Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem religijny,ale dziś byłem na Festynie.Z Okazji Dni Młodzieży.W dawnym folwarku,Polinów.Nie było modlitw.Tylko występy i mnóstwo atrakcji.Pokaz starego sprzętu gospodarskiego,sprzed ponad 100 lat.

Była młodzież z Boliwii i Białorusi.I pyszne jedzonko.Smalec,ogóreczki i ciasta :przekładaniec,pokaz robienia sękacza nad ogniskiem.

I wystawa sprzętu wojskowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, no no...super!

Goldeny to fajne psy z fajnym charakterem :)

 

Golden sąsiadów mnie każdorazowo z radości masakruje :D

On ma dziwny nawyk - łapie zębami za ręce (nie gryzie, po prostu łapie, ale uderza nimi niecelowo) i uważa że to fajna zabawa :D

 

no dla niego na pewno fajna ;)

 

ja w ostatnim roku pożegnałam swoje dwa wilkory...został trzeci... mała sunia 11letnia adoptowana ze schroniska umieralni...mam nadzieje ze jest niezniszczalna :)

 

Moim niespełnionym marzeniem jest wilczak czechosłowacki... moze kiedys ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugi telefon od meza, wygrana sprawa, rozliczenie za instancję 8), wielkie copiatkowe ciuchowo-kosmetyczne zakupy, ogladanie przyszlej mamy naszego przyszlego szczeniaka, ostatni ( :smile:!!!) zabieg laserowego usuwania blizny na kolanie i to, ze w koncu zrobilam najtrudniejsze dla mnie cwiczenie na zajeciach z fitballu :)

I warto bylo wstac o 6 rano :)

I czas pakowac sie na urlop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. wczoraj poznałem dziewczynę ( przez koleżankę) a dziś w drodze do szkoły potrzmałem jej drzwi zaczeliśmy rozmawiać , spotkała nas inna koleżanka i do mnie ze słowami " Czemu ty zawsze jesteś w towarzystwie kobiet, zostań przy naszej grupie jest parę ładnych pań".

2.Dziś nuczyciel zapytał kto zrobił zadanie domowe( zrobić Gliderung [czyli plan wypowiedzi]) klasa spuściła głowy, ja powiedziałem {ich}, nauczyciel uśmiechnął się ironicznie { ja ??} odpowiedziałem podnosząc kartkę z planem. Jak sie okaząło były błędy ale ...ogólnie był to dobry plan. Nauczyciel pochwalił klasa zaczeła klaskać a ja ... nóżka do tyłu i ukłoniłem się jak kobieta :P a klasa w śmiech ( ale taki pozytywny ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, miód od naszych pszczółek :great:

Podoba mi się wiele cytatów Remarque'a, ale dzieła żadnego nie cztyałam (jeszcze) :?

To jeden z lepszych pisarzy Zachodu, rzadkie połączenie wrażliwości z męskością.

Tzn. sama ten miód z ula wyciągasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×