorajszą dedykację, normalnie aż się wzruszyłam... :smile:

 

Dzień dobry Wszystkim!

 

Zaczęłam dzień od nasmarowania się, nie nie, nie olejkami arabskimi ku emitowaniu cudnej woni tylko maścią przeciwbólową po karku. Więc pachnę póki co aptecznie. :P Chyba źle dziś się ułożyłam, bo głową aż ruszać nie mogę.

A tak to nie wiem, co będę porabiać, nic ostatnio nie planuję, bo nic mi z planów nie wychodzi, więc po prostu zobaczymy.

 

Miłego weekendu moi drodzy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×