Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


kasza_w_spreju

Rekomendowane odpowiedzi

Od długiego czasu przeglądam to forum i postanowiłem się zarejestrować, choć według lekarza nerwicy nie mam (początki miałem nazwijmy to - nerwicowe i dlatego zacząłem przeglądać to forum).

Coś o sobie:

- introwertyk

- wiecznie mi brakuje pieniędzy :cry:

- lubię e-fajki

- kolekcjonuję płyty

- i coś tam jeszcze, ale nic mi nie przychodzi do głowy

 

I jeszcze raz cześć wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy, że miałeś nerwicowe początki?

Dominowały objawy fobii społecznej. Byłem nawet na terapii grupowej. Dopiero trochę solianu postawiło mnie na nogi.

Jakie płyty kolekcjonujesz?

Głównie około rocka. Trochę jazzu, metalu, bluesa np. Ulver, Tool, Joe Bonamassa, Steven Wilson, Jethro Tull, Norah Jones, Antimatter, David Bowie, Black Sabbath, Sigur Rós, The White Buffalo, Lunatic Soul, itd.

kasza_w_spreju, jak to jest być introwertykiem?

Jakby większość ludzi wiedziała, że jeśli nic nie mówię, to nie mam nic ciekawego do powiedzenia, a nie knuję jak ich tu zamordować / mam autyzm, to byłoby całkiem w porządku.

 

Dzięki wszystkim za powitanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby większość ludzi wiedziała, że jeśli nic nie mówię, to nie mam nic ciekawego do powiedzenia, a nie knuję jak ich tu zamordować / mam autyzm, to byłoby całkiem w porządku.

Haha, no niektórzy niestety tak myślą, że jak nic nie mówisz, to coś z Tobą nie tak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Pomysłowy nick. No i cześć. Fajnie widzieć kolejnego introwertyka w tych chorych kręgach. Plus od razu za gust muzyczny, bo Sigur, Ulver, Tool i Black Sabbath to świetne zespoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się! Introwertyk to ktoś, który niekoniecznie musi np. źle się czuć wśród ludzi, być cichym i wycofanym. Introwertyk to osoba, która "ładuje" energię do życia w samotności, i która bardzo szybko się 'rozładowuje' wśród ludzi. Ekstrowertyk ma odwrotnie - ładuje swoje akumulatory podczas rozmowy i przebywaniem z innymi.

Sama jestem introwertyczką i czasami mówię nawet za dużo :P

 

A, no i cześć Kaszko ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

Zobaczyłam avatar i zatęskniłam za deader'em...

Ja też, chociaż z nim nie rozmawiałem :P

Nie zgadzam się! Introwertyk to ktoś, który niekoniecznie musi np. źle się czuć wśród ludzi, być cichym i wycofanym. Introwertyk to osoba, która "ładuje" energię do życia w samotności, i która bardzo szybko się 'rozładowuje' wśród ludzi. Ekstrowertyk ma odwrotnie - ładuje swoje akumulatory podczas rozmowy i przebywaniem z innymi.

Sama jestem introwertyczką i czasami mówię nawet za dużo :P

Chodziło mi raczej o to, że nie latam jak królik na dopalaczach po imprezach i ze wszystkimi cały czas gadam. Może to jakaś introwersja połączona z małomównością... Nie wiem :bezradny:

A, no i cześć Kaszko ^^

Czeeeeść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten podział na introwertyków i ekstrawertyków jest sztuczny.

Mam koleżanki, które lubią się w internecie rozpływać nad swoim introwertyzmem i zbierać za to lajki, a to może być depresja, fobia społeczna, a nawet rys narcystyczny.

 

W każdym razie kasza_w_spreju, propsy za nicka, za Futuramę i za Bowiego, dogadamy się 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, nie tyle sam podział jest sztuczny, co ludzie błędnie go rozumieją. Można być rozgadanym introwertykiem-duszą towarzystwa. Różnica polega na tym, że introwertyk, żeby naładować baterie musi pobyć sam, a ekstrawertyk czerpie energię z interakcji z innymi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, nie tyle sam podział jest sztuczny, co ludzie błędnie go rozumieją. Można być rozgadanym introwertykiem-duszą towarzystwa. Różnica polega na tym, że introwertyk, żeby naładować baterie musi pobyć sam, a ekstrawertyk czerpie energię z interakcji z innymi ;)

 

Dopiero co to napisałam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×